mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Jel neko bio u hotelu Sun Rise Holiday resort? Trebala bih da idem u Hurgadu pa se razmisljam za ovaj hotel,ako neko ima neke korisne informacije,unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista odlican hotel na plazi sa malim jezercetom i prelepom plazom ,

inace ja sam bio u SUN & sea ,ali kako su plaze jedna do druge stalno smo ulazili na Sun rise plazu , inace hotel nije do sada bio u ponudi nasih agencija sad vidim da ga Spirit radi.... koliko vidim hvale ga svi na sajtovima stranim ...evo da ti pomognem malko , ovde pogledaj slicice ako nisi do sada.....Odlican je i sve je blizu njega na dohvat ruke takoreci ......

 

pogledaj slicice i video snimke hotela ovde....

 

http://www.holidaycheck.com/hotel-Travel+p...-hid_67793.html

 

:D:D :P :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvalaaaa wub.gif gledala sam neke slike ali ima raznih komentara neki kazu da je hotel los neki da je extra... Pa da jedino ga spirit radi,preko njih cu i ici.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Spirit je jako profesionalna agencija i ja sam sa njima bio u Hurgadi , kako ti oni kazu veruj da je tako ...ljudi su stvarno genijalci veruj mi bices prezadovojna..........

Hotel je na naj mestu i sve je na dohvat ruke kad si u njemu ...jesi li ga pogledala na satelitskim snimcima......... smorilo.jpgsmorilo.jpgsmorilo.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesam pogledala sam,bas extra izgleda,nikada nisam bila u hurgadi jedva cekam!!! I hvala za sajt sa slikama bas ima dosta slicica! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joooj sada jedva cekam da odem tamo,naravno da si bio od pomoci!!! HVALA!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su vam iskustva sa ovim hotelom? Treba li na nesto posebno obratiti paznju? Koliko kosta masaza? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene to zanima,ja idem u julu tamo,ali dosadasnji komentari kazu sve najbolje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Masaža nešto sitno. Kokteli još sitnije.

Samo sam svraćao tamo par puta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su vam iskustva sa ovim hotelom? Treba li na nesto posebno obratiti paznju? Koliko kosta masaza? Hvala!

Ja takodje idem bas u taj hotel,ali krajem avgusta,sa porodicom.Na njihovom sajtu sam videla sve naj,naj.Medjutim,mene vise plase price mnogih sa raznih foruma o tome kako se tamo ponasaju ,mislim u gradu,kakva je hrana i kako izgledaju izleti do doline kraljeva ,piramida i ostalo.Od jednog prijatelja sam cak dobila savet da nikako ne jedemo corbe,supe i zelenu salatu jer stavljaju neke bakterije da bi nam izazvali stomacni virus!? A od jedne prijateljice koja je prosle godine bila u Hurgadi u hotelu SUN&SEA,sam dobila totalno drugacije vidjnje svega.Rekla mi je da je hrana u tom njenom hotelu malo losija,to vezuje za broj zvezdica(3+),a da je sve ostalo je super.Za te bakterije mi je rekla da ce nam vodic na aerodromu odmah reci koji antibiotik treba da kupimo kod njih u apoteci i da je to normalno zbog promene klime,vode(iako je flasirana) a i zbog hrane(razni zacini).Na jednom forumu sam cak procitala da ne smemo da obucemo nista krace -znaci samo duge haljine i pantalone,da su domaci mnogo navalentni i nasrtljivi.Tako da sam se stvarno uplasila,jer ima dvoje dece.Onda mi je ta drugarica pustila njen snimak iz nocne setnje i mogu vam reci da je to sto sam ja videla isto kao kod nas,mozda je samo razlika sto i8du ulicom pokusavaju sve da prodaju-cigarete ili sokove.Elem,ta moja drugarica je bila tamo sa svoje tri prijateljice SAME i nemaju nikakvo lose iskustvo. Molim da ako ima neko realan napise sta stvarno mogu tamo da ocekujem,jer dolazim u iskusenje da otkazem putovanje,mada mi klinci to nikad ne bi oprostili(oni zive da vide piramide).Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma opusteno, kakve bakterije... Ja nisam imala nikakvih tegoba, a pila sam samo Probiotik. To su kapsule sa laktobacilima tj. onim dobrim, korisnim bakterijama. Ukoliko se ipak stomacne tegobe pojave, onda uzmite Antinal. Kao i vecina, jeli smo normalno, u hotelu i restoranima, i salate, i voce, bas sve... Jedino sto je obavezno jeste flasirana voda.

Niste napisali kog su uzrasta deca. Ne znam koliko ce im izleti prijati s obzirom na velike vrucine. Uostalom, dosta se ovde pisalo o tome, pa pogledajte. Inace, sto se tice lokalnog stanovnistva, oni jesu dosadni, narocito u starom delu Hurgade, Sakali, no, ne verujem da cete imati bilo kakav problem. Sto se oblacenja i ponasanja tice, sasvim normalno.

Plaza hotela u kome cete boraviti je jako lepa. Ja sam bila u S&S, tako da o samom hotelu, sobama, higijeni ne mogu da kazem nista odredjenije, ali verujem da je ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za savete,nadam se da necu imati problema uvece na ulici.Deca imaju 9 i 12 godina.Nadam se da ce izdrzati izlete koje planiram

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav i samo nasmejano i opusteno uzivacete u ovom lepom hotelu ...ja sam kao i Lav boravio u Sun SEa ali smo stalno ulazili i u ovaj hotel posebno na njihovu plazu koja je fantasticna u svakom smislu reci......

evo ovde pogledajte slike i video zapise iz ovog hotela

http://www.holidaych...-hid_67793.html

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na posty
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hurgadi ne da necete imati problema nego ce te uzivati ...jedini problem ce vam biti da li da pokupujete sve suvenire i sve sitnice koji vam se svide a mesta u koferu za povratak kuci nema dovoljno.....

http://www.holidaych...-hid_67793.html

Hvala za link,slike su fenomenalne.Ne mogu da verujem da je toliko lepo!Jedva cekam kraj avgusta!!!Samo jos jedno pitanje-koji je odnos valute i koliko novca se u proseku trosi na gluposti-suveniri,garderoba,kafici?

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka