Suzzana

Lokacija :)

69 poruka u ovoj temi

Evo da te malo oraspolozim.

Proslog meseca smo bili u Japanu i cene izgledaju ovako. Jedna jabuka srednje velicine 1.5 €, malo veca 2. Lubenica velicine nase dinje 30 Evra. Karta u metrou od 2 evra pa navise u zavisnosti od duzine putovanja. Pola litra vode 1,2 Evra i tako u nedogled.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ljudi, nama je Bgd izgleda premija :hahaha: :hahaha: :hahaha: . Još bi lakše bilo da nisam tu i rođena :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidis kako je sve relativno! Znam za Japan, svi to kazu...samo treba imati u vidu i plate; znas, ovde su stvarno bedne...a bas sam nesto razmisljala o listi skupih gradova, Svajcarska npr: nekad su Svajcarci dolazili u Italiju u shopping, a sad Italijani idu u Svajcarsku (po namirnice), a o benzinu da i ne govorim. Naravno, oni koji zive blizu granice. Ipak, tu su najbolje prosli oni blizu slovenacke granice...

Znaci, na licu mesta si naucio ceremoniju pripremanja caja? Bas lepo!

Pa ljudi, nama je Bgd izgleda premija :hahaha: :hahaha: :hahaha: . Još bi lakše bilo da nisam tu i rođena :hahaha:

Sto? U smislu italijanske izreke da je komsijina trava uvek zelenija? Ili da je tudja zena uvek lepsa? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš tako :tease: , a i lakše dođu do stanova, posla, žene, muža, trave....svi koji su došli :pracka: pa i mi onda gledamo gde da dođemo :naspavanje: , a Italija ahhhhh...... :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znas da sam ja nekada zivela u 44?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A vidi gde si sada i dokle si dogurala :cestitam: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ti si u bloku 45, za jedan broj veci, znaci minimum te sledi Pariz. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draganče,

iz tvojih usta u božije uši :klanja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mis'im; juce je Oland bio u Rimu, pa su mu rekli "Dobro dosli u najlepsi grad na svetu." a on je odgovorio "O tome se moze diskutovati." Tu su ti se oni silno uvredili, Rim je lepsi, onda su i razni Francuzi rekli sta 'oce Oland kad je lepsi Rim, samo je Pariz uredjeniji, cisci itd...

E, pa ja zivim nekih 500 km od najlepseg grada na svetu i poslednjih 20 i kusur godina nisam svracala. :bez-zuba: ionako, tu je, pa kad hocu...al' nesto me mrzi...bolje meni ovde medju kravama i kanalima sto se isparavaju zimi i leti pa lepo ovlazuju vazduh :kisa: kazu da vlaga dobro cini za kozu, manje se prave bore...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nemojte me sad zbunjivati-te Rim, te Pariz :balavi: . Ako sam dobro razumela najpovoljnije nam je ovde u Bgd-kol*ko para tol*ko muzike!

Nije bitno dal je 44 ili 45, važno da je čovek zdrav i kod očiju slep,

da ne vidi ovu gužvu i štroku, što gura se sad kod nas u bloku. :happy:

Auuu, al me poteralo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo mi je zao bilo da ostavim prvog komsiju...vrata do vrata. Al' ionako, njega nema vise, bog da mu dusu prosti, ubise ga neopravdano i nicim izazvano u restoranu Mama mia. (omen est nomen, sto bi rekli preci moji sugradjana, a sada i moji usvojeni).

Imas bre tamo Savu, kej, uzivanje, meni je bas lep Beograd svake godine kad dodjem na nedelju dana. :hahaha: Ozbiljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemoj pogrešno da me shvatiš-i meni je lep na nedelju dana :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A, ove godine sam se bacila u trosak (vremenski): ostajem 10 dana! Nego ti, kad zavrsis nedelju dana, pocni od pocetka. :hahaha:

Pa, salu na stranu, meni ne izgleda ruzno, samo da bi imao nesto od onoga sto je lepo, treba i u Beogradu gomila para, ali tako je svuda. :'(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeco, ma sve se slažem, al eno me u kafiću da ne bagujemo temu baš mnogoooo :cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je daleko...oko 100km

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka