mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

190 poruka u ovoj temi

Hvala za savete,nadam se da necu imati problema uvece na ulici.Deca imaju 9 i 12 godina.Nadam se da ce izdrzati izlete koje planiram

Jedna mama sa devojčicom je morala da preskoči Kairo. Previše je bilo za dečji organizam vožnje, ulaženja, izlaženja, klime unutra, vrućine napolju... Pretpostavljam da treba pratiti ponašanje deteta, prethodnog dana ih maksimalno poštedeti sunca i napora i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma opusteno, kakve bakterije... Ja nisam imala nikakvih tegoba, a pila sam samo Probiotik. To su kapsule sa laktobacilima tj. onim dobrim, korisnim bakterijama. Ukoliko se ipak stomacne tegobe pojave, onda uzmite Antinal.

Samo jos da se zahvalim SEJLI na pp porukama,i njenim savetima.Nesto nije u redu pa ne mogu privatno da joj odgovorim.

Nadam se da nema vise ovakvih tremarosa kao ja,a i da ih ima stvarno biste sve zive razuverili srce.jpg

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Joj, bas vas je neko bio naplasio. :P

Ma samo opusteno, bice vam prelepo, a deci pogotovo. Samo se cuvajte sunca, naravno flasirana voda, Probiotic i kupite Antinal odmah kad dodjete (valjda vam nece trebati, ali da ga imate odmah pri rucu ako zatreba, da ne bi tad gubili vreme na cenjkanje a lek vam je hitno potreban), umerena hrana jer je puna zacina koje mi ne upotrebljavamo u toj meri (puno cimeta, kima, karija, safrana.... a inace svi ti zacini uticu da se cesce ide u toalet). Obratite samo paznju da vam deca ne progutaju vodu u bazenu, ili kad se tusiraju... i to je to. Sto se tice garderobe, sasvim normalno letnje oblacenje, kao bilo gde na moru.

Opustite se i uzivajte :D

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo jos da se zahvalim SEJLI na pp porukama,i njenim savetima.Nesto nije u redu pa ne mogu privatno da joj odgovorim.

Nadam se da nema vise ovakvih tremarosa kao ja,a i da ih ima stvarno biste sve zive razuverili :srce:

Nema na cemu i zelim vam odlican provod!!!

:D

Sretan put...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao Drugari,

i ja planiram da uplatim za oktobar aranzman u ovom hotelu.Da li mozda znate sta ukljucuje AI? Kakvu strukturu gostiju ocekujete, da li mislite da ce biti u opste vise od jedne Sr sobe po terminu, malo mi je glupo da budem jedini iz Srbije.

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Одбројавање је почело: још 3 дана и Хургада! Досади ово време: облаци, киша, грмљавина... одох у кутак света који киша заобилази..

Кад се вратим, гледаћу да вам пренесем своје утиске што сликовитије, јер сте ми и ви, драги форумаши, својим саветима и писанијима много помогли. :zaljubiska:

Izmenjeno (Lula)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srećan put, lep provod i pozdravi Hurgadu od nas koji nećemo skoro ponovo tamo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odluka je pala! Sutra idemo u Spirit da uplatimo 15.06 Sunrise Holidays Resort. :klap: Odlučili smo se za ovaj hotel jer se nalazi na početku Sakale prema Memši (preko puta Sun&Sea). Znamo da ima božanstvenu plažu , a na engleskim forumima ga baš jako hvale. Na plaži ima lagunu sa peskom i koralima i veštačlo ostrvce sa oko 40 suncobrana. Svi hvale dobru klopu u tri restorana i higijenu koja čak i Englaze zadovoljava. :blush:

Žao mi je što niko od forumaša koji su bili u njemu baš ništa nije mapisao! <_<

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel t Spirit pomera sa 14.06. na 15.06. Poshto na sajtu stoji polazak za 14.06?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo pojačanja za let 15.06. klap.gif

Odličan izbor. Verujem da će Vam biti super.

Očekujemo izveštaj po povratku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Spiritu su mi rekli da će u ponedeljak pomeriti 14.06 na15.06 i tako redom... I rekli su da će sigurno biti dovoljno putnika za taj termin.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbog nesporazuma sa Spiritom ,promenili smo odluku i idemo preko Uniteda.

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

molim nekoga ko je bio u ovom hotelu da mi napise kakvu plazu ima hotel, jel plaza ona laguna ispred ili moze da se udje u more i kod ograde sun/sea . ili gde jos jer ne vidim drugi ulaz u more

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam videla dva mostića levo i desno koji spajaju ostrvce sa kopnom, i ispod njih se iz lagune može preći u more. Na google mapi se vidi izlaz u more na sred ostrva. Na tripadvisoru svi hvale :) plažu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26159
    Ukupno tema
    872350
    Ukupno poruka