jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Koviou 5 ojra cena pica ok i dobra kafa

Agios ioannis 5 ili 10 zavisi koje lezaljke, uzas kafa i cekali smo 3 sata. Hostese izuzetne. Zenama se ne svidjaju... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koviou 5 ojra cena pica ok i dobra kafa

Agios ioannis 5 ili 10 zavisi koje lezaljke, uzas kafa i cekali smo 3 sata. Hostese izuzetne. Zenama se ne svidjaju... 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kalikratiji sam ,napravio bih jedan izlet do Plaze Karidi ,da li se isplati otici.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo porani

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vredi, ali moraš da poranis zbog gužve. Odlične plaže u toj oblasti su još i Fava, Talgo, Lagonisi i Trani ammouda.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo zbog Karidi ne vredi 50km u jednom pravcu, ipak je sutra 1.juli....budi spreman na razocarenje (prevelika guzva, a guzva + neuredjena plaza = haos)  i nadji alternative

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karidi beach treba izbegavati, jer sam i ja dobio informaciju dok sam bio u Sartiju da je opšti haos tamo...tako da ko je bio bio je..

Manasu beach bar..tamo gužve nema, bar pre podne. I lepo je i čisto je. Uredno Vas na rampi dočekaju i obaveste se da se ležaljke i suncobrani naplaćuju. Potom vas dočekaju i na ulasku na plažu rastrčani konobari koji će vam opet ponoviti da se plaća ležaljka po 3 ojra, suncobran 4, ali i da ne možete da idete u deo levo jer je to za "ne znam koga"..ne možete u prvi red u desnom delu jer to za "opet ne znam koga"..ajde..smestimo se nekako u neki red iako smo među prvima došli na plažu, Prilikom donošenja fiskalnog računa za najam ležaljki i suncobrana ispostavi se da piše da je ležaljka 2 ojra..tako i platimo. Posle 5 minuta dolazi neka da nam objasni kako je greška na računu ..i da treba da doplatimo. E tad mi je prekipelo jer bezobrazluk ne podnosim i rekao sam da mi ne pada na pamet da joj dam bilo šta jer imam uredan račun, i da zove koga god hoće...Otišao sam u vodu odmah posle toga da se malo "ohladim" ali nije pomoglo, pa sam svirao "Pokret" po izlasku iz vode da ne bih napravio neko veće s*anje.

U samom Sartiju, a o tome sam već pisao na toj temi smo otkrili "Ammolofos beach bar" skroz na kraju novog dela ili Sarti Beach dela. Najsitniji pesak, prelepa bašta ispred koje su samo 3 reda ležaljki i nikako ispred nijedan peškir ili suncobran. Dovoljno je dva pića naručiti i uživajte (da li u baru ili na ležaljci potpuno je svejedno). Izuzetno čisto (i more i plaža), a osoblje na čelu sa ljubaznim gazdom koji sve posmatra i kontroliše kako bi svi gosti uživali. Parking je obezbeđen, tuš je obezbeđen, toalet je obezbeđen. Za gladne ima i nešto da se pregrize.  Za svaku pohvalu.

 

Izmenjeno (Gospodin Iskra)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sad na Talgo plazi- cena je 5 eur ulazak, placaju svi stariji od 5 godina. Za troje znaci 15 eur, za to dobijete tri lezaljke, suncobran, parking. Cene u baru malo vece za hranu, pice kao i svuda, Mitos 5 eur u flasici (na Livrohio je veliko toceno ua tu cenu), sokovi 4-5 eur, mala flasica vode 0.5 eur. Na plati postoje tri suncobrana skroz desno mimo Talgo bara, ali ne znam kako su usli jer je cela plaza pod ogradom. Puno nasih na plazi.

 

Karidi nismo nasli parking u 10.30 danas.

Vurvuru takodje, pri tom nam se nije dopalo nista na Vurvuru. Plicak, nigde lezaljki, nigde suncobrana, uske plaze po celom zalivu, nigde parkinga. Ali mislim da je ekstra ako iznajmite smestaj sa izlaskom na more. Na nekim delovima kamenje u plicaku. 

Kouviou popunjena u subotu u 10.00, svi suncobrani pa smo odustali, lepa plaza.

Kalogria, dva Mango bara sa obe str.plaze. S jedne fensi, s druge str je obican, ali ne mozes uneti nikakvu hranu i pice, pregledali su nam ranceve! Uzas. Onda smo produzili po Kalogriji izmedju oba Mango bara, imaju komplet suncobran i dve lezaljke za ukupno 5 eur. Iza je kiosk sa ffuj ponudom. Jeli smo u Mango baru, klopa super, cene kao i svuda - giros 8, hamburger 6.5, pomfrit 2.5, krofne i kukuruz po 2 eur. Suncobrani preblizu plicaka, sve stisnuto, pedaline 19 eur velika za sat. Nista spec. 

Trani ammouda tj. Livrohio, siroka, velika, dugacka toplo more. Na pocetku uz kanal Vanilia bar, odlicna klopa, cene iste, ne placa se suncobran i lezaljka uz narudzbinu. 

Na sredini ima bar gde se suncobr+2 lezaljke i litar vode placa 5 eur. Malo dalje na sredini Livrohia, Meltemi bar restoran je na ulici, besplatne lezaljke i suncobran uz porudzbinu, cene jeftinije nego u Vanilia batu, veca ponuda. Jos dalje na plazi se placaju lezaljke, nema bara.

 

 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bezobrazluk.

Odakle im pravo da  pregledaju ranac.Mogu da me upozore i ako prekrsim pravilo objekta da pozovu obezbedjenje,policiju,interventnu,padobrance ili koga vec ali u moj ranac nebi sigurno zavirili

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po prvi put smo na letovanju na Sitoniji.Baza Toroni.Dva decaka uzrasta 7 i 5 god+roditelji.

Posetili plaze Kalamici, Klimataria, Koviou, Lagomandra.

Prosle godine iz Jerisosa jednodnevna ekskurzija do Lagonisi plaze.

Zelja nam je da posetimo jos jednu eventualno dve lepe plaze.Da li je tzv "Dukina" plaza vredna truda, u pogledu pesacenjs od parkinga do samih uvala?Da li je plicak "dugacak"?

Ili je sasvim dovoljno videti Orange beach ili Mega portokali i time zaokruziti prvu posetu Sitonije?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih pre preporucio armenistis nego orange. Orange je dobar rano rano i to na sat vremena... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumaši!

Idemo po treći put na Sitoniju (bili 2016 i 2017), baza Metamorfosis. Obišli smo Sarti, Orange, Karidi, Lagonisi, Trani Ammouda. Koviou, Kalogria, Neos Marmaras. Volimo "divlje" plaže, ali izgleda da ih je sve manje. Koviou bismo posetili opet, da li je problem parkiranje? Da li vredi posetiti Lagomandru i Spathies plaže? Ne volimo ležajke, buku i beach barove, sa sela smo :) Kakve su plaže zapadno od MM, prema kampu Sithon? Lokalna plaža u MM nam je sasvim OK, planiramo 4-5 izleta na okolne plaže. Armenistis, da li se plaća parking, da li ima "prirodni" deo? Hvala vam na odgovorima unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav forumaši!

Idemo po treći put na Sitoniju (bili 2016 i 2017), baza Metamorfosis. Obišli smo Sarti, Orange, Karidi, Lagonisi, Trani Ammouda. Koviou, Kalogria, Neos Marmaras. Volimo "divlje" plaže, ali izgleda da ih je sve manje. Koviou bismo posetili opet, da li je problem parkiranje? Da li vredi posetiti Lagomandru i Spathies plaže? Ne volimo ležajke, buku i beach barove, sa sela smo :) Kakve su plaže zapadno od MM, prema kampu Sithon? Lokalna plaža u MM nam je sasvim OK, planiramo 4-5 izleta na okolne plaže. Armenistis, da li se plaća parking, da li ima "prirodni" deo? Hvala vam na odgovorima unapred.

Od Neosa ka Toroniju skrenes na makadamski put, imas na google mapi i tu imas dossta divljih plaza gde mozete biti i sami na celoj plazi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav forumaši!

Idemo po treći put na Sitoniju (bili 2016 i 2017), baza Metamorfosis. Obišli smo Sarti, Orange, Karidi, Lagonisi, Trani Ammouda. Koviou, Kalogria, Neos Marmaras. Volimo "divlje" plaže, ali izgleda da ih je sve manje. Koviou bismo posetili opet, da li je problem parkiranje? Da li vredi posetiti Lagomandru i Spathies plaže? Ne volimo ležajke, buku i beach barove, sa sela smo :) Kakve su plaže zapadno od MM, prema kampu Sithon? Lokalna plaža u MM nam je sasvim OK, planiramo 4-5 izleta na okolne plaže. Armenistis, da li se plaća parking, da li ima "prirodni" deo? Hvala vam na odgovorima unapred.

prosle i pretplosle godine sam kacio slike plaze Sithon kampa (pretrazite temu)....na tu stranu svakako vredi ici narocito kad je guzva ka Nikitiju....i da vredi posetiti Lagomandru, deo blizi Neosu i Spathies plazu, malu i veliku (ako idete u julu ili avgustu, poranite zbog moguce guzve)

nadjoh link

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/7342-pla%C5%BEe-na-sitoniji/?page=219#comment-795433

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas sa fejsa

"Ima li neko slike ili komentar za Karide kakva je ovih dana (mislim na ulaz na ono crno ,travu...) hvala

Irina Gazdic Bila sam prekjuce! Vasar u pravom smislu reci!!! Guzva uzasna! Na strani gde je plitka voda ima trave u plicaku i to neka crna kao posle pozara ali vrlo kratko na pocetku! "

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka