Iva 85

Hawaii hotel

20 poruka u ovoj temi

Roli bas sam htela da te pitam koji si hotel hteo.

Sledece godine planiram Marmaris....tek sredinom septembra..... :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa prvobitno me iz prošlogodišnje ponude izabrali Bengoville(valjda sam dobro napisao),ali smo proverom u Agusu(milim da je bio mart),dobili odgovor da ne znaju da li će ga ubaciti u ponudu. Ja sam onda najviše navijao za ovaj hotel(delovao mi kao najbolji odnos cene i nuženog,a meni je pritom odgovarala lokaciju u gradu),ali... I onda smo se dogovorili da ipak idemo na Skijatos, pošto već i predsezoni nije bilo mesta završismo sasvim slučajno na Zakynthosu.... To je kod mene uvek relativno! Dok ne dem sa parama u agenciju ništa nije sigurno! :bez-zuba:

Jedne godine sam otišao da uplatim Pargu i uplatio Krf, onda sam otipao da uplatim Bugarsku i uplatio Kušadasi... Što kaže moja devojka,ona ne zna gde ide dok ne završim u agenciji! :bez-zuba:

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veselo :bez-zuba:

Ja bacila oko na Mart i Selen i Bengoville :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako vam ne treba neki veći luksuz i ako vam treba hotel blizu centra, ne verujem da ćete naći povoljniji... Mi smo upoznali par koji je bio smešten u Intermar hotelu koji je po ceni sličan našem, isto su bili zadovoljni. On se nalazi na istoj udaljenosti od centra, bliže je gradskoj plaži i na oko sat vremena lagane šetenje od plaže Nirvana u Ičmeleru. Uglavnom svi idu na tu plažu jer su tamo ležaljke za dž. I konobari su fenomenalni, nikoga ne smaraju da kupuje piće a ceo dan su ludi ko struja i zezaju se sa gostima plaže :)

Mislim da su ovim našim prijateljima rekli za Bengovil da nije nešto posebno, da im je bolji Intermar što se tiče usluga.

U svakom slučaju, ja vam preporučujem ovaj hotel Hawaii 2 :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

За вредност аранжмана хотел је сасвим ок. Собе су мале, али довољне да двоје може да функционише оно мало времена које је у њима. Собе које се издају нашим гостима имају климе (дневна доплата за њих је 10 лира) и немају тв. Већина соба има терасе које су простране и зависности од старне имају поглед на базен, ботаничку башту (+ ауто перионицу) или на не баш нешто прометну улицу. Проблем може бити једино у собама које немају терасе, него само излаз на пожарно степениште. Те собе треба избегавати у широком луку.

У овом хотелу највише одседају Енглези, који углавном узимају ноћење са доручком. По цео дан блеје на базену (мислим да се током боравка никад не окупају у мору) и ту троше невероватне своте лира на пиће и клопу. Пошто углавном увече желе да промене место, особље хотела покушава на све начине да их задржи и увече како би ови наставили са тим трошењем. Због овог највише трпе гости са полупансиионом јер вечера траје предуго, скоро два сата.

Доручак је од 07 до 10 и релативно је једноличан. Сваки дан имате кафу, чај, млеко, сок, салату (парадајз, краставце и маслине), саламице, сиреве, пахуљице, мазалице и пециво. Једина варијација су јаја, која су један дан кувана, а затим други као кајгана, трећи као "палачинка" и тако у круг. Количине неограничене...

Вечера "почиње" у 20:00 и траје док се не заврши :-))) Прво служе неку врсту чорбе, која је сваке вечери различита како по изгледу тако и по укусу, и заиста варира од екстра укусне до крајње бљутаве. Други део вечере је салата+додатак (барено поврће или парче пите). Трећи део представља главно јело. Ту је обавезно неко месо уз пиринач или помфрит плус вариво. Четври део је десерт који је или воће (99% случајева лубеница или диња) или некакав трагикомичан турски колачић. У глобалу, вечера је укусна, али смара што између сваког од ова четири дела прође минимум пола сата и што нема избора сем у случају десерта :-)))

Особље хотела је малобројно и по цео дан ради. Слабо причају енглески, али су у глобалу ок и са њима може да се и нашали и поприча како тако. Нећете им бити омиљени гости јер сигурно нисте од оних који ће да цео дан преблеје на њиховом базену, а опет увече да преседите у њиховој башти.

Хотел се налази на 15 минута лаганог хода до градске плаже. На пола пута до плаже налази се Диа маркет у којем ћете по најповољнијим ценама у целом граду наћи воду, све врсте пића, слаткише, грицкалице,... Никако га не треба заобићи. Хотел је ваздушном линијом јако близу једној од неколико џамија у граду, па за оне са слабијим сном неизбежно је буђење у раним јутарњим сатима.

У сваком случају, ако се двоумите између појединих хотела, овај свакако треба да добије предност у односу на Марсијас, Мерт, Мај дрим, Хермес, Карадениз који су такође у понуди. Али са друге стране не може да се пореди са Интермаром, Бегонвилом и осталим хотелима са 4* и 5*.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877777
    Ukupno poruka