jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3680 poruka u ovoj temi

Pa jesi. I ja se kajem, iako mi je ovo 5x na Sitoniji ....nije bilo tako '13 i '14....sve je veci vasar i sve vise lici na Paraliju

Na Koviou jedino ako dodjes do 9. U suprotnom nema mesta za parkiranje, a i tad je upitno....ma skoro sve plaze kubure sa besplatnim prostorm za parkiranje....najbolje ces proci u Neosu na gradskoj plazi, (ako nisi smesten na Paradiso plazi) ali neces biti na najboljem delu plaze ili ces se napesaciti dok dodje donde, a ako i na gradsku zelis kolima moras poraniti

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Velika plaza na kojoj nema guzve, mada skromnije lepote u odnosu na druge izvikane je Sikia.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili od 05.08. Cuveni grcki kolektivni god odmori... Jbg, tada smo mogli supruga i ja da dobijemo GO. 

Vila je pored gradske plaze u NM. Zena ima zelju da odemo do orange i karidi. Ostalo mozemo na gore navedene...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moraćete onda i za jednu i za drugu poprilično da poranite.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Karidi i Portokali su u sezoni verovatno najposecenije plaze, samim tim i najprljavije...

Ni na ostalim nije lako parkirati ako se ne dodje rano, osim na parkingzima plaznih barova, a to zadovoljstvo, poseta plaznom baru u proseku kosta 20€

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bem mu zeca. Cak i 5e parking mi je ok. Ali 20e.... Pa na Lefkadi sam prosle godine platio samo na Porto Katsiki. Nesto oko 5-6e. Ali sam zaboo svoj suncobran. Tacnije 2 suncobrana. Plaze velike. Osim Agios Nikitas, ali bilo je mesta... Gotovo 100% sam siguran da sam sledece godine 15 dana na Peloponezu... nego necu u napred da se razocaravam. Mozda ispadne to na dobro :) Ja sam na mermernoj na Tasosu u 12h nasao mesta :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

nije parking 20 evra ali toliko ce da potrosis u proseku na lezaljkama. 2 lezaljke i 2 pica, a ako su i deca sa vama onda jos i vise....parking se ne placa posebno, ali moras da budes gost plaznog bara....evo najsvezije info iz Isla bara na Kalogriji:

"Set lezaljki 6e ili 10e.Ne sme da se unosi klopa i pice,klasika.Nescaffe frape 3,5e, espreso fredo 4e.Nije guzva. Set od 6e nisu bas poslednji redovi,nego od 3 reda, set od 10e su lezaljke sa madracima i jesu u prva dva reda.Ne naplacuju tuseve!"

i ja sam, na Kalamitsi nasao u 2.....ali imao sam ludu srecu da ispred mene neki bugarin izadje

besplatno parkiranje na Sitoniji je kao da igras loto......nekad i dobijes:D

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cudi me, kako se nisu jos setili da naplacuju hladovinu i miris borova:razmislja:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili jutros na Orange, treba poraniti pre 9h da se zauzme mesto u uvalicama desno, kasnije su slobodne stene, pa kad neko krene oko 13-14,da se zauzme njegovo mesto. Deca su uživala, plićak i topla voda. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo sto i peskir ne stave u vodu. Gužva je ogromna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi bili jutros na Orange, dosli u 8:40, parkirali se u debeloj hladovini, nasli mesto u 5. uvali u okviru koje je postojala jos jedna mini uvala i tu se smestili, zaboli suncobran i fenomenalno se proveli do 13h.Jeste vec od 10h velika guzva, ali ako niste previse zahtevni bice vam lepo, boja mora, miris četinara...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Slika iz 2017 avg. 02, smestili smo se gore u hladovini, dosli 1 posle podne, sreda, sve super. Da li je ovo moguce ove godine isti datum?

IMG_6696.JPG

Izmenjeno (SemSeo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Citajuci ovo, sticem utisak da sam se prevario sto sam uplatio smestaj u NM. Sticem utisak da sam bio u pravu (a to ne volim) sto sam izbegavao sitoniju do sada. Smatram da je, po ovome napisano, preskupo letovati tamo. U smislu smestaja, ulazaka na plazu, lezaljki, pica, same hrane... 

Mnogo si se prevario, što si se odlučio za Sitoniju, ako ti je druga opcija bila Peloponez!S

Sitonija ne nudi ništa više od npr. Olimpske regije... Pobogu, pa postoji razlog zašto je Sitonija bila povoljna pre nekoliko godina...Krš i lom... A onda su krenuli marketinški hvalospevi o predivnim plažama... Sada su cene skočile, jer je velika navala... Odlično odigrano, svaka čast...

Koje bre plaže na Sitoniji!?! Bilo koja plaža od Pefkohorija do Paliurija je bolja od najboljih plaža Sitonije (a plaže na Kasandri su osrednje, kao što svi znamo). Većina pozitivnih komentara na ovom forumu o plažama Sitonije je posledica mentaliteta našeg naroda... Shvatili su da su se zaje...li, ali gde to smeju da priznaju... Pa daj onda da hvalimo na sva zvona, da zaje..mo i mi nekog!

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26049
    Ukupno tema
    869218
    Ukupno poruka