Maria

Izbor mesta na Sitoniji

494 poruke u ovoj temi

Molila bih nekoga ko je obisao Sitoniju da mi preporuci mesto za odmor u kome bi bili smesteni (moj muz i ja, bez dece). Volela bih bar da imam supermarket u blizini i apoteku. Volela bih da to bude neki pristojan privatni smestaj. Isli bismo kolima pa cemo moci da obilazimo. Citajuci forum ne mogu nikako da se odlucim, jer taman kad izaberem mesto neko ga "ispljuje" :-).

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Maria

sithoniae.gif

  • Nikiti ima 2 supermarketa i apoteke
  • Vourvoura 1 manji supermarket
  • Sarti supermarket i apoteke

E sada sta očekuješ od supermarketa- mislim na izbor i veličinu

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Maria

Toroni je ok.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Maria

Ako idete kolima onda je manje bitno gde ce te biti smesteni.Moj favorit je Sarti.Samo kad pomislim na Orange beach(6 km od Sartija)... :P

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na odgovorima. Prema preporukama, odoh da razmotrim Nikiti (zbog blizine prvog prsta, posto prvi put planiram da idem u taj deo Grcke) i Toroni za koji prvi put cujem :-). Sarti mi se cini udaljen od svega. Pozdrav

Izmenjeno (Maria)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko od Vas dobrih poznavalaca Sitonije da mi kaze kakve su cene smestaja u junu i septembru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na odgovorima. Prema preporukama, odoh da razmotrim Nikiti (zbog blizine prvog prsta, posto prvi put planiram da idem u taj deo Grcke) i Toroni za koji prvi put cujem :-). Sarti mi se cini udaljen od svega. Pozdrav

Predlazem Vourvourou :-)

Mirno je, ima odlicnu plazu, LIDL (u Nikiti-ju) je blizu.

Sam Nikiti je malo bezveze ...nije mu losa plaza ali nije nesto posebno. Bitno je da ima postu (ko salje razglednice), ima LIDL, Veropulos (Vero) jos jedan poveci supermarket

Inace ja sam u Vourvourou ove godine, u Septembru, placao 35e dvosobni apartman...imalo je i za vise para :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na odgovorima. Prema preporukama, odoh da razmotrim Nikiti (zbog blizine prvog prsta, posto prvi put planiram da idem u taj deo Grcke) i Toroni za koji prvi put cujem :-). Sarti mi se cini udaljen od svega. Pozdrav

Toroni je prelepo mesto, ima 4 manja supermarketa,taverne,dugu siroku plazu.................jedina mana mesta je sto nema apoteku ni lekara ali ako idete kolima mislim da je pravi izbor:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako idete kolima onda je manje bitno gde ce te biti smesteni.Moj favorit je Sarti.Samo kad pomislim na Orange beach(6 km od Sartija)... plezko.jpg

Ja planiram da obiđem Sitoniju kolima pa me zanima koje mesto bi bilo najbolje da se izabere kao baza.

Da li je to Sarti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predlazem Vourvourou :-)

Mirno je, ima odlicnu plazu, LIDL (u Nikiti-ju) je blizu.

Sam Nikiti je malo bezveze ...nije mu losa plaza ali nije nesto posebno. Bitno je da ima postu (ko salje razglednice), ima LIDL, Veropulos (Vero) jos jedan poveci supermarket

Inace ja sam u Vourvourou ove godine, u Septembru, placao 35e dvosobni apartman...imalo je i za vise para :-)

Moze li malo vise informacija vezano za smestaj u Vourvouru gde kako itd mene takodje interesuje pocetak septembra. Pozdrav i hvalabiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako se meni ide na more...Kako mi nedostaje Sitonija...Mirisi , boje...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Natasa B.

S obzirom da do direktnog kontakta sa Sitonijom realno ima jos dosta vremena preostaje nam podsecanje na mnoga lepa mesta i impresije otkrivene u nekim prethodnim akcijama. Mi smo nasih pet uspesnih pohoda na Sitoniju sistematizovali i danas pustili na sajt Sitonija na dlanu u vidu kompletnog prikaza ovog izuzetnog dela Grcke obale.

Nadam se da ce materijal biti od pomoci kako iskusnim poznavaocima, tako i svima koji tek planiraju ovu destinaciju. Mogucnosti su velike, samo je potrebno imati pravu informaciju i napraviti dobar plan.

Pozdrav i neka vreme radi za nas dok Sitonija ceka tamo dole!

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram priznati da sam procitala sve u jednom dahu.

Hvala na divnim opisima i fotografijama :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da do direktnog kontakta sa Sitonijom realno ima jos dosta vremena preostaje nam podsecanje na mnoga lepa mesta i impresije otkrivene u nekim prethodnim akcijama. Mi smo nasih pet uspesnih pohoda na Sitoniju sistematizovali i danas pustili na sajt Sitonija na dlanu u vidu kompletnog prikaza ovog izuzetnog dela Grcke obale.

Nadam se da ce materijal biti od pomoci kako iskusnim poznavaocima, tako i svima koji tek planiraju ovu destinaciju. Mogucnosti su velike, samo je potrebno imati pravu informaciju i napraviti dobar plan.

Pozdrav i neka vreme radi za nas dok Sitonija ceka tamo dole!

sajt je super ali nešto ne radi druga strana , popravljaj to. Samo si me navukao da otvorim i sad mi je krivo što nema još rasplakani.jpg:tuzni:

Izmenjeno (mikap)
obrisan link u citatu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da do direktnog kontakta sa Sitonijom realno ima jos dosta vremena preostaje nam podsecanje na mnoga lepa mesta i impresije otkrivene u nekim prethodnim akcijama. Mi smo nasih pet uspesnih pohoda na Sitoniju sistematizovali i danas pustili na sajt Sitonija na dlanu u vidu kompletnog prikaza ovog izuzetnog dela Grcke obale.

Nadam se da ce materijal biti od pomoci kako iskusnim poznavaocima, tako i svima koji tek planiraju ovu destinaciju. Mogucnosti su velike, samo je potrebno imati pravu informaciju i napraviti dobar plan.

Pozdrav i neka vreme radi za nas dok Sitonija ceka tamo dole!

Sada ti radi sajt ...

Mene si odusevio opisima, slikama i informacijama, Gps kordinatima......

i uopste onim sto ste prosli

Sada mi ostaje samo da odstampam ili kupim notebook i krenem...ka Sitoniji

Izmenjeno (mikap)
obrisan link u citatu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka