Tatamatidzanov

Seoski turizam

90 poruka u ovoj temi

Stvarno je prelepo. A ove kucice od drveta odisu toplinom...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da bas odisu toplinom i nekako umirujuce, kompletna usluga je odlicna. Imaju siroku ponudu, bas su se potrudili da naprave pravi etno stil.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To mesto o kom pričate je u blizini Resavske pećine, pored vodopada Lisina. Mislim da ko god je išao na tu stranu taj restoran nije mogao promašiti. Pastmka im je odlična! Nigde više nisam jela tako ukusnu kao što je bila spremljena u tom restoranu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako mislis na Kostunice oni nisu kod Resavske pecine, vec izmedju Gornjeg Milanovca i Cacka. Evo link pa moze da se vise procita o samom mestu kostunici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e da mi je da mogu naci sda dok pisem prospekat jednog mesta gde je divan vodopad, apartmani u kucama brvnarama, mali restoran gde se sedi na panjevima ili tek grubo skovanih ALI UDOBNIH klupa, gde na licu mesta spremaju pastrmku da se samo setim imena...a slucajno smo naisli na to mesto trazeci ( ali bas trazeci) put za Resavsku pecinu.

1001808.jpg

1001813.jpg

1001822.jpg

raw00085.jpg

raw00089.jpg

moze biti zanimljivo, privlicno-prija to ljudima.Moja majka je prvi put bila na selu kao gimnazijalka-otisla u goste drugaruci iz komsiluka.I dan danas joj je to lepa uspomena , pored toliko drugih destinacija.

Ako se u celom tom turizmu vesto "upakuje" i savremeno od 21,veka tu ne moze biti promasaja.

lisine su to

http://www.vodopad.co.rs/

bio sam tamo pastrmka je savrsena, cene malo jace oko 1000 dinara je porcija, i dobijes dve pastrmke, moja zena nije mogla da pojede, dobro je svratiti do manastira manasija uz put, i resavske pecine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj glas ide etno selu Stanisici, podno Goca. Savrsenstvo, i leti, i zimi. Zimi odise takvom toplotom i osecate se tako ususkano da vam se prosto ne ide kuci... A o hrani da ne pricamo :)

Leti kad svratimo, volim da prosetam do Goca, a kad uspemo da se dogovorimo, krenemo i na turu kolima. Ko jos nije bio, moja topla preporuka :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj glas ide etno selu Stanisici, podno Goca. Savrsenstvo, i leti, i zimi. Zimi odise takvom toplotom i osecate se tako ususkano da vam se prosto ne ide kuci... A o hrani da ne pricamo :)

Leti kad svratimo, volim da prosetam do Goca, a kad uspemo da se dogovorimo, krenemo i na turu kolima. Ko jos nije bio, moja topla preporuka :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stanišići su u Republici Srpskoj, kod Bijeljine. Ne verujem da se još neko etno-selo zove tako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na oko 15 km od Vrnjačke banje na planini Goč se nalazi malo selo Stanišići,

gde se nalazi i dečje odmaralište "Stanišići".

Ne znam da li postoji na istoj lokaciji i etno selo sa istim nazivom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imamo dva mala deteta pa bi smo želeli da ih na proleće odvedemo na selo na nekoliko dana. Da li imate neku dobru preporuku iz ličnog iskustva. Pored smeštaja i ishrane važno nam je da je put do sela dobar i da nije predaleko od Beograda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam da li bi vam Tršić odgovarao. Mi smo se pre 3 godine lepo proveli evo slikica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Seoski turizam na Staroj planini prava stvar. Od srca preporučujem selo Kamenica blizu Dimitrovgrada. .Farma i etno kuća Seosko domaćinstvo Ivanov na Staroj planini predstavljaju idealno odredište za planinare, bicikliste, kao i za sve ljubitelje iskonske, divlje prirode i dobro očuvane tradicije. takođe preporučujem hotel u Dimitrovgradu, Hotel Amfora. Porodični hotel kapaciteta 65 ležaja izuzetno prijatan za odmor po ceni od 15 eura po osobi. Sobe su komforne i lepo uredjene . U restoranu se služe tradicionalna jela, roštilj i jela sa Stare planine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tri godine imati odmor sa porodicom sa Rudnik u Mali raj ( blizu G.Milanovac). Mnoge porodice sa malom decom dolaze iz Beograda. Cene od 17 eura za troje po noč.

Sam iz Moskve, sam bio u različitim zemljama, ali u Srbiji naibolje.

(Izvinite zbog slabe Srpski)

Fj80GNt2u7c.jpg

April prošle godine

1779906_669886609716264_2059226936_n.jpg

Sam bio u februaru

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Занима ме управо Рудник са околином као дестинација за одмор. У питању је недељу дана, проширена породица, најам целе куће или слично.

Гледао сам пар кућа у самом месту Рудник, и баш насеље Мали Рај, али не могу да стекнем никакву представу преко Интернета. О смештају, не о околини, природи.

Такође, занимају ме смештаји "Три Храста" у Клатичеву, "Рајски Конаци" у Леушићима и Вила "Милица" у Трудељу.

Па, ако је неко био тамо или чуо нешто, био бих захвалан да чујем.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Доста je у сајту Туристичка организација општине Горњи Милановац http://www.togm.org.rs/.

Постоји информација о околини, природи и смештају (о смештају jе само у pdf).

Изнајмио сам пола куће (18 евра по ночи за три особи), можете изнајмити целу кућу.

Прошле године је дошао у "Три Храста", је скупле и гужва.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26975
    Ukupno tema
    904877
    Ukupno poruka