jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3680 poruka u ovoj temi

I tamo je bilo prljavo taj dan, a bilo je i meduza....a guzva nenormalna....bio sam tokom 5-6 god preko 10x na Lagonisiju, nikad nije bilo ovako....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Moze li neko da mi kaze o gradskoj plazi u marmarasu.

koja je trenutno cijena lezaljke?

da li je bolja od paradizo plaze?

Moze i privatno odgovor,a poruku obrisite jer je vjerovatno cesto postavljeno pitanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gradska plaža u NM je bar duplo bolja od Paradiso. Cena ležaljki - dođeš na prvog kafića sa ležaljkama - Makis cafe, poručiš frape od kafe za 3,5 EUR i miran si na svojoj ležaljci ceo dan. Odmah pored njega, sledeći sektor, traži 5 EUR po ležaljci, zato je i stalno prazan. Jedina mana, loš Wi-fi u Makis cafeu na plaži, ali meni ne toliko bitno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ovo leto sam očigledno izučio školu, pa za sledeće leto sledi sasvim druga taktika. Dakle, sav sretan zapucam u Nikiti, 20 dana odmora, ima da obiđem sve plaže, Nakon 2 dana odmora od puta i pravljenja plana za obilazak - krećemo.

Agios Ioannis, 8:00 ujutro, došli i poljubili kapiju. Otvara se od 9:30

Kalogria - Isla beach bar - 8:15, tip ladno parkirao popreko kombi na samom kraju puta, kako počinje parking da niko nebi mogao da se parkira i maše rukom i pokazuje na sat, kao nije još otvoreno.

Koviou beach - onaj deo gde su ležaljke, kamen čim zagaziš u vodu, pesak počinje tek kada više nemožeš da dotakneš dno.

Izgubili smo više volju da lutamo naokolo i ostatak odmora proveli ili na lošoj plaži u Nikitiju, ili na mnogo boljoj gradskoj plaži u NM.

Ja sam ranoranilac, volim da budem u vodi najkasnije do 8:30, ali isto tako volim i da imam ležaljku i suncobran.

Zato, sledeće leto, pri dolasku - JUMBO kod aerodroma u Solunu, kupuju se ležaljke (suncobrane imam) i dolazim na plažu koju hoću, kad ja hoću.

Ako ništa drugo, isplatim cenu tih ležaljki za 10 dana, ne plaćajući iznajmljivanje. A da ne pričam o plažama na kojima traže po 35-40 eur za prvi red ležaljki.

Izmenjeno (Nimark)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako za koga...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako za koga...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Колко ја видим по коментарима Ситонија долази у обзир само у Јуну или Септембру... Пошто сам алергичан на кркљанац, гужвањац, вашарску атмосферу и хоштаплерисања...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Колко ја видим по коментарима Ситонија долази у обзир само у Јуну или Септембру... Пошто сам алергичан на кркљанац, гужвањац, вашарску атмосферу и хоштаплерисања...

Ma mozes i u julu i avgustu samo izbegavaj jako zvucne plaze, ima dosta lepih plaza nije na svima guzva i krkljanac 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

al guzvu na putevima neces moci da izbegnes....samo je jedan put oko poluostrva i svi su na njemu

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma mozes i u julu i avgustu samo izbegavaj jako zvucne plaze, ima dosta lepih plaza nije na svima guzva i krkljanac 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Recite mi da li sto tako od 23,avgusta moze se ocekivati guzve na svim plazama na Sitoniji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svakako ce biti malo manje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi porodično putujemo u Metamorfozi 1.septembra sa malom decom. To će nam biti baza.. Imamo u planu da obiđemo plaže u okolini.. Sad me samo zanima da li se naplaćuje ulaz na plaže koje ste prethodno pominjali i parking? Još ovo što NIMARK pominje da se ne otvaraju tako rano.. To je baš bzvz. I mi smo ranoranioci :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi porodično putujemo u Metamorfozi 1.septembra sa malom decom. To će nam biti baza.. Imamo u planu da obiđemo plaže u okolini.. Sad me samo zanima da li se naplaćuje ulaz na plaže koje ste prethodno pominjali i parking? Još ovo što NIMARK pominje da se ne otvaraju tako rano.. To je baš bzvz. I mi smo ranoranioci :D

I mi dolazimo 2. septembra, bice nam to peti put, tako da sve sto te interesuje, pitaj slobodno. ? Mi nikada nismo nigde platili parking. Ako mislis na Lagonisi, ima i besplatan deo za parkiranje. Od ogradjenog parkinga, nastavite udesno po zemljanom putu, i posle minuta voznje stizete. Videcete parkirane automobile i po koje drvo koje pravi hlad. To je kraj puta, levo i pravo je more, a desno se ide uzbrdo (prosetajte malo ka gore,prelepo je). Taj put nije bas dobar ako imate neki bas nizak auto. Nas je "normalan" i ok nam je. Tu gde ste parkirali je slobodan deo za vas suncobran, ako necete njihove lezaljke, a ispred u vodi ostrvce i sprud do njega. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E lepo :D. Kakva je situacija sa Lagomandrom i Agios Ioaniss(ako sam dobro napisala...) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26049
    Ukupno tema
    869219
    Ukupno poruka