studenturizma

Kratka anketa za sve turiste

107 poruka u ovoj temi

Zar jos niko nije opisao samu predstavu animacije? Pricamo da treba za decu, a  ja i dalje zamisljam kako to izgleda a da je dobro i da su deca zadovoljna.....mogu vam reci da mi slabo ide ... :D

Sta je to sto nije kva, kva...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljam da ove godine kaznim muza i ostavim ga da prati radnju :djavolko:

</FONT></FONT>

Imam ja bolju ideju. Da i VI za ovu godinu spremite neku tačku koju ćete nadahnuto da izvedete tamo, da bi ONI za SLEDEĆU godinu imali domaći zadatak da budu što bolji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikola, super ideja :bez-zuba: samo da smislimo da li ce nastupi biti pojedinacni ili cemo nastupati porodicno :tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e tako si lepo opisala, kao da sam tamo :kez: :kez: :kez: .mada ima tu i varijanta da se snimi pa u trenucima melanhonije samo stisnes plaje i :lol: :lol: :lol: lepota svet postaje lepsi.ja volim takve ljude ,sto kaze nikola pljeskanje i ajmo jos jos.tooooooooooooooooooooo :smorilo::smorilo::smorilo:

:D:D:D samo sam sa snimanjem trebala poceti jos pre dve godine :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar jos niko nije opisao samu predstavu animacije? Pricamo da treba za decu, a ja i dalje zamisljam kako to izgleda a da je dobro i da su deca zadovoljna.....mogu vam reci da mi slabo ide ... :D

Sta je to sto nije kva, kva...

evo potrudili su se da sve fotografisu

kids club

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo potrudili su se da sve fotografisu

kids club

Experimentierclub, Zauber- und Hexentage, Stand-spiele, Umweltrallyes ... Fuer Kinder zwischen 4 und 12 Jahren sind Spiel und Abenteuer im FLIPPER KIDS CLUB angesagt. Nach dem aufregenden Tag ist abends die FLIPPER KIDS-Disco der Renner fuer alle. Gemuetlich wird es bei einer abendlichen Geschichtenrunde. Highlight ist die Kindershow, bei der die "kleinen" Stars und Sternchen auf der Buhne sind.

Eins, zwei polizei, ako mene pitate....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasla sam na netu agenciju koja zaposljava animatore. Sa sajta sam zakljucila da oni imaju bas dobru animaciju, koja nije samo kva-kva dens :D , vec imaju razne mjuzikle u kojima animatori i gosti ucestvuju, razne radionice na plazi, edukacione kvizove itd...

Lepo je znati da ima i toga po hotelima :)

www.enjoyrsh.com

Zahvaljujem Vam se na odgovorima! Castim sve kad diplomiram! :D

Izmenjeno (studenturizma)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasla sam na netu agenciju koja zaposljava animatore. Sa sajta sam zakljucila da oni imaju bas dobru animaciju, koja nije samo kva-kva dens :D , vec imaju razne mjuzikle u kojima animatori i gosti ucestvuju, razne radionice na plazi, edukacione kvizove itd...

Lepo je znati da ima i toga po hotelima :)

www.enjoyrsh.com

Zahvaljujem Vam se na odgovorima! Castim sve kad diplomiram! :D

Nisam citao od pocetka,ali ako planiras da radis kao animator,pripremi se,znam da nije ni malo lak posao. Naravno ozbiljna i prava animacija je uglavnom,gde drugde,nego hotelima sa 5 zvezdica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam citao od pocetka,ali ako planiras da radis kao animator,pripremi se,znam da nije ni malo lak posao. Naravno ozbiljna i prava animacija je uglavnom,gde drugde,nego hotelima sa 5 zvezdica.

Ne, spremam diplomski na temu "Znacaj animacije u hotelijerstvu",tako da ovim putem tj na ovaj nacin,pomocu ankete dolazim do nekih informacija i zakljucaka koji su mi potrebni za dalji rad...

Al mozda sam ja vec radila kao animator... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za moj slučaj je trebalo da se ubaci pitanje "Da li vam smeta animacija u hotelima".

I onda bih kliknuo "Da, u potpunosti se slažem".

Jer ja stvarno ne da ne volim da učestvujem u tome, nego ne mogu da se odmorim lepo ako toga u blizini ima. Sve to vezujem za neku histeriju koja mi na odmoru ama nimalo ne treba.

Slazem se :)

Ali na odredjeni vremenski period,dok beba ne poraste :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujem Vam se na odgovorima! Castim sve kad diplomiram! :D

:D pa tome smo se i nadali :D

da ponovim, ako mozes samo ukratko, kako se na stranim sajtovima kotiraju te animacije, i koliko smo to razliciti od ostatka sveta

a potpuno sam ubedjena da ce diplomski biti fantastican, imas sveze informacije i obavila si pravo malo istrazivanje, svaka cast :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a potpuno sam ubedjena da ce diplomski biti fantastican, imas sveze informacije i obavila si pravo malo istrazivanje, svaka cast :)

Ja mislim da jedna delegacija ispred d.o.o. Putovanja.info treba da se pojavi tamo, čisto radi utiska na komisiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da jedna delegacija ispred d.o.o. Putovanja.info treba da se pojavi tamo, čisto radi utiska na komisiju.

i ondak nam kao pokusnim kunicima daju letovanje SA ANIMACIJOM :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D pa tome smo se i nadali :D

da ponovim, ako mozes samo ukratko, kako se na stranim sajtovima kotiraju te animacije, i koliko smo to razliciti od ostatka sveta

a potpuno sam ubedjena da ce diplomski biti fantastican, imas sveze informacije i obavila si pravo malo istrazivanje, svaka cast :)

Evo da odgovorim...

Istina je da se odgovori i diskusije na stranom sajtu dooooosta razlikuju od ovog naseg domaceg! Strani turisti vole animaciju, kazu da se (citiram) ''na zapadu drugacije gleda na animaciju''. Oni vole da se ukljucuju u dnevne aktivnosti animacionog programa (zene rado idu na watergym,splash aerobic,...), muskraci se rado skupe u timovi i igraju odbojku, vaterpolo), bocanje, i igre bez granica. Kazu kako su se tako , igrajuci se, zdruzili i sprijateljili sa mnogo stranaca,... Mnogima se svidjaju edukacioni kvizovi tokom dana na plazi (jedna Nemica je rekla kako je ucestvovala sa svojim detetom i jos nekim nemackim porodicama u kvizu znanja na plazi protiv Italijana i kako su sva deca bila srecna jer su pobedila pa su pozvala italijansku decu da podele sokice sa njima :D

Mnogi takodje vole vecernje animacije, tipa- karaoke, takmicenja, ucestvovanje u raznim tematskim vecerima i sl. Zanimljivo da se svi slazu kako je animacija odlicna stvar koja zblizava ljude na odmoru, kako se upravo pomocu nje vise igraju i vise posvecuju vremena sa decom samim tim sto ucestvuju sa njima u raznim zanimacijama...sto je totalno suprotno od nasih ljudi (koji misle da je to samo ''dam dete animatoru a ja uzivam)...

Postoji milion varijanti i pretpostavki zasto su toliko razlicita misljenja nasih ljudi i stranaca... al ne bih zalazila u to...

Naravno, ima i kod njih toga da ih animatori nerviraju i da se jednostavno ne obaziru na njihove pozive za neko ''razgibavanje'' al sto je jedna Nemica rekla ''To im je posao, a na nama je da to prihvatimo ili volimo, misljenja se razlikuju kao i ljudi...

Nesto sto bih ja samo dodala je sledece: Iz svih ovih informacija koje dobijam zakljucujem da je moguce da nasi ljudi nisu jos uvek sigurni sta je to zapravo animacija i cemu ona sluzi (opet se vracam na jednu recenicu koja mi se jako dopala-''Animacija upravo zblizava porodicu i ljude na odmoru'' koju je napisala jedna Italijanka), da animacija nije samo kva kva dens i da ''sutnu decu animatorima''... Zasto se ne bi npr osvrnuli na to da li je deci zanimljiva ta animacija pa sa njima ucestvovali u raznim igrama, igrali kva kva dens ako je njima zanimljivo... Ne mora da znaci da time nisu animatori svojoj deci-naprotiv...

Sve u svemu, pokusala sam ukratko da prepricam misljenja i stavove stranaca na istu temu, ako sam se malo izgubila, izvinjavam se :D

Ja ovde samo radim svoj posao :D:D:D

Hvala svima!

Izmenjeno (studenturizma)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala tebi na opsirnom odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka