jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3446 poruka u ovoj temi

Preporucite  neku plazu izmedju porto karasa i kalamitsija? Kada mi dosadi AI da odem da se brcnem, al samo izmedju obroka da mi ne propadne zamisli nesto sto sam platio :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/28/2017 at 14:41, sil222ver je rekao/la:

Preporucite  neku plazu izmedju porto karasa i kalamitsija? Kada mi dosadi AI da odem da se brcnem, al samo izmedju obroka da mi ne propadne zamisli nesto sto sam platio :D

Valti plaza naj za brckanje, Ali je izmedju Sikije i Sartija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Destenika,pored Toronija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako sam shvatila, Lagomandra beach hotel na istoimenoj plazi ima prirodni hlad i ona se preporucuje porodicama sa malom decom, a jel ima jos neki smestaj u blizini neke solidne plaze? Nesto na Kalogriji,recimo? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mango hotel Kalogrija. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je manji hotel, nisam siguran da bi vam odgovarao sa tako malim detetom. A i na Kalogriji osim plaze i barova nema niceg. Ima hotela na koliko-toliko solidnim plazama ali svi prelaze 100€ dnevno. Ovi sto su jeftiniji su dalje od plaze pa se mora kolima ili plaza nije bas najbolja, kao npr. hoteli u Metamorfozisu ili su na plazi ili na 50m ali plaza nije ni blizu Lagomandri ili Kalogriji. Ali je zato PP ispod 100€ dnevno

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh uvek me prodje neka jeza...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tri lepa leta na Sitoniji... Plaze prelepe... Giros jos bolji...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 23 minuta, жућа je rekao/la:

Tri lepa leta na Sitoniji... Plaze prelepe... Giros jos bolji...

Ja i moja porodica pet leta.Mislim da jos nije dovoljno,ali nije to vise ono sto je bilo.Pored Parge i Lefkade,ovo mi je najlepsi deo Grcke.Miris bora na Sitoniji je neponovljiv,Jedva cekamo jul...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta nije ono sto je bilo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno utisak, zbog guzve :D

Gledam nesto, ovu Igorovu sliku Kalogrie, koju mi, kada smo letovali na Sitoniji nismo obisli i uvek mi je bilo krivo.

A sada, gledajuci je, mislim, da ne bih ni zelela tamo da se kupam. Mrzim tu guzvu, ne moze da se uziva kako treba, prevelika graja, ne moze da se cuje ni sum talasa, a o relaxu nema ni govora. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 13 sati, sil222ver je rekao/la:

Sta nije ono sto je bilo?

Uglavnom ono sto je i Suki napisala.Pre par godina si na nekim plazama mogao da budes i sam,a sada je pocelo da lici na Hanioti i Polihrono.Samim tim su i digli cene.Nikiti je nekada bio svima pristupacan,a sada mu prosecni srpski turista ne moze prici.Ali Sitonija i dalje ima svoju draz i onaj ko voli prirodu i neponovljivi miris bora,uvek ce da dolazi i da zanemari neke sitnice.Ja i moja porodica i ove godine ostajemo verni Sitoniji.Pozdrav svim forumasima.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25448
    Ukupno tema
    844795
    Ukupno poruka