jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3711 poruka u ovoj temi

Uh, da dosegne bar 26 stepeni. Na Tasosu danas samo 23, a kod Soluna 25.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi,

ja sam ''usitnila''.. još 8 dana! :D

Drugim rečima: pranje, peglanje, spremanje .. puf... ali, JEDVA ČEKAM!!!

Boki, druže, ako naletiš na mir, tišinu i debelu hladovinu, odmah javljaj da stavim na spisak!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boki, jel' more dovoljno toplo za kupanje? Kakvo ti je vreme svih ovih dana? Ima li gužve na plažama?

Naravno...Mi se i prepodne i poslepodne kupamo po celoj Sitoniji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno...Mi se i prepodne i poslepodne kupamo po celoj Sitoniji

Inace, od jutros

DSCF3404.jpg

Hvala Kikisvet , FAVA beach

100 ostalih slika ide za MFT

Ona stvar na plazi za kojima zeMske ludiju ovde na forumu je mnogo manja :D

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi,

Boki, druže, ako naletiš na mir, tišinu i debelu hladovinu, odmah javljaj da stavim na spisak!!!

Cmoko, srecno ! Uzivajte i za nas, ljubi malenog! :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi,

Uuuu Cmoki, super! :zaljubiska::srce: I molim te pripremi se za jedan opširan opis po povratku onako lepo kako ti umeš! Si?

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Inace, od jutros

DSCF3404.jpg

Hvala Kikisvet , FAVA beach

100 ostalih slika ide za MFT

Ona stvar na plazi za kojima zeMske ludiju ovde na forumu je mnogo manja :D

Boki- naš reporter sa slica mesta! Super je što ste našli svoj kutak! Neopisivo je lepo!

Pitanje za sve. Da li za Fava plažu mora da se nosi sopsteveni suncobran? Za koje plaže je potrebno da se nosi suncobran? Do sada to nismo radili, ali ako čovek hoće malo da se izoluje od gužve mora da ga ima. Zar ne?

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovog leta, tacnije 8. jula idem u Filoksenija bungalove sa muzem i sinom od 8 godina.Vec sam razocarana Bokijevim komentarom o Psakudiji, ali sta je tu je,idemo kolima pa cemo i mi da istrazujemo okolne plaze.

Posto smo sami,da li ima tamo nasih ljudi i da li cu imati srece da bas neko od vas bude u to vreme sa detetom pribliznih godina?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boki, molim te za detaljno uputstvo kako da nadjemo Fava beach. Vidim da si je ti danima tražio, a ja ću u Vourvourou biti samo tri dana, pa mi je uputstvo za expresno nalaženje neophodno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boki, ovo, Boki ono

jel Boki živi na srednjem prstu pa sve zna...

hoćeš i meni reći, oko Metamorfosisa, plaže...da ne palim čak do Orange beach, jel ima nešto fino?

i da budem fina, unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Pef, draga, nadam se da će biti lepo i udobno :)

Milena, potrudiću se da putopis bude opširan, mada sam u najavi rekla da nećemo mnogo švrljati..

Ovo što pominješ za suncobran.. Mi se prošle godine na Tasosu nismo odvajali od naše Fante, za svaki slučaj :D To planiram i ove godine. Jeste da ispred hotela postoje ležaljke i suncobrani koji se ne naplaćuju gostima hotela, ali ja sa bebom ne mogu baš da se nataknem i sedim na plaži. Nego smo mi lepo kupili dve široke asure (po 120cm) koje ćemo da spojimo, stavimo veeeliki peškir i da se baškari ljudski i Mališa i mi :)

I pošto bih volela bar malo da maknemo ''iz mesta'', suncobran obavezno nosimo, da budemo uvek sigurni.. To i tebi preporučujem!

@markofilip (u ženskom rodu)

Boki ne živi na Sitoniji, ali je na licu mesta i nesebično odvaja vreme da javi ljudima sa foruma novosti. Boki, HVALA! (i nadam se da ćeš izaći Miri u susret i odgovoriti za Fava beach, i mene interesuje)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Pef, draga, nadam se da će biti lepo i udobno :)

Milena, potrudiću se da putopis bude opširan, mada sam u najavi rekla da nećemo mnogo švrljati..

Cmoki, znam da ćete moći manje da švrljate, ali koliko god napišeš biće super. Znač, još jedna stavka dodata za nošenje na more - suncobran!

Bea, ne bi trebala da se unapred razočaraš u Psakudiju. Hiljadu puta smo videli da se neko mesto nekome dopadne a nekome ne. Osim toga,pošto ćete ići kolima svakoga dana možete da birate plažu. Mi ćemo da se stacioniramo u Neos Marmarasu, ali me plaža tog mesta skoro i ne interesuje. Sigurna sam da ćete naći plažu koja će vam se dopasti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva plaza.... NE VERUJEM :)

Odluka je pala .... ove godine Sitonija :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali bez 15 dana .... nista !!! Treba obici sve ove plaze :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Milena, na novobeogradskom buvljaku imaš platnene suncobrane, gusto tkane, od 1,80m u prečniku do 3m, a cena ide od 800 do 2.000 dinara. Bolji su od onih najlonskih, poluprovidnih, te obrati pažnju na to, kako bi te adekvatno štitili od sunca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895513
    Ukupno poruka