Maria

Izbor mesta na Sitoniji

450 poruka u ovoj temi

FB_IMG_1579085956367.jpg.191c97af7b19b7b@roboto Ovo je slikano u julu i avgustu. Nikada nije bila gužva na tom levom delu plaže, dok je na desnom ispred hotela prepuno.FB_IMG_1579085969753.jpg.c56bba4ae0de40bFB_IMG_1579085782333.jpg.9c311c50527b1ff

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jadranka Đ Hvala za predlog. Plaža zaista deluje prelepo, međutim nedostatak prirodnog hlada je deal breaker za malu bebu od 10 meseci. Pozabaviću se još malo istraživanjem Sitonije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

FB_IMG_1579121116067.jpg.eaf42157ca751c5FB_IMG_1579121106990.jpg.2f7ff1fc4f5b35dFB_IMG_1579121110742.jpg.f3f70793b38073fFB_IMG_1579121103333.jpg.5212b57fad45376@roboto Lagomandra ima najveći hlad od svih plaža. U hladu morate i da prebacite peškir preko sebe, dok je na suncu pretoplo. Velika razlika u temperaturi.

Izmenjeno (Jadranka Đ)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@roboto  Ми смо ишли на море летос са близанцима од осам ипо месеци, и савет је да се не оптерећујеш толико са природним хладом... Намажеш добро бебца, капица и наравно избегавање сунца ту од 11,12 до 4,5... И термин ти је добар, не би требало да буде неких тропских врућина у то време...

Претпостављам да идете колима тако да је по мени НМ скроз ок опција, јер је градска плажа и више него коректна, а градић симпатичан и има увече да се шета, боље рећи вежба(узбрдо-низбрдо)...

А ако сте баш решили на плажу са природним хладом, онда је лагомандра дефинитивно најбоље решење...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koje mesto preporucujete za dvoje male dece? (3 godine i 20 meseci)

Da je plaza lepa, po pogucstvu sa prirodnim hladom, da nema komaraca, da je hotel na plazi ili sto blize plazi?

Gledala sam hotel Philoxenia u Psakudiji, nesto tako? Samo da je mesto malo zivlje, da ima nesto za decu uvece, da se proseta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bez komaraca nema, sa komarcima ima .....+ prirodni hlad, plaza, hotel....samo Lagomandra....nije u mestu, uvece se mora u Neos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A je l tamo stalno i svuda ima mnogo komaraca?

Bili smo na Kasandri uzduz i popreko, uvek negde oko kraja juna, početkom jula, nikad ni jedan videli nismo...Zato mi je čudno, na Kasandri ni jedan, ili svi zive na Sitoniji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

populacija komaraca zavisi od mnogo faktora, nekad ih ima vise, nekad manje, na nekom mestu ih ima mnogo, na par kilometara svega poneki.....niko to ne zna unapred...

nekad sam za desetak dana letovanja video 2, nekad 10, nekad 20...nista strasno, od 2013. letujemo na Sitoniji i nikad nismo zbog komaraca propustili igranje u parkicu ili setnju u mestima Metamorfozis, Nikiti ili Neos Marmaras....a da ih ima, ima ih...ne moze se reci da ih nema

mozda na Kasandri zaprasuju komarce:neznam:.....na Sitoniji ne zaparasuju zbog pcela tj. proizvodnje meda

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas ste me nasmejali :D

Ok, Kalamitsi ili Toroni?

(sa dvoje sitnih klinaca)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A je l tamo stalno i svuda ima mnogo komaraca?

Bili smo na Kasandri uzduz i popreko, uvek negde oko kraja juna, početkom jula, nikad ni jedan videli nismo...Zato mi je čudno, na Kasandri ni jedan, ili svi zive na Sitoniji?

tako se pogodilo, bio sam u juni i avgusta pa bilo je komaraca na Kasandri

gde ima kanala tamu su i komarci, procitao sam da u Toroni ima pa pazete ako se odlucite za tamo na koji deo bicete smesteni

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cekam odgovor od Nikane gde ima slobodan smestaj, Toroni ili Kalamitsi, pa cemo videti...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas ste me nasmejali :D

Ok, Kalamitsi ili Toroni?

(sa dvoje sitnih klinaca)

Ми смо например уплатили Сикију са близанцима од годину ипо... Мада тамо сем лепе плаже једне пекаре, једне пицерије, два маркета, нема ништа... Тј. има и фантастична таверна 5 steps in the sand, на плажи поред и то је то... Али ето нама такав вид одмора и смештаја са великим зеленим двориштем одговара:)

Иначе по мени Каламитси пре Торонија, мада ни са Торонијем нећете погрешити... И наравно без Никане јер не видим разлог бацања 100ак евра на провизију дотичној...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Nikana mi nije nista pomogla, imaju mesta za nas datum i u Kalamitsiju i u Toroniju :D

sto se provizije tice, jednom sam pitala jednog gazdu smestaja (mislim da je Tasos bio kad smo isli), i odgovorio mi cenu, a onda mi je Nikana za isti taj njegov studio u isto vreme dala ponudu 100 e jeftiniju. Kako, ne znam, ali smo tad isli na Tasos preko nje. Sad ako se odlucimo, pitacu i gazdu i Nikanu, pa ko bude povoljniji...

nego mene brinu :

komarci

ima li gde neko igraliste za sitnu decu?

i gde ići uvece?

Izmenjeno (Sanja*)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

U Neos Marmaras....

a zabava za decu na jednom mestu u vecernjim satima je u Metamorfozisu...i da, tamo populacija komaraca niska, video sam po nekoliko komada za desetak dana (u avgustu) u poslednjih nekoliko gidina

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Toroni je idealan za porodice sa decom, sve preporuke...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26311
    Ukupno tema
    877577
    Ukupno poruka