mia2009

Sunrise Holiday Resort Hurgada

195 poruka u ovoj temi

Da, bio je strajk, neko je pisao tu na forumu ko je sad dosao iz Hurgade. Demoliran Mamluk od strane nezadovoljnog osoblja. Ma uzas. Bolje menjajte. Ima jos finih hotela a koji nisu u Sunrise lancu.

Izmenjeno (IvyPoisonNs)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte šta je napisao kapetan mark u navodu, juče, za hotel Sunrise Mamluk palace.

Agencija želi da se ogradi od mogućih dogadjanja.

Ja mislim da to važi za sve hotele, a ne samo za ovaj lanac. Ja bih nazvala telefonom hotel i razgovarala sa recepcionerima, najbolje posle 10 sati,ili tražila da razgovaram sa domaćicom hotela, ruskinjom Svetlanom. Svi su oni obavešteni iz prve ruke. Juče je počeo Ramadan, tada se oni skroz posvećuju svojoj veri i ko zna da li će da se povuku i mole ili će da dižu revoluciju.

Šta vam agencija predlaže?

Šaljem va još jednu informaciju na vaš profil.

Poz...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem osmog u ovaj hotel.Pozvali su me pre dva dana i trazili da promenimo hotel.Kada smo dosli u agenciju (United) ubedili su nas da za to ipak nema razloga i da je u ovom hotelu sve uredu.Takodje su rekli da ako bi menjali posto smo uplatili pre 4.jula od kada su menjali cene, da bi sada za te pare dobili losiji hotel...

Da li ima iko sveze informacije vezane za ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@atwa666

kao sto sam gore napisalal,imala sam isti problem. bila sam u agenciji i odlucila sam da na svoju odgovornost idem u ovaj hotel i mislim da nisam pogresila. jer bas mi se nesto i ne menja hotel 4 dana pred put. a poceo je i ramazan(sad moraju da budu dobri ;) )

ja ih nisam ni pitala kakav bih hotel mogla da dobijem kao zamenu, ali ako su ti rekli da to sto si uplatila ovaj hotel kad je bio 520 eura sad mozes neki losiji to je bas bezobrazluk!!! on je tad bio jeftiniji ali i svi drugi hoteli koje oni nude su kostali manje

Izmenjeno (princezkrofna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi..pozdrav..Citam sada ovo sto ste pislali za Sunrise holiday..u Hurgadi..a,idem 27 oktobra preko Uniteda(14 dana)..Da li se neko mozda vratio skoro i kako je bilo...

Najvise me zanimaju sobe...velicina dvokrevetnih i terase..pogled ,ne znam koliko je sada bitan, kada je dan, tako kratak..ali samo da nisu male..jer negde pise da su 26..na drugim mestima 16...kreveti uski..moze li neko da napise ,zaista tacno..jer agencije sve imaju svoje price...

Ima nasih ljudi?...vreme... Posto je hotel sa 5 zvezd.trebalo bi da su dvokrevetne sobe skoro iste..ali kako vidim,nije tako...I jos nije mi jasno...neki hoteli sa 4 zv.imaju vece sobe ,bar prema slikama...

Ja sam u oll varijanti..da li je to bolje nego polup....i guzvi ..nema..da li je sve blizu?

Prema slikama ovde..hotel je prosecan..i ne znam sta ga stavlja u hot sa 5 zvezdica..jednostavno namesten...neki delovi se i sada renoviraju..plaza onako...ne znam ,mozda gresim...

Hvala ..molim da neko,ko se skoro vratio ,ili pouzdano zna ,...napise o sobama..i o temp...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sosana, temperaturnu skalu za vazduh i morsku vodu imaš na njihovom sajtu. Biće toplo sve vreme u moru i izvan njega.

Šta da ti kažem sem srećno! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hiphiphura,hvala na svemu..idem 27 u Marriot...na kraju svega..mislim da nisam pogresila..samo kada bi neko napisao..sta obuci za put..ovde hladno..tamo verov,toplije..i da li poneti neku jaknu...nisam stigla da se inf.preko agencije bas onako...(oll incl..u mnogim hotelima je onako preko ''one stvari'' i lose..sa poprekim pogledima..)Ovde u Marriotu,politika je takva ,da nikada nema..a i mislim da mi nece trebati...

Aj,napisite sta da obucem za put...:)...(svi govore da je hladno u avionu...ne znam sta to znaci...)

:klap::klap::klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo juče došli. Nama je bilo svo vreme toplo (ujutru 22 u podne 32), a more 26.

Medjutim, pogledajte na CNN weather sledećih deset dana će biti od 18 do 28, a more 25. Obavezno uveče treba jaknica jer duva vetar. Može i neki topao prsluk i soknice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobrodošli!!! :klap:

Kad sredite utiske, malo nam se pohvalite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ove godine ide u Sunrise Holiday Resort?osmeh1.gif Ja planiram da uplatim preko Spirita, ali jos nisu izasli termini za drugu polovinu jula...nea.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar niko ne ide u Sunrise Holiday Resort ove godine ???? onaaako.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem u ovaj hotel od 08. maja, pa ću podeliti utiske kada se vratim. Sudeći po tripadvisoru, hotel je odličan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da su završili adaptaciju, jer su, kad smo mi bili u njemu, prošle godine u junu, stigli do pola.

Hotel je zaista dobar. Sobe su prostrane i čiste. Nas su prve noći smestili u jednu malu sobu. Odmah smo se bunili, a pošto je bila noć, prespavali smo i ujutru dobili divnu sobu. Pisala sam o tome na prethodnim stranicama (navela sam brojeve dobrih soba). Recepcioneri su dobili neke silne nagrade od turističkog saveza Egipta, tako da oko ste ljubazni i smeškate se dobićete najbolje šta imaju tog trenutka. Jedan bračni par iz naše grupe se non-stop bunio i vikao, pa su ih četiri dana selili iz sobe u sobu. Na kraju su ih smestili na poslednji sprat gde su ih pojeli komarci. Svako veče prskaju komarce sa zemlje, ali to ne deluje na najvišim spratovima. Mi smo poneli produžni gajtan i u njega uključili punjače i "ono električno" protiv komaraca.

Hrana je odlična i veoma raznovrsna. Postoje i dva ala kart restorana. Jednom nedeljno je gala večera kod bazena.

Plaža je velika i interesantna. Dobri plivači mogu da plivaju sa ostrvca prema otvorenom moru. Većina pliva u laguni. Na plaži uvek ima mesta. Svako jutro zaljubljenici u ronjenje odlaze brodom. Vetar duva svo vreme, pa zato oko svakog suncobrana postoje "zabrani" od vetra. Malo manje duva oko bazena.

Veluki plus ovog hotela je što je van gradske vreve, a istovremeno pet minuta hoda do nje (Sakale).

Animatori važe za jedne od najboljih u Hurgadi.

Želim vam srećan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Dujaspasa puno na iscrpnim informacijama. S obzirom na to da idem po peti put u Hurgadu, već sam naučila da je osmeh najbitnija stvar koju treba poneti sa sobom i to u velikim količinama :biggrin:

U principu, nikad do sada nismo imali problema sa smestajem, pa se nadam da ce i ove godine biti sve ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka