Maria

Izbor mesta na Sitoniji

450 poruka u ovoj temi

U nikitiju nije bilo komaraca krajem juna pocetkom jula ali je bilo dosta osa prilikom rucanja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo bili u Nikitiju 29.jun-9.jul, izujedalu su nas komarci za sve pare, bilo ih je čak i na plažama sa zelenilom ujutru u 9h?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za komarce, sada ih u Neosu ima... Ali jedan raid u sobi i jedna raid spirala (koja se zapali pa "dimi") resavaju problem u smestaju. Navece u setnji... Pa, setamo brzo ?

Ako ste osetljivi, nabavite Autan ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko letovao skorije na Maloj Lagomandri, Kohili studio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisala sam na temi NM, ali nema odgovora pa postavljam i ovde:

Da li neko zna nešto o apartmanima Bojana u NM. Ljudi koji izdaju su iz Srbije. međutim ono što je možda neobično, traže da se odmah sve isplati, a ne izdaju nikakave potvrde o zakupu i uplati-barem neki interni ugovor ili priznanicu. Da li je neko imao isto ili slično iskustvo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Sad da sve platite a da putujete na leto?

Ne znam ništa o apartmanima Bojana, ali znam ( iskustvo me naučilo) da više nikad i nikome ne bih pristala da uplatim ceo iznos unapred, osim preko booking- a, i to tek dan- dva pred put, ne pre. 

U direktnom kontaktu vlasnici smestaja traze uglavnom 25% od ukupnog iznosa, ponekad traze da se plati cena jednog ili dva noćenja, a imala sam i jedinstven slučaj da vlasnik nije tražio ništa unapred... 

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisala sam na temi NM, ali nema odgovora pa postavljam i ovde:

Da li neko zna nešto o apartmanima Bojana u NM. Ljudi koji izdaju su iz Srbije. 

Skoro su na grcka info pisali o takvim problemima

Screenshot_20200111-114204.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo put na Sitoniju početkom Juna (6-20 jun). Prvi put putujemo sa malom bebom koja će u Junu imati 10 meseci. Malo su nas zabrinuli postovi o gužvama na Sitoniji. Želeli bismo pre svega miran odmor na plažama koje imaju prirodni hlad a slabo su posećene. Zvuči kao SF znam. Da li je ovako nešto izvodljivo ili da menjamo destinaciju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Guzve ce verovatno biti tek  pri kraju vaseg letovanja. Mislim da ne bi trebalo da brinete. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@roboto A, smeštaj na Lagomandri? Hladovina i levi deo plaže bez gužve...ali, u nabavku i za sve ostalo morate do Neosa ( 7 km) ili u Nikiti (13 km). 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nema plaza sa prirodnim hladom koje su slabo posecene...to je SF.....poslednjih sezona, zbog povoljnijih cena, sve je veca guzva i u junu....izbacite guzvu iz jednacine, ne mislite o njoj, dobro se organizujte i lepo cete se provesti bez obzira na destinaciju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama je prosle godine u periodu 20-30 jun bilo sasvim prihvatljivo na gradskoj plaži u Neosu, na samom početku plaže, pre kafića (tu baš i ima prirodnog hlada). A bilo je ok i na Paradisosu, odmah do kampa, kao i na Lagomandri, u delu bez kafića. Destenika je bila prazna. Na Karidi je bilo užasno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemojte to raditi, naopako...

U pravu ste. Stvarno nismo culi da je takva praksa , vec samo depozit i na licu mesta ostatak. 

Sad da sve platite a da putujete na leto?

Ne znam ništa o apartmanima Bojana, ali znam ( iskustvo me naučilo) da više nikad i nikome ne bih pristala da uplatim ceo iznos unapred, osim preko booking- a, i to tek dan- dva pred put, ne pre. 

U direktnom kontaktu vlasnici smestaja traze uglavnom 25% od ukupnog iznosa, ponekad traze da se plati cena jednog ili dva noćenja, a imala sam i jedinstven slučaj da vlasnik nije tražio ništa unapred... 

Hvala na sugestiji. Nadam se da niste imali loše iskustvo. I mi smose bas zacudili kada smo culi za ovakvu praksu, ali sam pomislila da se nije nesto izmenilo. Stvarno se mora biti izuzetno obazriv. Naravo da necemo pristati na ovo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@roboto A, smeštaj na Lagomandri? Hladovina i levi deo plaže bez gužve...ali, u nabavku i za sve ostalo morate do Neosa ( 7 km) ili u Nikiti (13 km). 

Gledali smo i Lagomandru ali nam je delovala kao jedna od posećenijih plaža. Za sada nam najzanimljivije deluju: VourVourou, Livrohio i Lagonisi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vurvuru i nije bas klasicna plaza, vise je kao laguna i ima dosta camaca....

Na Lagonisiju je haos, sto sa cenama, sto sa guzvom, a i voda zna da bude prljava

Livhorio ili Trani Ammouda je ogromna plaza, ni u avgustu nije bila guzva, ali ima svega nekoliko stabala. Na desnoj strani plaze ima nekog groznog kamenja u vodi, leva je bolja ali je strmiji ulaz

Levi deo kod bara Le Mantri IMG_20190807_162107_1067x800.jpg.241b3b8IMG_20190807_162104_1067x800.jpg.c0f4ec6IMG_20190807_162107_1067x800.jpg.1710fc3IMG_20190807_162057_1067x800.jpg.69d53d2

Desni deo kod Vanila baraIMG_20190805_172622_1067x800.jpg.100a367IMG_20190805_172618_1067x800.jpg.0cd9332IMG_20190805_172602_1067x800.jpg.7cfda84IMG_20190805_172551_1067x800.jpg.1066029

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26307
    Ukupno tema
    877419
    Ukupno poruka