jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3680 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

ali reci coveku da se z.....ao sto je tamo otisao je jako neumesno.

Da  jeste neumesno, ali ja to nisam ni napisao... Napisao sam isto što je i on napisao, da se prevario što je odabrao Sitoniju umesto Peloponeza, jer kako je sam napisao "malo je prevagnulo za Sitoniju, u odnosu na Peloponez".

Izraz "zaje..o se", odnosno "zajeb..o sam te" se odnosio na pisanje hvalospeva o "prelepim plažama Sitonije". Njegova gospođa želi da vidi Karidi i Orange, jer je čitala te hvalospeve o sitnom belom pesku i tirkiznom moru... Bilo je tako pre 10 godina, možda, pre 5-6 već nije, a sada definitivno nije...

Ti na plažama oko Neos Marmarasa nisi video travu... Nisam ni ja, ali je sada ima... Ali ja, recimo, na tim plažama nisam video ni pesak! Sitan šljunak možda, beli pesak nikada...

Realno stanje je da su plaže na Sitoniji osrednje, ali kao što si napisao, ukusi su različiti... Ali opisi plaža Sitonije na ovim stranama su ... Nemam komentar.

Ako je sa porodicom, uživaće... To je sigurno... Ali ne zbog plaža... Možda ako ode na npr. Castri

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i jako bih volela da se kuci vratim sa suvenirima,

Ima u Jumbo-u puna kesa skoljki za evro-dva. :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

JasnaMisa, školjki ima na Spatis, Karidi, Tripotamos plaži, barem smo mi tamo uspeli po neku da izronimo ali mora da se roni u dubini, zvezde nijedne, Na Kalogriji oko ostrvceta je super za ronjenje, ali ima ježeva pa se nisam dugo zadržavala ..mogu da zamislim ko iznajmi brodić (kao što planiramo mi ove godine), pa odeš malo dalje, ..milina:rolleyes:

Izmenjeno (Jaca971)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas bili na Kalogriji,set lezaljki p prvom redu su 40e,od toga je 32 e konzumacija.

U drugom redu 30e ,22e konzumacija.

Mi smo bili pri kraju ,jer je danas bilo punoo grka i platili smo set lezaljke 2 i suncobran 6e ,pice posebno placas.

To je Mango Kalogrija bar .

Juce Lagomandra,set lezaljki 12e.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako i treba. Svi samo hoće na Sitoniju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dok je curke biti ce i podvarka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Vratili se nedavno sa sitonije i glavni utisak je dva puta veca guzva na plazama nego 2017 u avgustu. Bili smo smesteni u Nikitiju i zbog delimicnog zatvaranja agios ioannis plaze mnogo su vece guzve na okolnim plazama.

Ona po meni i ostaje najbolja plaza u okolini. Sada je za free camping slobodan centralni i nabolji deo, a i kafic riviera je odlican. Odlicne lezaljke ali mali suncobran.

Na koviou velika guzva, lezaljke se uzimaju od 8 vec. Bar na plazi je los, propale lezaljke i losi suncobrani u prvom redu. Ima mesta za free camping. Mozete uzeti dodatne lezaljke i staviti na slobodan deo plaze ako nema mesta u baru, a uglavnom nema.

Na lagomandri sam trazio parking 15 minuta oko pola 12. Nije bilo mesta sve do magistrale. Tu mogu da se iznajme lezaljke za 2 evra komad i da se stave ispod drveta. Savrseno.

Bili smo i na trani ammouda plazi i tamo je sve po starom. Ima mesta za sve.

Izmenjeno (sil222ver)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pitanje trenutka kad ce neko da se seti, da stavi lezaljke pod ono veliko drvo na Spathiesu :D

Izmenjeno (del piero)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cuti i Grci citaju forum:D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Te divlje plaze cemo u avgustu obici, sada nas je bilo nekoliko porodica i sa bebama pa smo isli na lezaljke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od jutros ,promene sa cenama na Lagonisi plazi:ulaz 5e po osobi i mogu se uzeti lezaljke koje su pod drvecem,tj .prvi i drugi red ako hocete placa se dodatno.Prvi red 20e po lezaljci za konzumaciju,drugi red 10e.Sve iza ta dva reda ulazi u cenu tih 5e sto placamo na ulazu na plazu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzas:tik:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovi su se mnogo obezobrazili.Izgleda da meni preostaje samo gradska plaža u Nikitiju, ako i oni ne podivljaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li to znači da se ulaz plaća čak iako nosimo svoje stolice i suncobran i ne želimo nikakve ležaljke?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868172
    Ukupno poruka