jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3646 poruka u ovoj temi

@rakel

ne mozes u Lagonisi bar uneti svoje stolice. Ima deo koji je slobodan, ali taj deo je mali i ima malo mesta za parkiranje....ko rano rani, parking i plazu za dzabe grabi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, prvi put idem na Sitoniju pocetkom septembra sa muzem i bebom od 11 meseci. Bicemo smesteni u Toroniju pa ako moze preporuka koje plaze obici za prvi put a da su pristupacne sa malim detetom i da nisu preterano daleko. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tristinika, Destenika, Kalamitsi mozda Las Bandidas i to je to, ostale su vec preko 20km voznje preko brda

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako vidim, posle ovog nevremena, trebace pare da se oprave lezaljke i barovi. Znaci... Jos koji evro gore i na smestaj, i na plazi

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moguće...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

..."neko to od gore vidi sve"

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Screenshot_2019-07-11 Facebook.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima. U Avgustu idem za NM i posećivao bih ove bolje plaže na kojima bude obično gužva. Zanima me da li se može uvek naći parking koji bih plaćao da ne moram da ranim ujutru u 8h? Takođe, da li kada platim parking i ležajke mogu da unesem svoju hranu ili će mi zabraniti (vodim malu decu koja ne jedu girose i sl.)? Prevashodno me interesuju plaže Lagomandra, Kalogria, Lagonisi, Kalamitsi i sl. Značio bi mi svaki savet

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam do sad uvek nalazio parking u pola 11-11. Cak budem i tek 3-4 na parkingu, a tada jos i nije bilo skupo kao do sada. Nekad smo unosili klopu za decu, nekad ne, ali uglavnom ne daju...videcemo kako ce biti ovog avgusta.....do ovog nevremena su bili bas "bezobrazni" i sa cenama i pravilima.....videcemo da li su se malo dozvali pameti

Na Lagomandri i Kalamitsiju nije bio privatan parking samo za goste bara, tako da tamo svakako moras poraniti.....ne znam kako je ove god

Na Lagonisiju nema giros, ima pice, virsle, pomfrit, sendvici, voce....e sad ako su mnogo mala deca mozda ne budu pravili problem.....ustvari nece sigurno ako vi odrasli potrosite 30-40€

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, ove godine prvi put letujemo na Sitoniji. Nikada do sada nismo letovali u Grckoj i sada prvi put idemo sa troje dece (9, 7 i 3 godine) i zeleli bismo da obidjemo par plaza i vidimo sto vise. Prvobitni plan je bio da idemo negde drugo, ali sam ja zbog obaveza oko mog posla tj firme tek sada ulovio vreme da idem u onda sam rezervisao Sitoniju, jer mi zena vec godinama govori da treba da idemo tamo. Da napomenem da smo videli ceo Mediteran, od Turske do Majorke, ali u Grckoj nikada nismo bili i sada konacno idemo tamo...
Smesteni smo u Nikitiju i planiramo da odemo do aqua parka u Solunu i da u Vourvourou-u iznajmimo camac jedan dan i sa njim obidjemo ostrvo (koje sada ne znam kako se zove).
Hranu nemamo, pa cemo se hraniti po restoranima za veceru. Dok dorucak planiramo da jedemo ili u nekim beach barovima ili da uzmemo nesto u nekom supermaketu, pa da to prezalogajimo dok ne dodjemo do plaze, kako koji dan. Ili svaki dan u nekom kaficu / restoranu. To nam je bolja varijanta nego u apartmanu.
Ne bismo isli na divlje plaze, mozda samo usput, vec bismo vise voleli da to budu plaze gde beach bar ima svoj parking, ali bismo voleli da taj bar ima baldahine ili nesto slicno, da bismo mogli tamo da imamo pice + neke grickalice i barem dve (bolje tri) lezaljke.
Takodje nam je bitno da tu ne bude neka preglasna muzika. Dakle, novac uopste nije upitan, samo neki gore navedeni kriterijumi.
Zeleli bismo da dozivimo maximum koji Sitonija moze da nam ponudi, a da to ne podrazumeva giros na plazi / setalistu svako vece, vec restorane, barove, aqua park(ove) i sve ono sto bi nama i deci bilo interesantno.
Uz napomenu da na plazi mozemo biti od kada ustanemo (oko 8-9h), pa dok najmladje dete ne bude islo da spava (oko 13-14h), a posle toga bismo videli sta cemo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo kad budete imali vremena procitajte temu o Sitoniji, sve sto vi tražite piše...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sitonija = plaže. Ni više, ni manje. Zato stvarno ne znam šta biste radili posle podne a da to nije odlazak na plažu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Sitonija, a pre svega Nikiti, polako postaje Paralija, trebalo je ranije da je obidjete

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno? Nisam ni imao u planu da idem tamo i verujem da je cela ta oblast postala popularna samo zbog cinjenice da im dolazimo mi tj Srbi.

A Grci su, cini mi se, kao i mi - taman naucio konja da ne jede, a on crk'o. Hocu da kazem da su lenji i da ih boli uvo da uloze, sve dok im novac dolazi.

A nama je to fantasticno mesto jer izgleda lepo i relativno je blizu, cak i nama iz Vojvodine. I ja bih prvi voleo da Srbi letuju vecinom na Karibima, pa bi onda i Sitonija bila bolja, sigurno. Ali me zena vec par godina ubedjuje da odemo i sada sam popustio i resio da odem tamo.

No, imam auto, pa nisam vezan za jedno mesto, i cilj mi je da obidje SItoniju i budem miran za zivota. Pa sada planiram sta i kako cu tamo, jer nikada nisam posvecivao paznju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862330
    Ukupno poruka