jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3446 poruka u ovoj temi

I ja htedoh reći da se, čast izuzecima, na Igorovim slikama uglavnom ne vide plaže od  suncobrana i ležaljki. A i ovog leta vuče Sitonija na svoju stranu, samo moramo malo skrivenije, pa posle smeštaja u Sartiju x 2 i jednom u Nikitiju, ovog avgusta na Sikia beach u smeštaj u zelenilo i mir, a pored veoma dobre a još uvek puste plaže, uz intenzivne obilaske tog dela. Dok i tamo ne postane gungula.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekad bese ovakva Lagonisi plaza

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Karidi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kalogira

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koja je udaljenost os Sartija do plaža Ormos Panagias,Kalogria,Logomandra i Kalamitsi?Prvi put ćemo na Sitoniju sa malom decom pa da se nekako organizujemo šta videti za 10 dana

Izmenjeno (Ivana Vemic Ex Milutinovic)
greška
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prve 3 su poprilicno udaljene, Ormos 43 km, Kalogrija 66 km, Lagomandra 60 km i put do ovih plaza moze biti naporan jer je pun krivina i serpentina

a Kalamitsi je relativno blizu 15km

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sarti - Ormos 40 km

Sarti - Ormos - Kalogria 50 km

Sarti - Ormos - Kalogria - Lagomandra 57km

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li su Orange beach i Mega Portokali ista plaža?Po mapi ne, ali me zbunio jedan pročitani komentar...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, to nisu iste plaže. Do Mega Portokali se dolazi tako što od skretanja za plažu Oranž treba nastaviti putem još nekih 500m u pravcu mesta Vurvuru. Marker za ovu plažu bi trebala da bude kantina koja se vidi sa desne strane puta u šumi i vozila parkirana pored puta. Tu se parkira pored puta i nastavlja pešice u pravcu mora niz borovu šumu još nekih 200m. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam završio iščitavanje svih 200 strana teme, i taman sam lepo napravio plan koje plaže da posetimo kad odemo u julu, kad na poslednjih par strana ste me totalno ubedačili - ovde novi beach bar, ovde gradilište, ovde ograda, ovde viša cena... Da li je sad Lagonisi cela "iz-beachbar-ovana" ili ima još barem neki delić za svoj suncobran & ležaljku?

Pogledali smo i gomilu snimaka i klinci se oduševili onim kornjačama uz plažu, pa mi samo treba info gde tačno ima tih kornjača, ako sam dobro pazio na času ima ih na Tristiniki i Koviou? I gde sve ima onih pedalina sa toboganom, zapazio sam ih na 3-4 plaže na fotografijama i snimcima, a kao da sam u textu video da se još negde spominju. Jeste tih 16 ili koliko već € po satu dranje, ali jednom godišnje idemo na more, a spiskaćemo ih na neku drugu glupost, pa neka se malo naspuštaju u vodu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pedaline sa toboganima sam video na Kalogriji i Lagomandri

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agios Ioannis ima pedaline

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lagomandra

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 3/18/2017 at 10:28, valjan je rekao/la:

Upravo sam završio iščitavanje svih 200 strana teme, i taman sam lepo napravio plan koje plaže da posetimo kad odemo u julu, kad na poslednjih par strana ste me totalno ubedačili - ovde novi beach bar, ovde gradilište, ovde ograda, ovde viša cena... Da li je sad Lagonisi cela "iz-beachbar-ovana" ili ima još barem neki delić za svoj suncobran & ležaljku?

Bio prošle godine na Lagonisi... Plaža je 90% "iz-beachbar-ovana" (doduše sve je to jedan isti  beachbar) sa slobodnim prostorom za sopstvene suncobrane/peškire na samom kraju, kod malog ostrva/polustrva i tu je ogromna gužva i najpliće more. Ljudi se žale dosta na te suncobrane, ali meni to nije smetalo, imate WC, tuševe, lep parking. More je fantastično, izuzetno dug plićak savršen za decu, a osećaš se kao da si u laguni. Suncobrani u prvom i drugom redu su skuplji, a u posledjem je bilo 20e sa 2 voćna frapea i 2 sokića. Koliko god da su je okupirali i da je "skupo", vredi svaki cent! 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25448
    Ukupno tema
    844797
    Ukupno poruka