Maria

Izbor mesta na Sitoniji

494 poruke u ovoj temi

Ko ide sa malom decom Psakudija je ok,vila Aleksandra na dobroj lokaciji,ali su gazde katastrofa.Na vecini mesta u Grckoj,gazde nisam ni vidjao,ali u Aleksandri su uvek tu da nesto prigovore.Psakudija je dosta udaljena od ostatka Sitonije,za neki aktivniji obilazak plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Poštovani, napisati da ćete se "razočarati" Sitonijom posle Paralije, a pri tom da nikad niste ni bili na Sitoniji, je u najmanju ruku neozbiljno.

Mislim da ste potpuno u pravu, za Vas je Bugarska 15 dana all inclusive i da Vas Bog vidi, a mi ćemo se već nekako snaći na Sitoniji u "betonskim" vilama, kao što rekoste. Uživajte u odmoru.

Šerloče Holmše, potpuno se slažem sa konstatacijama. Više volim Grčku nego Bugarsku. Ja sam samo naivan čovek koji je pitao nešto. Sitoniju su mi nahvalili prijatelji, a onda sedim i krstim se gledajući cene. A po slikama sa GooEarth zaista su kuće iste kao u Paraliji. Mi tražimo živo mesto sa puno zabave, a to je bila Paralija. Nei Pori, opet, predivna plaža da joj nema ravne na Sitoniji, ali dosadno uveče da sečeš vene. Ako je plaža u Sartiju, za razliku od Nikitija, lepa zašto bih išao na neku drugu isto tako lepu pustu gde nema ni kafane ni cuge? Nismo avanturisti nego komformisti, razumem ja Vas ali Vi mene ne. A za Bugarsku sam u pravu...da li je bitnije 15 dana AllIncl. uz meditaciju ili lomatanje po (NE)istraženim plažama Sitonije, kako neko reče, definitivno je stvar osobe. Nedokučivi su putevi gospodnji pa bih Vas molio da mi, pošto devojka insistira na letovanju na Sitoniji, ukažete na put gde bih ja uspeo da spojim njen avanturizam sa svojom komocijom. Hvala unapred i izvinite ako smo se nerazumeli.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najblizi tome sto trazis -na Sitoniji je Neos Marmaras. A za ludilo -Kalitea na Kasandri.:suncase::weee:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neos, da, ali pošto idem bez rezervacije, Kalitea je veoma zanimljiva. Kad malo bolje pogledam, za oba mesta bilo bi poželjno da se učlanim u najbliže planinarsko društvo. Hvala svakako!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalitea je bez konkurencije!

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vesna 72.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, Ticadodo je rekao/la:

Šerloče Holmše, potpuno se slažem sa konstatacijama. Više volim Grčku nego Bugarsku. Ja sam samo naivan čovek koji je pitao nešto i dobio po pičci. Sitoniju su mi nahvalili prijatelji, a onda sedim i krstim se gledajući cene. A po slikama sa GooEarth zaista su kuće iste kao u Paraliji. Mi tražimo živo mesto sa puno zabave, a to je bila Paralija. Nei Pori, opet, predivna plaža da joj nema ravne na Sitoniji, ali dosadno uveče da sečeš vene. Ako je plaža u Sartiju, za razliku od Nikitija, lepa zašto bih išao na neku drugu isto tako lepu pustu gde nema ni kafane ni cuge? Nismo avanturisti nego komformisti, razumem ja Vas ali Vi mene ne. A za Bugarsku sam u pravu...da li je bitnije 15 dana AllIncl. uz meditaciju ili lomatanje po (NE)istraženim plažama Sitonije, kako neko reče, definitivno je stvar osobe. Nedokučivi su putevi gospodnji pa bih Vas molio da mi, pošto devojka insistira na letovanju na Sitoniji, ukažete na put gde bih ja uspeo da spojim njen avanturizam sa svojom komocijom. Hvala unapred i izvinite ako smo se nerazumeli.

Ma nema nerazumevanja, sve je u redu, svako bira mesto za odmor u skladu sa potrebama i ukusima. Što se mene tiče, nema lošeg mesta u Grčkoj, ostalo je sve stvar izbora, odnosno koje mesto se kome više svidja u odnosu na neko drugo. Kakogod, ukusi su različiti, i o njima ne treba raspravljati, zar ne? Pozdrav i prijatan odmor želim gde god da budete, a ja ću svakako ostati veran Sitoniji!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 12 sati, predragkne je rekao/la:

Ko ide sa malom decom Psakudija je ok,vila Aleksandra na dobroj lokaciji,ali su gazde katastrofa.Na vecini mesta u Grckoj,gazde nisam ni vidjao,ali u Aleksandri su uvek tu da nesto prigovore.Psakudija je dosta udaljena od ostatka Sitonije,za neki aktivniji obilazak plaza.

Naravno da su gazde tu kada drže "beach bar", tj. taj tzv. "kafić", Nama nisu ništa prigovarali, Ranije smo ušli u sobu od najavljenog u agenciji, čim smo stigli... vrlo su bili ljubazni, a sa Aleksandrom se sasvim lepo može pričati... žena govori Engleski sasvim solidno. Nisam uočio nikakav problem i o ovome sam pisao na temi Psakoudija. Znam da su neki imali problema, ali mi, eto, nismo. 

Slažem se naravno sa tim da je za Psakoudiju glavni nedostatak udaljenost plaža koje su posle Nikitija i Vurvurua, pa se treba voziti kolima bar pola sata do tih lepših plaža. 

Izmenjeno (zkazi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti i Neos su jedina mesta za sve koji osim plaza zele i provod.... mislim da je tesko odrediti koje je mesto lepse osim ds sarti ima bolju plazu a Neos cuvena brda i uzbrdo nizbrdo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 


.Kao sto rekoh, a to potvrdili i vodici iz par turistickih agencija sa kojima sam razgovorao oko ovogodisnjeg izbora za destinaciju, Sitonija je najlepsi deo kontintentalnog primorja Grcke, ubedljivo, kao sto neko rece celog halkidija i cele severne Grcke..pozz

Pilion je lepsi ;-) (Nije bas sever)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogme rekla bih da su cene prilicno skocile... Ono sto do sada pogledah po sajtovima razlicitih smestaja (Nikiti, Toroni, Ormos, Metamorfosis ), za septembar maltene da nema nisto ispod 40 eur/noc za studio za 2 osobe, a da je tu do 100 m od plaze... :neznam: Ili ja trazim na pogresnim mestima? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi hoce Sitoniju, tako treba...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bogme nikad ranije nisam letovala na Sitoniji, uglavnom sam se setkala po jonskom moru, i reko' ajd mozda ove godine da je vidim, ali sva je prilika da necu...mislim, skupo, naguzvano, a po cenama koje predstavise za ulaze na plazama :rolleyes:, lezaljkama i sl - bogme i bezobrazno! Opet - nista lose za samu Sitoniju i plaze, steta samo sto se ljudi vremenom izbezobraze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka