jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

Boki, slike su fenomenalne...skoro kao da sam na T.! :D

Sad videh da se BAS PRIBLIZILO-6 dana! Blago tebi! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Boki na slikama! Uuuuu još malo pa morence! Lep provod, toplo mare i vrelo sunce vam želim! Očekujem opširan putopis kada se vratiš! Je l' može?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni se svidja plaza Kalamitsi... :srce::srce::srce: Samo sto je kao i na svim drugim jako popularnim plazama na Sitoniji,velika guzva u sezoni...

A sto se tice plaze Banana beach,ja sam definitivno tamo po prvi put nas narod videla prosle godine...Do te plaze postoji put i fantasticna hladovina za parkiranje,ali put je definitivno previse strm...Prvi put nam je bas delovalo strasno,kao da nema kraja spustanju,a kasnije smo se navikli...

Plaza je,po mom ukusu,jako lepa! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja tek sad vidim da Boki uskoro kreće.

Srećno i očekujemo detaljan izveštaj! :D

Ako budeš mogao, volela bih kad se vratiš da mi pomogneš oko odabira plaža..

Miro,

i ti na Sitoniju? :) A onda Tasos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taci,

da li hladovine ima i na plaži Banana ili samo za parking?

Imaš li još neku da mi preporučiš?

Ima li smisla obilaziti Metamorfozi, kažu lepo mestašce?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se Metamorfosis najvise dopada od svih mestasca na Sitoniji... :srce:

A sto se tice plaze Banana beach,sva je u hladovini,to je zaklonjena plaza,mala uvalica...Po,mom je ukusu...Opet,kao sto svi kazu,to je stvar licnog ukusa...Svako od nas je nasao neku svoju omiljenu plazu... :srce: A na Sitoniji ih je stvarno mnogo...

Ove godine sam prvi put obisla Lagomandra beach i bila je apsolutno prelepa van sezone...Odusevila sam se i prva mi je na listi poseta za redovno letovanje.... :srce: :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel možeš bliže da nam objasniš gde je Banana beach?Ja idem u Neos Marmaras od 27 jula pa bi kao jednu od plaža obišli i tu..Eto nisam znala ni za Karidi beach da je tako lepa.I nju ćemo uvrstiti.Neko je pitao za Eliu,ona se nalazi odmah pored Lagomandre ali nema prirodnog hlada,bar ne onog kakav ja zamišljam tj na samoj plaži.Ovo je stvarno super tema,da i mi koji smo bili prošle godine da malo obnovimo gradivo i upoznamo još neke od plaža.Neko je pričao o nekoj plaži idealnoj za decu,odmah pored Nikitija-da li je to ta Kofi ili ne??

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

deodreamingfave.jpg

Boki , nisam razumela-jel to Fava???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel možeš bliže da nam objasniš gde je Banana beach?

Ovde se vidi gde je Porto Banana

Visit My Website

Znači posle mestea Zagorfu i Porto Paradiso plaže

Izmenjeno (milenaidaki)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

deodreamingfave.jpg

Boki , nisam razumela-jel to Fava???

Ne znam..... sta ti mislis? :D

U temi Vurvura je ista slika gde su se nek-e odusevile :D

Trazio sam je, i nasao zajedno sa kordinatama za GPS da se olaksa njeno nalazenje

Skinuo sam sliku sa Google Earth

Mnogi su je trazili....Nadam se da cu je i ja naci za koji dan :D

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova slika Fave je najzastupljenija fotka na forumu. Moraću i ja da pronađem tu plažu i slikam se pored ovog veličanstvenog remek dela majke prirode :).

Mislite da se ta plaža teško nalazi?

Cmoko, moj odgovor je DA. Prvo Sitonija 3 dana (izvidnica za neku od narednih sezona), a zatim Tasos 13 dana.

***

EPILOG: Nađoh i ja plažu Fava i ovekovečih najslikaniju sitonsku stenu ;). Ko želi da vidi kako izgleda iz mog ugla ;), neka klikne OVDE. A koga interesuju fotografije i ostalih stena i sitonskih lepota, neka klikne OVDE. Nadam se da ćete uživati jednako koliko sam ja uživala.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova slika Fave je najzastupljenija fotka na forumu. Moraću i ja da pronađem tu plažu i slikam se pored ovog veličanstvenog remek dela majke prirode :lol: .

Mislite da se ta plaža teško nalazi?

Pitaj Mungosavu :D :D

PS.Slika-Odusevljenju nikada kraja

fava.jpg

fava2.jpg

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je potpuno jasno da je Paradiso plaža na zapadnoj strane, malo pre Neos Marmarasa, a da je Porto paradiso na istočnoj strani ostrva. Sada ne mogu da se setim gde tačno... Nisam na spisak stavila ovu Talgo plažu. Gde se ona nalazi?

Nije ti se svidela Orange beach zbog velike gužve na njoj. Nažalost, čim je plaža lepa, puno ljudi želi da bude na njoj.

Talgo beach je neki 5 km kada se iz Vourvouroua krene ka Nikitiju. Zemljani put, ali od skretanja nije daleko - odmah iza krivine. Evo malo i sličica:

talgobeach001.th.jpg

talgobeach006.th.jpg

talgobeach011.th.jpg

A Bokins me toliko "nervira" sa ovom Fava plažom, da će morati da se "overi" iduće godine. :bez-zuba: Bila je tako blizu a tako daleko :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ta Talgo plaža izgleda lepo. Nema onakvih remek dela prirode, al' je lepa i koliko vidim na njoj nije gužva.

Postoji li neki parking za kola u blizini? Da li je skretanje ka njoj obeleženo nekim natpisom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka