kum_29

Hotel Desert Rose- Hurgada

148 poruka u ovoj temi

DA LI JE NEKO BORAVIO U DESERT ROSE HOTELU U HURAGDI I KAKAVI SU VAM UTISCI?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

taman sam i ja htela da pitam za isti hotel... ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam iz Tuzle i uplatio sam u goldeny preko argusa za 18 juni putavanje i danas su mi javili da je arazman otkazam pa preko jolly-a ima 11 dana u tom sam hotelu razervisao pa me interesuje kakav je

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve nas interesuje ali nema nikoga da odgovori.... :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bicu kratak.

Hotel je resort i to jedan od najboljih u Hurgadi. Za te pare ODLICHAN!!!

Blizu je vec pomenutog Goldena (blize gradu), sto znachi nekih 10-ak km do centra centra grada (ima i jedan centar koji je blizi), sto nije nikakav problem obzirom na kolichinu dolmi i taxija koji tuda non-stop prolaze.

Chist je, sjajne sobe, odlichna usluga, klopa, ma shta da vam kazem kada hotel pored svoje plaze i manjih bazena ima i olimpijski bazen...

U blizini vam je Aqua Park, tu su i drugi resort-i ako zelite malo da promenite plazu, mada u Egyju ima toliko toga da se vidi i uradi bolje da sam rekao ako stignete.

Hotel je za svaku preporuku!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala na postu prijatelju samo mi reci kad je dorucak i vecera u kojem vremenskom peridu i koliko se otprilike cije prosečnog rucka u restoranima u sklopu hotela

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Period kada su dorucak i vecera se menja tokom sezone, ali mislim da je i jedno i drugo od 7 - 9 ili 10. Rucak u Egyju je apsolutno nepotrebna stvar. Ako bas budete u fazonu i imate vremena za rucak, pored mogucnosti da budete na jednom od najlepsih mora na svetu, idite van hotela u restorane, npr. Bulls (u blizini Mariot hotela), pored Bulls-a Ciao Bella (sjajne pizze), ne propustite riblje restorane u centru.... Bulls spada u najskuplje, naravno, i najbolje... preporuicujem kinesku corbu, meksicko toplo predjelo (tortilja sa piletinom) i glavno jelo nesto iz evropske kuhinje...sjajan kuvar... to najskuplje znaci oko 20 eur za kompletan rucak i pice za 2 osobe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u tom hotelu 4 dana pre 2 godine. Hotel je stvarno super, oko 15km udaljen od centra (koji je ionako previse skrnav i prljav). Kao sto rece neko ranije, organizovan je kao resort- vile (prizemlje + sprat) sa basticama punim cveca, ima 3 bazena tako da u kojoj god vili da ti je soba bazen ti je sigurno na dohvat ruke. Jedino, onima koji su smesteni u vilama na pocetku kompleksa ce plaza biti daleko ok 5 minuta hoda. Hrana je super, a u restoranima nije skupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ja_ns! vidim da su svi pozitivno prokomentarisali hotel...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo ja sam upravo stigo iz hotela desert rose, sta da kazem sve naj, nemofgu vjerovat da je tako dobro, sobe odlicne, hrana super, dosta sadrzaja, a u noćnim satima šou u anfitetru a posle disko, takođe preljepa tri bazena i velika plaža sa morem, usluga u sobama i restoranu odlicne, jedina prednost za nase ljude je sto su supervizori u hotelu nase devojke marijana i jelena tako da za svu pomoć se možes njima obratit. ako treba jos kome kako objasnjenje nek se javi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelela bih ove godine da idem preko Kon Tikija na letovanje u Hurgadu u hotel Deser Rose pa me zanima sve u vezi hotela. Kakva je usluga, hrana, plaza, da li postoje animatori u hotelu i kakvi su...

Ako je neko bio u hotelu, zamolila bih da mi pomogne...

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve sto si nabrijala ima i sve je super ja sam 4 puta bio u egiptu a zadnja dva puta u desert rose, neces se pokajati, imas animatore, tri prelepa bazena, kao i plazu sa suncobarnima, lezajkama a na plazi ko i na bazenima dobijas peškire na revers, dajes karticu koju dobijas kad se prijavis u hotel, sobe su velike i prostrane, kupatila preljepa, , svako dan dobijas, samponcice, balzame, sapuncice, kremice kao i kese za kosu, dva mala i dva velika peskira, hrana fantasticna, neznam sta reci još, pitaj, stojim na usluzi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e hvala. ja sam bila dva puta u egiptu, i oba puta u stelli di mare pa sam ove godine resila malo da promenim :)

reci mi, da li u hotelu postoje trokrevetne sobe? idem sa dva brata, drugaricom i mamom, tako da za nas treba trokrevetna soba. kazu u kon tikiju da postoji mogucnost da se ubaci u dvokrevetnu jos jedan pomocni lezaj ali ne znamo da li ce to mnogo uticati na komfor... da li je soba dovoljno velika za 3 osobe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji trokrevetna,cetvorokrevetna ne postoji...Sobe su ogromne ali ogromne,cak sta vise mislim oko 28-30 kvadrata..Ali ne znam kakav je pomocni lezaj,ali su im obicni kreveti perfektni i veoma udobni.Imas celu temu sa svim slikama,pa se uveri,ali nema greske sto se tice hotela..Sto se tice soba ima dve vrste,sa terasom i bez terase.Neko se bunio da zeli terasu cak su i menjali sobu zbog toga,ali ja licno zbog vrucine nisam mnogo vremena provodio na istoj,tako da mislim da nije toliko bitna ako se ide leti zbog vrucina,jedino zbog susenja stvari,ali je i vazduh toliko suv da se sve osusi za 10 minuta.Inace sobe bez terasa su za nijansu vece..cak sta vise mislim da su one predvidjene za trokrevetne..Bilo gde da se smestite,u koju god zgradu ili sobu, isto je bicete zadovoljni..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka