jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3734 poruke u ovoj temi

:thankyou2:ako se setim još nečega eto me.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na Lagomandri rano necete imati problema, a ni kasnije )ipak je septembar). Na Agios Ioannis nisam primetio gde moze da se parkira a da nije parking bara Riviera.....mada nema nikog na parkingu da naplacuje, mozda i nije njihov, parkirate i prodjete kroz ili pored bara jer je plaza ogromna. U septembru, pogotovo sto ste ranoranioci, ne bi trebalo da imate problema za parkiranje ni na jednoj plazi, cak ni na Karidi

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala druže Lukiću! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U Dasiji na Krfu si mogao da uzmes lezaljke i stavis u hlad po zelji, ali bese to davno, treba proveriti da li je jos uvek opcija. I cini mi se da sam video na Tasosu lezaljke na nekim plazama hladu, na onom potezu od Pachisa do kraja Skale Rachoni

Mi smo bili 3-4 dana na Trani Ammouda ni jednom nije bilo talasa. Jednom bili na Lagonisi, talasi, prljava plaza i bezobrazno skup bar

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa lepo, sa obzirom da je tasos planiran za sledecu godinu. Setih se da to moze da se radi i u porto karasu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sil222ver

 

Mene deca terala da ih vodim, meni sa puta izgledalo zapusteno :D A diznijevi likovi u prikolici k'o u zatvoru iza onih resetaka :D  Jbg, sad' mi krivo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Skotini isto mozes od lokalnog bara da uzmes lezaljke i odneses ispod borova, ili na deo plaze gde drvece praiv hlad. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sil222ver @sacipko

Ahahahaaaa!
Jedno 5 puta sam pomislio da smotam gore u brdo kolima i svaki put me neka mini jeza prošla kroz glavu te produžih. Prilaz pomalo izgleda ko iz horor filma. Sve kao dođite veselo, super, zabava ali nekako ne deluje tako s puta i ko zna šta te čeka i da li radi uopšte... Ništa se ne vidi gde se nalazi, koliko je dug put do njega a nikakav info nisam našao o luna parku na netu ili google mapi.

Ostaje za neki drugi put.

@sil222ver Daj neku fotku Luna parka plz, ako imaš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sprzio sam telefon pre neki dan i nemam ni jednu sliku sa poslednjeg letovanja.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Google Photos?

Neki cloud?

Meni telefon sve diže na Google photos. Ustvari, slike koje sam ja slikao, isključio sam opciju da diže sa Viber i WhatsUp aplikacija, tu bude gomila zezalica, školske i vrtićke grupe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma imao sam onedrive i onda mi zakinuli prostor pa sam deaktivirao i vidi sta se desilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari,ima li nekog ovih dana na Lagomandri,u Neosu je vetar bas dosadan,kakvo je stanje sa Lagomandrom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo juče bili, duvao je vetar na Lagomandri još gore nego u Neosu,. čini mi se da je najgore bilo na Agios Ioanis  plaži pre neki dan, smrzneš se kad izađeš iz vode.. Međutim, na Spaties plaži milina, nigde vetra, valjda je malo uvučena, tako da preporučujem nju ovih dana.. Mi smo danas malo obilazili plaže ka Sartiju, jedino u Kalamiciju nije duvao vetar, na ostalim plažama jeste

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka