jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

 

Blizi se odlazak na sitoniju. Idemo u nikiti po 3 put. Prvi put smo obilazili ove glavne plaze, drugi put smo isli sa kumovima pa i njih vodili na te iste. Sada bi malo da prosaramo. Meni su oko nikitija favoriti agios ioannis, koviou, trani amoudia i lagonisi. Na onoj kalogriji smo bili jedno popodne i nismo odusevljeni, da li da joj damo drugu sansu. Takodje spathies nismo obisli i to nam je u planu, da li vredi u odnosu na druge plaze. Imate li jos neku preporuku tu do 15-20km.

 

 

 

 

Vredi Spathies veoma, ali samo ako poranite, vec od 11 se svi zguzvaju pod ono jedno drvo... Govorim o maloj Spathies, ona me je vise dojmila od vece.

I za Kalogriju vredi dati i 3x novu sansu, fantasticna je! 

Gde vam je baza?

 

@mmakica

na sve plaze u delu oko Neosa i Nikita, se mora stici u 8-8.30 ukoliko zelis da nadjes parking i zauzmes dobro mesto na plazi... Mislim, isto vazi i za ostale plaze na Sitoniji, ali pitanje je bilo za Kuviju i Kalogriju

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Blizi se odlazak na sitoniju. Idemo u nikiti po 3 put. Prvi put smo obilazili ove glavne plaze, drugi put smo isli sa kumovima pa i njih vodili na te iste. Sada bi malo da prosaramo. Meni su oko nikitija favoriti agios ioannis, koviou, trani amoudia i lagonisi. Na onoj kalogriji smo bili jedno popodne i nismo odusevljeni, da li da joj damo drugu sansu. Takodje spathies nismo obisli i to nam je u planu, da li vredi u odnosu na druge plaze. Imate li jos neku preporuku tu do 15-20km.

 

 

 

Agios Ioannis preskoci, zida se hotel

ko nece da porani, moze da parkira na parkingu beach bara, ali to zadovoljstvo kosta oko 5e po odrasloj osobi.....samo sam prvi dan kad sam prvi put otisao na Sitoniju pokusao da parkiram za dz, okreno 2 kruga, vratio se i parkirao na parkingu i od tad vise ne trazim mesto za dz....

10e za lezaljke nije vredno nerviranja oko trazenja parkinga (a i ne moram da vucem suncobran)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koju to plazu pises? Za kalogriju? Znaci dam 10 evra i imam set lezaljki i suncobran i parking? Meni je to ok. To je verovatno onaj mango bar?

Interesuje me i lagonisi kakav je bio prosle godine, sta se sve placalo.

 

Ma mi se oko 9 budimo i na plazi smo oko 11, ostanemo do 6-7 i dosta je bilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalogria (Mango i Isla bar), Lagonisi bar, Talgo bar

 na slikama ispod je parking Isla barakalogria22.jpg.92b157b0fc69d934af1c6ec61kalogria21.jpg.58be666adcb734a2c04fe9031

a ovo dole je parking Lagonisi bara.....obicno dodjem o oko pola 11 i parking bude skoro prazanMore201700125.thumb.jpg.1b15ab11b022c334

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ma mi se oko 9 budimo i na plazi smo oko 11, ostanemo do 6-7 i dosta je bilo.

i mi isto. Oko 9 budimo decu i oko pola 11 smo na Lagonisiju (a krecemo iz Metamorfozisa, znaci imamo i cuveni semafor na ruti), obicno parkiram u prvom redu. Uvek smo isl u spicu sezone kraj jula ili pocetak avgusta i nalazili lezaljke u 1. ili 2. redu

Lagonisi bar- placas odmah na ulazu 10e (2x5e, deca gratis), lezaljka se ne placa, pice nekad traze da porucis, nekad ne, nemam pojma valjda zavisi od konobara

Mango bar - ne placas parking, lezaljke 4 do 5e zavisi od dela plaze ili reda, mi smo prosle godine bili popodne od 4 sata pa nismo nista platili....ali tad je bilo cudno vreme, dosta grmljavine i kise, pa mozda i zbog toga

Isla bar - nisam bio od 2014. tad se nije placao parking, samo lezaljke i pice (verujem da je isto kao i u Mangu i tad je bilo isto)

relano je da potrosis najmanje oko 18-20e (2 lezaljke i 2 pica) i da se ne nerviras oko parkiranja (nekad prodjes i sa 10e, ali nije pravilo )

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, napisacu vam "report" krajem juna

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

taman da azuriramo podatke pre puta:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Malo da osvežimo temu... slike moje omiljene plaže na koju se vraćam posle 5 godina, prva slika sa Google mapa, a druga je moja...

Coviou 2.JPG

Koviou02.JPG

Kako se zove ta plaza?

Izgleda famozno, prvi put idemo na Sitoniju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje su najbolje plaže do 20 km od Neosa,da ima plićak zbog dece

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako se zove ta plaza?

Izgleda famozno, prvi put idemo na Sitoniju...

Koviou (pise i na prvoj slici, samo sa C)

odmah do nje Kalogria, jos bolja i laksa za parkiranje (pod uslovom da idete u beach bar)

 

Koje su najbolje plaže do 20 km od Neosa,da ima plićak zbog dece

Lagomandra, Spahites (mala, velika), Kalogia, Koviou, Lagonisi, Tristinika, Destenika

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informacije o Platanisi kampu? Prosle godine je tamo valjda bio neki pozar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koviou (pise i na prvoj slici, samo sa C)

odmah do nje Kalogria, jos bolja i laksa za parkiranje (pod uslovom da idete u beach bar)

Lagomandra, Spahites (mala, velika), Kalogia, Koviou, Lagonisi, Tristinika, Destenika

 

Tristinika valjda nije sa plicakom... ili gresim? Jel do nje ima poslednja deonica neasfaltiranog puta?

Na Lagonisi se placa ulaz? Ukoliko da, koliko iznosi?

Izmenjeno (del piero)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema pojma za Tristiniku, al je na 20km od NM

Na Lagonisi je ulaz (parking) 5€ za odrasle, a postoji i manji slobodni deo, ali se brzo napuni a i tu je problem parkiranje

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje plaže su obavezne za videti za prvu posetu Sitoniji?

 Imamo 7 dana u prvoj nedelji avgusta. Ne privlače me prebuikrane plaže. Ali, ako je neka baš čarobna i prebukirana, preživeću, samo da ne propustim ono najlepše.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zavisi od lokacije gde ste smesteni....da ne vozite i do 50km do plaze preko brda preko brega

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka