jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

А, да! И ја кад сам био тамо, прије десетак година, на "врху" плаже је био, као што рекох, један тропски бар.

Нема хлада, треба да се пјешачи и има црквица на најширем дијелу плаже, тј. дотле. докле можеш доћи аутом. Јежева није било.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo je interesantno to kompneno izduženje kod Epanomija. Malo mi izgleda zastražujuće. Plaža izgleda lepo. Prasnjavi, fotografiši taj brod što je nasukan ako gavidiš.

Da li biste smeli da se prošetate do kraja tog šiljatog izduženja?

Boki, bravo za slike.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo je interesantno to kompneno izduženje kod Epanomija. Malo mi izgleda zastražujuće. Plaža izgleda lepo. Prasnjavi, fotografiši taj brod što je nasukan ako gavidiš.

Da li biste smeli da se prošetate do kraja tog šiljatog izduženja?

Boki, bravo za slike.

Ма, да, били смо тамо, на врху, само се иде другим путем поред неке баре гдје је пуно ових фламингоса које је Боки поставио.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boki je "majstor fotografije", saljem mu pozdrave i zelje za srecan put i dobar provod! Uzivaj, druze! :srce::srce: :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ма, да, били смо тамо, на врху, само се иде другим путем поред неке баре гдје је пуно ових фламингоса које је Боки поставио.

Flamingosa!? :zaljubiska: Ja sam mislila da te lepe ptice žive negde daleeeeeko. E to bih volela da vidim! Kakav je osećaj kada dođeš na vrh, ono stojiš, a svuda okolo more! Interesantno je da iz vode viri neka građevina? Da li znaš šta je to? Da li ste videli i taj brod?

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boki je "majstor fotografije", saljem mu pozdrave i zelje za srecan put i dobar provod! Uzivaj, druze! :srce::srce::srce:

Boki je danas otišao! Boki, uživajte! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Flamingosa!? :zaljubiska: Ja sam mislila da te lepe ptice žive negde daleeeeeko. E to bih volela da vidim! Kakav je osećaj kada dođeš na vrh, ono stojiš, a svuda okolo more! Interesantno je da iz vode viri neka građevina? Da li znaš šta je to? Da li ste videli i taj brod?

Та грађевина је брод.

А кад стојиш на врху? Уживанција! Таласи са обје стране а једно 30 метара ходаш по плићаку, по спруду.

Е, баш офирашмо тему.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Та грађевина је брод.

А кад стојиш на врху? Уживанција! Таласи са обје стране а једно 30 метара ходаш по плићаку, по спруду.

Е, баш офирашмо тему.

Pretpostavljam da se prolazi pored ovog mesta, Epanomi kada je putuje do Sitonije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretpostavljam da se prolazi pored ovog mesta, Epanomi kada je putuje do Sitonije?

Да, али се код са обилазнице скрене ка аеродрому онда се не настави аутопутем за Мудању него се траши излаз за Переу и Агиа Триас, па послије можеш да наставиш за Мудању.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, али се код са обилазнице скрене ка аеродрому онда се не настави аутопутем за Мудању него се траши излаз за Переу и Агиа Триас, па послије можеш да наставиш за Мудању.

Da li misliš kada ideš u Epanomi ili na Sitoniju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milena, Epanomi nema veze sa Sitonijom. To mesto pripada Solunskoj regiji. Ali je, slučajno, zalutalo u ovu temu. :D

Nema veze. Sigurno je predivan osećaj prošetati do špica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milena, Epanomi nema veze sa Sitonijom. To mesto pripada Solunskoj regiji. Ali je, slučajno, zalutalo u ovu temu. :D

Nema veze. Sigurno je predivan osećaj prošetati do špica.

Znam ja to, našla sam Epanomi na mapi, ali vidim da jedan veći put ka Sitoniji vodi pored Epanomija, ipak kada ideš na Sitoniju moraš da prođeš kroz Solunsku regiju. Nije važno, pogledaću na Michelin karti.

Da, upravo tako, put od Soluna do Sitonije vodi skoro uz samu obalu Solunske regije, pa i pored Epanomi.

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li misliš kada ideš u Epanomi ili na Sitoniju?

Да, да. Преко Неа Каликратије, Неа Плаје, Неа Флогите и даље ка Ситонији.

Кад ти идеш? Бокинс рече да у Метаморфозију има неки интернет клуб па ћу покушати да нешто напишем у вези са Епаномијем.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, да. Преко Неа Каликратије, Неа Плаје, Неа Флогите и даље ка Ситонији.

Кад ти идеш? Бокинс рече да у Метаморфозију има неки интернет клуб па ћу покушати да нешто напишем у вези са Епаномијем.

E važi! Znači skoknu ćeš i do Metamorfozisa. Ja putujem TEK 03.08. Kada ti putuješ? Interesantno da se kod Soluna prati skretanje za Pieriu pa tek onda za Nea Mudaniu. Zar ne može odmah da se skrene za Nea Mudaniu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogli bismo ,kao u temi o Tasosu ,da napišemo za svih 10 dana(otprilike toliko svi idemo ,ko ide više još bolje) po danima i lepoti koje ćemo plaže obilaziti.Npr.

1 dan-znači plaža na kojoj smo stacionirani tj Neos Marmaras jer ćemo verovatno biti suviše umorni od puta da bi nešto obilazili.

2 dan-Lagomandra

3 dan-Karidi

4 dan-Mango beach-kažu da je za decu super-odmah pored Nikitija i taman da iskoristimo da kupimo hranu u Lidlu

5 dan-Elia

6 dan-Kavourtripi ali prvi deo (bez nudista)

7 dan-Fava koju ste vi preporučili

8 dan-još nismo odlučili-možete mi vi dati ideju nešto super za decu

9 dan-Lagomandra kao najlepša

10 dan-Neos Marmaras

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka