jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Mogli bismo ,kao u temi o Tasosu ,da napišemo za svih 10 dana(otprilike toliko svi idemo ,ko ide više još bolje) po danima i lepoti koje ćemo plaže obilaziti.Npr.

1 dan-znači plaža na kojoj smo stacionirani tj Neos Marmaras jer ćemo verovatno biti suviše umorni od puta da bi nešto obilazili.

2 dan-Lagomandra

3 dan-Karidi

4 dan-Mango beach-kažu da je za decu super-odmah pored Nikitija i taman da iskoristimo da kupimo hranu u Lidlu

5 dan-Elia

6 dan-Kavourtripi ali prvi deo (bez nudista)

7 dan-Fava koju ste vi preporučili

8 dan-još nismo odlučili-možete mi vi dati ideju nešto super za decu

9 dan-Lagomandra kao najlepša

10 dan-Neos Marmaras

8 dan Kalamitsi

441039538_51d92e4764_o-1.jpg

Fali ti jos :D ...za one kji ostaju duze :P

11 dan

12 dan

13 dan

14 dan

15 dan

16 dan

17 dan

Jos sam ovde.....Jako malo...............sati

9.jpg

Dolphin_10.jpg

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, upravo tako, put od Soluna do Sitonije vodi skoro uz samu obalu Solunske regije, pa i pored Epanomi.

kada obilazis solun pratis pravac sitonija... jednim delom se poklapa sa putem za aerodrom... kada si prosao veci deo grada, putevi se razdvajaju jedan pravac je za sitoniju i nea moudaniu, a drugi aerodrom i mesta solunske regije... ovaj put ka aerodromu, koji ide kraj mora i kroz mala primorska mesta, takodje te moze dovesti do sitonije, ali mislim da je to duzi put, a uz to i sporiji... jedini razlog da krenes njime je ako bas zelis da vidis epanomi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E važi! Znači skoknu ćeš i do Metamorfozisa. Ja putujem TEK 03.08. Kada ti putuješ? Interesantno da se kod Soluna prati skretanje za Pieriu pa tek onda za Nea Mudaniu. Zar ne može odmah da se skrene za Nea Mudaniu?

Нисмо се разумјели. Ноћићемо 13/14. у Епаномију и онда идемо у хотел "Симон" у Метаморфози на 10 дана. У повратку, од 24. до 28. ћемо опет бити у Епаномију.

Нисам дуго био у Епаномију и не знам каква је сад веза одатле ка Мудањи а, и шта фали да идем преко Неа Каликратије? Моја супруга је први пут у Македонији па да мало види како то изгледа.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je. Kad ideš na Sitoniju ideš obilaznicom, kako je rekla dani.

Anastasija, dobar ti je predlog za obilazak plaža. Moj predlog ti je da kad ideš na Karidi, ujedno obidješ i Favu, jer su jedna pored druge.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bokins,

želimo ti srećan put...Blago tebi,mi idemo tek za mesec i po dana..Uživajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogli bismo ,kao u temi o Tasosu ,da napišemo za svih 10 dana(otprilike toliko svi idemo ,ko ide više još bolje) po danima i lepoti koje ćemo plaže obilaziti.Npr.

1 dan-znači plaža na kojoj smo stacionirani tj Neos Marmaras jer ćemo verovatno biti suviše umorni od puta da bi nešto obilazili.

2 dan-Lagomandra

3 dan-Karidi

4 dan-Mango beach-kažu da je za decu super-odmah pored Nikitija i taman da iskoristimo da kupimo hranu u Lidlu

5 dan-Elia

6 dan-Kavourtripi ali prvi deo (bez nudista)

7 dan-Fava koju ste vi preporučili

8 dan-još nismo odlučili-možete mi vi dati ideju nešto super za decu

9 dan-Lagomandra kao najlepša

10 dan-Neos Marmaras

Anastasija ovo ti je odlična ideja. Na svu sreću prvi put ove godine ćemo ići 15 dana, tako da se nadam da ćemo moći da obiđemo što više od Sitonije. Naravno, odlično je i to da čovek napravi plan. Pre dve godine smo letovali na Krfu. Dosta sam čitala o tom ostrvu, ali kada smo došli tamo pošto smo bili bez plana i pošto smo letovali samo 10 dana totalno smo bili u haosu. Sitonije je takođe velika i zaista bi čovek trebao da ima neki plan u glavi. Moj plan bi mogao da izlgeda ovako:

1. dan - Neos Marmaras plaža

2. dan - Lagomandra, Elia pre podne i šetnja kroz Nikiti po podne

3. dan - Metamorfozis i okolina

4. dan - Karidi beach, Vourvourou, Fava

5. dan - Toroni, Porto Koufo

6. dan - Kalamitski, Kriaritsi, Sarti

7. dan - Kavourtripi - bez nudista , Sikia

8. dan - Banana Bach

9. dan - Kohi , Porto Carras

10. dan - Livari Beach

11. dan - obilazak Olimpijade ?

12. dan - odlazak do Kasandre?

13. dan - waterland - Solun ?

14. dan - Neos Maramars

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uau. Ne čini li ti se da je ovo malo preambiciozno :unsure: !!! Da li se i odmorite malo na letovanju :cool: ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uau. Ne čini li ti se da je ovo malo preambiciozno :unsure: !!! Da li se i odmorite malo na letovanju :cool: ?

:) Naravno da je preambicijozno. Želje su jedno a realnost drugo. Daj bože da sa ona moja dva lenjivca obiđem i pola... :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[Fali ti jos :D ...za one kji ostaju duze :P

11 dan

12 dan

13 dan

14 dan

15 dan

16 dan

17 dan

Jos sam ovde.....Jako malo...............sati

Boki! Ruke ti se pozlatile! Još jednom lep lep lep lep lep provod vam želim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) Naravno da je preambicijozno. Želje su jedno a realnost drugo. Daj bože da sa ona moja dva lenjivca obiđem i pola... :D

Dobre je imati ovakve želje. Mislila sam, a šta ako vam se neka plaža dopadne mnogo :zaljubiska: , pa hoćete sutra opet! Znači, mora da ostane nešto i za sledeću godinu :srce: . Lepa je Sitonija, pa je super što imate 15 dana za uživanje. Dosta toga ćete obići.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kada obilazis solun pratis pravac sitonija... jednim delom se poklapa sa putem za aerodrom... kada si prosao veci deo grada, putevi se razdvajaju jedan pravac je za sitoniju i nea moudaniu, a drugi aerodrom i mesta solunske regije... ovaj put ka aerodromu, koji ide kraj mora i kroz mala primorska mesta, takodje te moze dovesti do sitonije, ali mislim da je to duzi put, a uz to i sporiji... jedini razlog da krenes njime je ako bas zelis da vidis epanomi :D

Tako je. Kad ideš na Sitoniju ideš obilaznicom, kako je rekla dani.

Prošle godine na putu ka Tasosu smo prenoćili u hotelu Atina Palace (i nije neka palata :) ) blizu aerodroma. Neverovatno je kako je taj "sporedan" put pored aerodroma kao svemirski. Mesta pored aerodroma su tako lepa, poželela sam da ostanem tamo. Jedanput nam je avion proleteo iznad samog auta, sve u svemu to je bio nezaboravan doživljaj.

Нисмо се разумјели. Ноћићемо 13/14. у Епаномију и онда идемо у хотел "Симон" у Метаморфози на 10 дана. У повратку, од 24. до 28. ћемо опет бити у Епаномију.

Нисам дуго био у Епаномију и не знам каква је сад веза одатле ка Мудањи а, и шта фали да идем преко Неа Каликратије? Моја супруга је први пут у Македонији па да мало види како то изгледа.

Sada mi je jasno. Znači i vi u Metamorfozis. Da li imate planove za obilazak Sitonije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobre je imati ovakve želje. Mislila sam, a šta ako vam se neka plaža dopadne mnogo :zaljubiska: , pa hoćete sutra opet! Znači, mora da ostane nešto i za sledeću godinu :srce: . Lepa je Sitonija, pa je super što imate 15 dana za uživanje. Dosta toga ćete obići.

Pa da, kada ti se dopadne neka plaža poželiš više puta da se vratiš na nju. Ove godine prvi put idemo na duže od deset dana. Nadam se da će broj dana sledeće godine još da se poveća. Do sada smo svake sledeće godine išli na drugo mesto, naravno sa željom da se jednog dana ponovo vratimo u ona mesta koja smo već obišli. Možda nas Sitonija privuče da se odmah sledeće godine vratimo na nju. :stidljivko: Dok čovek ima želja, nada se i raduje, dobro je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milena,

slažem se da treba krenuti sa nekim okvirnim planom.

Ove godine imamo prikolicu :D pa će naš spisak biti skromniji i ''mirniji'':

Neos Marmaras-Paradiso i gradska plaža, šetnja gradom i panoramsko razgedanje iz sela iznad grada, obilazak Metemorfozija, poseta Porto Carrasa, obilazak još nekih plaža, npr. Lagomondre i eventualno vozanje istočnom stranom u kasnim popodnevnim satima, kada je blago sunce i poseta plaže Banana beach ili već nešto da predahnemo..

Skromno za obilazak Sitonije, ali sa bebom mislim i više nego dovoljno :)

Znam ljude koji se zabodu u resort ispred N. Marmarasa i ne mrdaju 15 dana..

Izmenjeno (cmoka80)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cmoko, ako je sinčić avanturista kao vas dvoje, plan će biti zgusnutiji od ovog koji si navela :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada mi je jasno. Znači i vi u Metamorfozis. Da li imate planove za obilazak Sitonije?

Да, наравно! Имамо клинца од непуне три године тако да нам је план да будемо у Метаморфозију ујутру а послије његовог подневног спавања да макнемо на неку од плажа. Плус, један дан ћемо до Уранополија и Амуљанија.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka