mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Jaaao, Smith, bas vam zavidim. Uzivajte i za nas

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Smith, biće to pravo uživanje...

 

58b699a642912_C360_2011-06-0514-53-16.th

 

Na ostrvcetu...

58b69a8e7e98d_P208054801.thumb.jpg.8e3b6

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Smith Којом сте авиокомпанијом летели? Како је дошао пун авион?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja, Air Cairo, nas u Bg-u je bilo 35-40, ostalo su stranci. Ja taman pomislio nema guzve, sada cu da se razbaskarim, ulazim u avion, pun !! :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ау! Па пре је долазио авион из Египта у Београд само због наших! Куку. Ваљда ће нас бити више у току лета, да напунимо авион.

Izmenjeno (Сања београђанка)
словна грешка
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma bice, cudan je termin ovo, mada hotel je pun. Nego, koje ludilo je ovde sa kursom. Prvi dan zamenih neke pare 1 eur = 20 EGP, jutros 17. A da, na aerodromu u Hurgadi su nam naplatili po 27 eur vizu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav :D

Dugo niko nije pisao na ovoj temi. Pokušavam da nađem e-mail adresu hotela, ali su izgleda nešto menjali. Pokušala sam da ih kontaktiram i preko sajta. Da li je neko u novije vreme kontaktirao hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ау! Па пре је долазио авион из Египта у Београд само због наших! Куку. Ваљда ће нас бити више у току лета, да напунимо авион.

Molim vas mozete li mi malo opisati ovaj hotel iz vase perspektive? Bila sam jednom samo u Egiptu i to u Sunrise Royal Makady... Nemam bas nekog iskustva, pa me zanima vase misljenje o ovom hotelu i da mi preporucite nekoliko hotela ovog cenovnog ranga, da je u skladu odnos cena - kvalitet... Hvala unapred i ako ima neko sveze info od prosle ili ove godine neka napise, sve znaci... Pozdrav

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj hotel je posle mene renovirao neke sobe, bazen, rest na plazi, lezaljke itd. Vidim na fb. Dugo nije radio zbog korone. Adults only je. SRM je bolji, ali i ovaj hotel Ima moju preporuku, jer nije veliki, do grada se moze peske. Nema mnogo nasih u njemu, sto mi se svidja. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ovaj hotel je posle mene renovirao neke sobe, bazen, rest na plazi, lezaljke itd.

Dobro bre, šta si to uradio?!??

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobro bre, šta si to uradio?!??

U dont wanna know hahaha :) Salu na stranu. Fin hotel. Mozda bi mogao da bude malo jeftiniji, iako je sunrise, ali drze cenu zbog sigurnih stranaca (koji nisu sigurni je li posl godinu dana) i jer su adults only. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine sam bio u Merakiju, ove godine u ovom hotelu, pa ako nekog zanima poređenje i ima neka pitanja nega pita slobodno.

 

Što se tiče hotela, sobe su po meni zadovoljavajuće mada nisam nešto preterano zahtevan što se toga tiče. Klopa je bila vrhunska, bilo je svega i za svačiji ukus. Preko dana je bilo stalno nekih aktivnosti, ni u jednom momentu mi nije bilo dosadno zaista.

Žurke uveče su za moj ukus dosadne, podijum za igranje je veliki i ne igra mnogo ljudi u odnosu na to koliko ljudi sa strane leži na ležaljkama i gleda. Animatori forsiraju da se igraju neke njihove glupe koreografije. Generalno, za 10 dana bile su 3 žurke koje su bile top, za ove ostale dane smo bili mi kreativni i napravili nama da bude lepo :)

U Merakiju je bila obrnuta situacija, preko dana je umelo malo da bude dosadno jer je hotel veći po površini i manje ljudi srećeš i slično, ali zato su uveče bile mnogo bolje žurke. Neki miks bi bio idealan ali i ovo je super zaista, 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka