jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Vratili se sinoc sa Sitonije,plaže su sve punije i za dobru poziciju treba malo poraniti.Velika pohvala su table pored puta sa oznakama svake plaže,pošto pre dve godine kada smo bili nije ništa bilo obeleženo e sad ako su još prošle godine postavljene neka me neko ispravi.Radovi na Lagonisi plaži nastavljeni,pravi se neki kafe-restoran rekao bi,tako da bagera,kamiona i radnika gomila!Puno naših ljudi,tek po koji rumun i bugar.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ove godine razocarao sam se u lagonisi i karidi, o kojima sam imao lepsa secanja.

Em je na lagonisi bager radio po ceo dan, em je je jos veci problem za parking obyirom da je onaj blizi deo poceo da se naplacuje, pa vecina Srba se parkira nakon 100 m etara losim letnim putem. POred toga u delu plaze gde ima podvodnih stena,vise kamenih ploca, video sam dosta jezeva.

Na karidiju smo bili juce i takodje je losije nego pre. Cini mi se da  u vodi ima vise prljavstine i stalno se na plazi oseca neki smrad, kao da nesto truli.

Sem navedenog i na jednoj i na drugoj plazi je voda zbog plicaka topla.

Moja preporuka za ovaj deo Sitonije su lagomandra, kalogrija i trani amudija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Em je na lagonisi bager radio po ceo dan,

Tako je već nekoliko godina. Nažalost, Lagonisi više nije "rajska plaža" kao iz opisa do 2011., (ako se ne varam). More je i dalje isto, ali background...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine tog bagera NIJE bilo na Lagonisiju, a baš smo ga često posećivali...

 

Izmenjeno (Jbyn4e)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove godine na Armenistisu?Dal se moze jos uvek onim putem levo od glavnog ulaza ili se moraju platiti dnevne karte?Kakva je situacija sa lezaljkama?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kojoj plaži u okolilini Neos M. i tom delu ima onaj najsitniji pesak ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima, od 1 avgusta smo u Nikitiju, pa moze preporuka za plaze koje su blizu, s obzirom da idemo sa dvoje dece ... mi volimo da imamo mir a da budu lezaljke molim vas za preporuku, prvi put smo u ovom delu Grčke... Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mir i lezaljke ne idu zajedno jer je u tim delovima plaza gde su beach barovi i lezaljke uvek guzva narocito u avgustu. A o plazama imate od 162 strane i sve su u blizini Nikitija

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove godine na Armenistisu?Dal se moze jos uvek onim putem levo od glavnog ulaza ili se moraju platiti dnevne karte?Kakva je situacija sa lezaljkama?

Hvala

Ima put levo ali te odvede na kraj plaze i onda moras da se vracas. Ulaz je 3,5 evra za odrasle, a deca ne placaju. Moze da se plati ulaz 4,5 evra i onda u beach baru imate pice. Lezaljki nema, ali ima drvo pored beach bara. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i obavezno na koju god plazu da idete morate poraniti jer sve sto vredi bude zauzeto do pola 10, 10.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bagera više nema, jer je na Lagonisi plaži napravljen beach bar sa suncobranima i ležaljkama. Parking obezbeđen, velik i ravan. Mobilijar se ne naplaćuje, samo piće ko želi na ležaljke, ko ne želi ima hlada iza ležaljki na 10 metara od mora. Evo slike u prilogu da vidite kako sada izgleda. Ako mogu da pomognem oko još nekih plaža na severu Sitonije, slobodno pitajte. Pozdrav

DSC02181.JPG

DSC02175.JPG

DSC02168.JPG

DSC02170.JPG

DSC02171.JPG

DSC02172.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno. Ima li bar tus, toalet, kabinu za presvlacenje?

 

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore, tuš ima, za toalet i kabinu nisam siguran, ali će sigurno biti jer se plaža još sređuje. Postoji veliki beach bar koji je tek otvoren i još se uređuje pa pretpostavljam da ima toalet mada ne mogu da tvrdim jeg ga nisam tražio. P.S. svaka čast na informacijama za metamorfozis i plaže na sitoniji. P-drav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosle godine smo bili na sitoniji sa klincem od godinu ipo i bilo je sjajno

zahvaljuci clanu igoru stvarno smo obisli dosta plaza, sve su sjajne mada su se meni skoro sve pomesale, neke u koje sam polagala bas dosta su bile lose zbog guzve itd..

ono sto mene zanima sada jeste kako doci do mega portokali plaze? koja je to tacno plaza, da li je ona blizu dukine plaze (koja nam se najvise svidela)? 

najvise smo trazili male,divlje plaze bez barova i sa stomanje guzve itd,pa ako jos neko ima neku preporuku za slicnu bilio bi super

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili 2012 u Sartiju, kraj avgusta i pocetak septembra i secam se da je Platania (postoji i Platanisi, koja je severno od Sartija) odmah iza Sartija (prema Sikiji) bila extra plaza, ogromna a na celoj plazi 10-ak ljudi.

Platania mix.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka