jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Riviera bar na Ag. Ioannis plazi takodje ima veliki parking, a koliko to zadovoljstvo kosta nemam informaciju (lezaljke, pice itd)

Spectacle.J24961.png

Riviera bar na Ag. Ioannis plazi takodje ima veliki parking, a koliko to zadovoljstvo kosta nemam informaciju (lezaljke, pice itd)

Spectacle.J24961.png

ovde ima slika Sithon kampa

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/7342-plaže-na-sitoniji/?do=findComment&comment=795433

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio na Talgo Beach bar plaži ove godine?Interesuje me kakva je situacija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce samo svratili na Talgo, voda malo mutnjikava, a s obziron da nije bas za manju decu (pristor izmedju lezaljki i vode minimalan, glasna muzika), produzili dalje. Rodia odlicna...

Istocna strana za sad razocarenje, Lagonisi, Trani Amuda bez one savrseno prozirne vode, sa razrovima i gomilom trave...

Da li je neko ovog jula bio na Orange beachu i sta biste rekli u odnosu na prethodne godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ti delovi na Trani Amudi koji su tamniji u vodi su strasni.Juce sam dosta ronio i video svega i svacega pod vodom,case,flase,limenke,konopci,daske,ograda,,itd...Sve ono sto je bujica pokupila i nanela u vodu.

Oni delovi koji su svetliji su u redu zato pazite.

Kako je sa parkingom kod Sithon kampa?Da li se parkira pre ulaza ili se ulazi unutra?

Izmenjeno (Austrijanac)
dopuna
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispred, duz ograde, ne ulazi se u kamp

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Juce samo svratili na Talgo, voda malo mutnjikava, a s obziron da nije bas za manju decu (pristor izmedju lezaljki i vode minimalan, glasna muzika), produzili dalje. Rodia odlicna...

Istocna strana za sad razocarenje, Lagonisi, Trani Amuda bez one savrseno prozirne vode, sa razrovima i gomilom trave...

Da li je neko ovog jula bio na Orange beachu i sta biste rekli u odnosu na prethodne godine?

Da li poatoji ,na Talgu,još onaj deo gde mogu da se zabodu suncobrani?Mislim na desnu stranu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.... iscitala sam ne znam ni ja koliko strana i skoro se sve pomesalo u glavi.

Nismo nikada bili na Sitoniji, smesticemo se u Psakoudiji( ili kako se vec zove) u vili Porto. To mi deluje kao ok baza zbog malog deteta, posto je kuca bukvalno na plazi. E sad, mene zanima da li je neko bio u pomenutoj vili, cisto komentar o plazi, posto ne znam koliko cemo uspeti da obilazimo. Ne volimo da smo na plazi po najvecem suncu, tako da se uglavnom oko 12:30 sklanjamo sa plaze. 

Moze i neki savet koju plazu obici, a da nije jako daleko od Psakoudije. Neki beli pesak i tirkizna boja mora ?

Jel Kalamici daleko? Za nju sam cula da je medju najlepsima na Sitoniji. I Lagomandra isto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima.... iscitala sam ne znam ni ja koliko strana i skoro se sve pomesalo u glavi.

Nismo nikada bili na Sitoniji, smesticemo se u Psakoudiji( ili kako se vec zove) u vili Porto. To mi deluje kao ok baza zbog malog deteta, posto je kuca bukvalno na plazi. E sad, mene zanima da li je neko bio u pomenutoj vili, cisto komentar o plazi, posto ne znam koliko cemo uspeti da obilazimo. Ne volimo da smo na plazi po najvecem suncu, tako da se uglavnom oko 12:30 sklanjamo sa plaze. 

Moze i neki savet koju plazu obici, a da nije jako daleko od Psakoudije. Neki beli pesak i tirkizna boja mora ?

Jel Kalamici daleko? Za nju sam cula da je medju najlepsima na Sitoniji. I Lagomandra isto.

Leedija, možda mogu da pomognem pošto sam letovao u Psakoudiji prethodne dve godine, ali ne u Porto Psakoudiji, već kod Aleksandre.

Plaža kod Porto P. nije baš najbolja, pošto ima dosta kamenja i trave. Morate ići jedno stotinak metara levo, iza malog rta. Tu je plaža peščana sa blagim prelazom u dubinu, savršena za decu, voda čista, ali nema onu tirkiznu boju, pošto je pesak tamniji. 

Najbliže izuzetne plaže su Kalogria, Koviou, Lagonisi i Trani Ammouda. Poslednje dve su dosta lošije ove godine, po komentarima forumasa, zbog nevremena. Zato preporučujem Kalogriu, koja je na 30 min. vožnje, oko 30 km od Psakoudije. Lako se prilazi, ima mesta za parking, a voda je fantastična. Toliko ima otprilike i do ostalih koje sam nabrojao. Kalamici je oko 1 sat vožnje od Nikitija, a do Lagomandre imate još desetak minuta od Kalogrie. 

Zaboravih i najbližu, a to je Agios Ioanis, ali Beach bar nije otvarao ogradjeni deo pre 9h ili 10h prošle godine. 

Izmenjeno (zkazi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leedija, može se videti sa Google Eartha razlika u plaži kod Porto P. koja je skroz levo na slici od dela ispred Aleksandre, skroz desno. 

Screenshot_20180716-214704.png

Izmenjeno (zkazi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru i savetima. 

Bas sam se razocarala zbog plaze, nadam se da nece pokvariti letovanje. Nisam razumela samo da li je plaza ispred Porta skroz pod kamencicima ili je pesak sa po kojim kamencicem?

Istrazicu plaze koje ste pomenuli da vredi obici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala puno na odgovoru i savetima. 

Bas sam se razocarala zbog plaze, nadam se da nece pokvariti letovanje. Nisam razumela samo da li je plaza ispred Porta skroz pod kamencicima ili je pesak sa po kojim kamencicem?

Istrazicu plaze koje ste pomenuli da vredi obici.

Nemojte se Leedija razočarati ni slučajno... imate samo 100m, možda i manje do lepšeg dela plaže, pa to nije ništa strašno. 

Ja sam bio na sve četiri plaže koje sam spomenuo. Lagonisi je poput tropskih plaža, beli pešak plitko, divnoooo, skupooo, ali je nešto prljavija ove godine, kažu forumasi. Koviou dosta malo mesta za parkiranje, nešto lošiji ulaz u vodu od Kalogrie, koja je cista 10ka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala jos jednom. Pitacu sigurno za jos koji savet samo da proucim te plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedan savet, nemojte vikendom ici ka plazama posle Nikitija, ogromna je saobracajna guzva. Ili ostanite u mestu ili idite na plazu kod kampa Sithon, oko 8 km posle Psakudije a pre Metamorfozisa

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravih da pomenem da idemo na odmor krajem avgusta, verovatno su tada manje guzve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Screenshot_20180716-222147.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka