studenturizma

Kratka anketa za sve turiste

107 poruka u ovoj temi

Mozda mogu da izvucem neku povezanost.

No, moje pitanje je bilo da neko opise SAMU animaciju, sta to podrazumeva za nase turiste i da je na nasem jeziku?!

Odgovora nema. Nemojte kaciti neke strane , opisite vasu. Onda mozemo divaniti. I dalje tvrdim, da je to kva,kva dance...dok me neko ne ubedi u suprotno.

Evo prilike za profesorku i studentaturizma.

Ja ovu anketu i uopste diskusiju nisam postavila da bih iznosila svoj misljenje sta je animacija vec da bih videla sta nasi ljudi misle o animaciji uopste. Ja pisem svoj diplomski rad a on podrazumeva da istrazim misljenja i stavove turista o animaciji a ne da iznosim svoje. Da je tako, ja ovu anketu ne bih ni napravila vec bi se diplomski rad svodio na moje ideje i misljenja i susto vadjenje literature (koja je veoma oskudna ili ne postoji) ...

Ja bih dala jedan predlog, mislim da bi mi dosta pomogao u radu, posto polako pocinjem da mislim da se ova diskusija pretvara u neko, recimo, ''prepucavanje''.

Predlog je da svako ko ima dobru volju i par minuta vremena, obrazlozi svaki svoj odgovor na gore postavljeno pitanje u anketi kako bi i ostali ljudi na forumu a i ja :D imali konkretan odgovor na svako postavljeno pitanje. Kako se toga nisam ranije setila ???! :D:D:D

Hvala svima puno!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja obrazlozila, bez nastavljanja i perpucavanja :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Na kraju krajeva, ja jos nisam upoznala naseg coveka koji voli animaciju, za nas je to smaranje, ako hocemo da se bavimo necim, sami cemo se organizovati, nisu nam potrebni animatori. Kod stranaca je to drugacije, mnogo, mnogo drugacije!

:)

Ovo je odgovor, i nemam komentara. Hvala. :)

Ja bih dala jedan predlog, mislim da bi mi dosta pomogao u radu, posto polako pocinjem da mislim da se ova diskusija pretvara u neko, recimo, ''prepucavanje''. 

Predlog je da svako ko ima dobru volju i par minuta vremena, obrazlozi svaki svoj odgovor na gore postavljeno pitanje u anketi kako bi i ostali ljudi na forumu a i ja :D imali konkretan odgovor na svako postavljeno pitanje. Kako se toga nisam ranije setila ???! :D:D:D

Ne bih ja to tako grubo karakterisala"prepucavanje". Ne. :)  

Pre bih rekla, komentarisanje, rasprava ...razmena misljenja. To si i htela, zar ne?

Svako pitanje, otvara debatu i niz naslednih logicnih pitanja.

Istrazivanje, hm, vezano je za niz cinilaca , a sadrzi i statistiku. Tvoja anketa je u stvari statistika i ti je imas. Komentari su van toga, ti iz njih iskoristi za svoje istrazivanje, koje smo ti mi omogucili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

....stvarno mi ne treba da mi neko duva u pistaljku pored glave i zove na aerobik.

Istina.

Kod stranaca je to drugacije, mnogo, mnogo drugacije!

Velika istina.

Na kraju krajeva mozda je Nikola S. u pravu, mozda uletim tamo onim animatorima, rasteram ih sve i pocnem ja da vodim program :)

Ne priča taj Nikola S. nikad bezveze. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a drugo je ici na odmor i uzivati u pesku, talasima, miru i tisini....stvarno mi ne treba da mi neko duva u pistaljku pored glave i zove na aerobik. Na kraju krajeva, ja jos nisam upoznala naseg coveka koji voli animaciju, za nas je to smaranje, ako hocemo da se bavimo necim, sami cemo se organizovati, nisu nam potrebni animatori. Kod stranaca je to drugacije, mnogo, mnogo drugacije!

hvala na iskrenom odgovoru profesorka :) Vi kao insajder to ipak najbolje poznajete :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovora nema. Nemojte kaciti neke strane , opisite vasu.

ja ti namerno okacih link za animaciju u hotelu u kome smo bili prosle godine, dakle hotel koji rade i nase agencije, znaci odlaze i turisti odavde... animacija je namenjena deci, kids club i iskljucivo je na nemackom, dakle cak nije ni engleski u pitanju, pa da kazes nesto univerzalniji pristup... sasvim je ok osmisljeno, vidi se na slicicama sta se sve radi: sport, plivanje, likovne radionice, diskoteka, maskembal...klinci su obuceni u majce sa natpisom fliper klub i cinilo se da se ok zabavljaju, prevashodno deca skolskog uzrasta (sto znaci oni kojima vec i nije potreban stalni nadzor roditelja)... znaci, nije u pitanju samo kvakva, ali... kako je program koncipiran tokom celog dana, to te vezuje za hotel, a meni je to potpuno bezveze na odmoru, a opet ostaviti decu i ici svojim putem - o tome smo se vec izjasnjavali (sto ne znaci da kad budu veci, oni nece pozeleti da mi odemo i ostavimo ih u nekom klubu ;) )

po meni postoje i razlozi za i protiv aniamcije dece ukljucene u program letovanja... za pocetak, nisam videla da se nudi animacija na nasem jeziku, mada nisam striktno ni trazila... sto se tice animacije za odrasle - ja ne volim ni na poslu da me neko organizuje, a na odmoru volim da vreme iskoristim onako kako zelim, u svakom trenutku... neko je pomenuo pistaljku... hvala lepo :ljutko:

zao mi je sto ne nadjoh scenu kad ga bude da pravi sendvice za ceo kamp i kad je njegov red da dezura...

Izmenjeno (dani22)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala svima! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ih. Ja reko ima nešto novo kad si se posle dužeg vremena javila.

;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa u principu nema nista novo, osim sto polako krecem da kucam taj cuveni diplomski. Prikupila sam sve moguce informacije koje su mi bile potrebne, ali svakako, ako jos neko ima neka svoja misljenja u vezi ove teme, slobodno... nece skoditi :)

Jos jednom, hvala svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i kad ce vise taj diplomski, da pijemo i zalijemo sav ovaj trud........za sta smo mi kliktali ovoliko ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uskoro... ^_^ Branim ga pocetkom septembra...Postavicu i link na kojem cete moci i da ga procitate :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MNOGO nam se sviđalo da i NAS neko nešto pita! :D

Šteta što si nas tek u diplomskom uključila u sve.

Ništa, obavezno na master da ideš, pa...možda i neka tema posvećena KOMPLETNO nama i o nama ovde :P

Pozz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ništa, obavezno na master da ideš, pa...možda i neka tema posvećena KOMPLETNO nama i o nama ovde :P

Pozz!

ama, nije devojka na psihologiji :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MNOGO nam se sviđalo da i NAS neko nešto pita! :D

Šteta što si nas tek u diplomskom uključila u sve.

Ništa, obavezno na master da ideš, pa...možda i neka tema posvećena KOMPLETNO nama i o nama ovde :P

Pozz!

Xexexe, naravno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@studenturizma

Zanimljiva tema...samo mislim da si mogla malo da prosiris anketu...

Na kom si fakultetu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905056
    Ukupno poruka