loshmi

Sea Star Beau Rivage 4* + Hurgada

32 poruke u ovoj temi

Pozdrav,

Sea Star hotel je odličan, moja supruga i ja smo bili 2004. u septembru i skroz smo zadovoljni i položajem i hranom i uslugom i plažom i položajem u odnosu na grad.Jedini problem je što smo mi uplatili Hilton i kad smo trebali da poletimo Conte nam je javio da ne može da nam obezbedi taj hotel već će nas smestiti u Sea Star, kojeg su tada prozivali da je 5*.Kasnije smo saznali da su sa nama putovali neki slovenci koji su uplatili last min aranžman i gle čuda bili smešteni u Hiltonu a mi ga uplatili mesec dana ranije pa nam ga otkazali dvanaest sati pred poletanje.Kasnije smo videli da je uz dvorište hotela džamija, tako da nismo slušali hodžino svakodnevno pevanje.Ne mislim da bi mi propalo letovanje da sam takve pesme slušao ali nije loše tako nešto izbeći.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko skoro u ovom hotelu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekog ko je prosle ili ove godine odseo u ovom hotelu? Utisci?! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa... da prenesem i ja svoje utiske.... Prvo, moje misljenje je da ovaj hotel ne zasluzuje 5* ali dobro. Generalno receno zadovoljna sam hotelom. namestaj je star, ali to mi uopste ne igra ulogu kad je odmor u pitanju. Sobe su ciste, kupatilo takodje. Mi smo ostavljali baksis svakog dana na krevetu tako da smo svakog dana dobijali ciste peskire, dobijete dva mala sampona, dve male kupke, dva sapuncica i kapu sa kupanje. Posteljina nam je menjana svaki drugi, treci dan. Sobe su klimatizovane, ali mi smo spavali bez klime jer nam uopste nije bilo toplo, ja sam se cak pokrivala i cebetom. :rolleyes: Jedina stvar koja mi je posebno smetala u hotelu i prilikom boravka u Hurgadi inace, je klima. Hotel je toliko klimatizovan da nema sanse da sa vlaznom kosom sedite u lobiju. Barem ja nisam mogla. Restoran takodje, mada jedan deo restorana je cini se bio manje klimatizovan. Autobusi prilikom eksurzija haos klimatizovani, treba ti dzemper bukvalno. Kombi (transfer aerodrom-hotel) takodje uzasno klimatizovan, kao i sam aerodrom, a oni (Arapi) kratak rukav i opusteno, ja sam se pitala sta tece njihovim venama?! Da se vratim na temu...

Hrana je raznovrsna, ali nekako nakon 5 dana ne znas sta bi vise jeo. Rize uvek ima u ponudi tako da nikad nisam ostala gladna. :happy: Od kolaca je izbor uvek velik, uglavnom su kokosasti kolaci. To mi se nije dopalo jer ne volim kokos. Od voca uvek imaju urme, pomorandze, grozdje i na smenu kruske i lubenica. Znaci ili kruske ili lubenica pored svega ostalog navedenog. A corbice su im fenomenalne, krem corbice posebno.

Sad se setih... all inc ne ukljucuje ostavljanje vode u sobi. Kad smo trazili flasu vode, rekli su nam da to nije dozvoljeno, pa smo kupovali vodu, a neki su jednostavno flasice punili na aparatima, sto da ne.

Internet se doplacuje, nema ga free cak ni u lobiju, za nedelju dana je doplata 22 dolara, ali smo culi da je veoma los, tako da smo kupili njihovu net karticu za 20 e i imali net za sve vreme boravka. Mislim da ga nismo ni istrosili. To se odmah raspitajte kod vodica, on vam moze ponuditi te kartice i objasniti vam.

Bazeni super izgledaju, ali se nisam u njima kupala. jedan je dubine 170 cm, a drugi je nesto plici. Plaza je OK. Ona desno je mnogo bolja. Lezaljke se uvek mogu naci.

Ispred hotela je neki Misa centar sa nekim sitnicama i raznoraznim stvarcicama, ali nema nikakvo setaliste u blizini hotela, ili mozda ima, ali mi ga nismo trazili. Isli smo samo do Sakale i na ekskurzije, ali ovo svakako nije tema za ekskurzije tako da bi to bilo to, ako nekoga nesto drugo zanima neka pita. Meni je letovanje bilo divno, puna sam utisaka, Arapi su grozni, odvrati i prljavi i na svaki korak traze baksis, ali odavno sam upoznata sa njihovom kulturom tako da sam to ostavila po strani. :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

generalno da li ste zadovoljni hotelom?

Po Vama kakav je odnos kvalitet,usluga-cena?

Da li bi se vratili u ovaj hotel?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesam, zadovoljna sam hotelom. stvarno je cist i ne zalim ni dinara za aranzman. Reci cu Vam i ovo... dva tri puta dnevno su brisali staklena vrata koja vode u dvoriste, plocice se non stop briskaju... sve je na nivou, dobra je usluga, ali znate kako, baksis sve radi. Ukoliko konobarima budete davali baksis donosice Vam pice za sto, necete morati sami da idete po njega i tako te neke finese baksis odradjuje. A na pitanje da li bih se vratila u ovaj hotel, odgovor je ne. Iz prostog razloga sto sam tip koji ne voli da se vraca na vec vidjeno, samo zato. Upoznali smo tamo jednu stariju gospodju koja vec dve godine za redom letuje u Sea Star-u i kako kaze opet bi se vratila.... individualno je... :happy:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko reci kakva je plaza i koliko je kostao taksi do sakale ili ima obezbjedjen satl bus?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Niko nije spominjao šatl bus za ovaj hotel, a taxi od 10-20 funti

Ja sam uplatio termin u ovom hotelu od 17.maja-31.maja (malo ranije jer je supruga trudna), voleo bih neke svežije informacije o Sea star-u.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatio termin u ovom hotelu od 17.maja-31.maja 

​Da li ste bili u ovom hotelu i kakvi su utisci? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tristan1

• iskusni putnik
  • pip_4-brod.png
  • photo-thumb-27267.jpg
  • Član
  •  
  • 405 poruka
  • muški

Postavljeno 27 maj · Prijavi

Jutros stigao iz Hurgade sa 40+ stepeni na ovih naših 15 hehehe. Bilo je odlično :D

5

Kontaktiraj @tristana putem PP sa konkretnim pitanjima

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel mi deluje interesantan a i povoljniji je od CWSB za nas ukupno oko 200-300 evra - pa ga razmatramo za jul.

Imam par dilema oko ovog hotela:

Koliko mi se cini hotel ima malo sadrzaja za decu.

Kakav je podvodni svet za snorking?

Ulaz je normalan ne mora da se ide 200m do dubine?

Deluje kao mali hotel ali dobro vodjen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tikicamala drago mi je da ste se lepo proveli i hvala na utiscima, ovaj hotel je na mojoj listi želja za sledeću godinu, između ostalih, pa ćemo videti :) Ako nije tajna, preko koje agencije ste dobili tako dobru cenu i po kojim uslovima (first minute, last minute, uplata u celosti, itd.) Može i na PP :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio u hotelu 2015., inače ostao sam dužan putopisa, evo tek sada vidim na temi. :neznam:

Nas troje (supruga, sin od 17 meseci i ja) smo bili jedini Srbi u hotelu u kome je 80%-90% gostiju bilo Rusa. Svi animatori (ke) su bile Ruskinje, pa smo i mi vremenom počeli više da pričamo ruski nego engleski :D .

Inače što se tiče plaže i samog mora, prvog danas sam imao isti utisak kao @tikicamala , voda je bila puna meduza, mutna, ta frontalna plaža užasna. Već sam pomislio da ćemo se kupati samo u bazenu. Međutim, sutradan samo otkrili tu bočnu plažu, koja je bila zadovoljavajuća, sa prelepim pogledom na panoramu Al Dahara (što ne verujem da ijedan hotel još ima u Hurgadi). Posle dva dana i more je dobilo onu pravu boju, meduza gotovo da ivše nije ni bilo, a mi smo mogli nesmetano da uživamo u čarima leta.

Velika prednost samog hotela je što se na 50-ak metara od obale nalaze predivni koralni grebeni, bogati raznovrsnim podvodnim svetom, ma pravi raj za ronioce. 

Inače takođe smo imali sobu u prizemlju sa divnom terasom okruženom zelenilom i na 50 metara od bazene, gde smo provodili dosta vremena. Uglavnom nam je terasa ostajala otkljucana dok smo bili na bazenu i nikada nije bilo nikakvih problema.

U sobama pored nas su se često smenjivali gosti (Rusi, Arapi, Kinezi i dr.), ovi poslednji su bili najzanimljiviji, jer su dolazili na dan ili dva  sa kružnih tura po Egiptu. Napunili bi hotel za večeru, a sutradan bi već krtali dalje u obilaske i u pravcu Šarm-a.

Što se hrane tiče bila je poprilično dobra, svake večeri su bile tematske kuhinje - italijanska, tradicionalna egipatska, morski specijaliteti i dr. 

Mi smo dosta vremena provodili u hotelu jer je sin mali, a supruga je bila u 7. mesecu trudnoće, tako da smo uglavnom lutali po lokalu i taksijem po Hurgadi. Uveče smo obilazili Al Dahar, mešali se domaćim stanovništvom u njihovom luna parku, na javnoj plaži ili obilazili bazar. Zanimljivo je da ni jednog trenutka nisam razmišljao o bezbednosti i ispravnosti naših postupaka, ali da smo možda trebali da budemo i malo obazrivij iako stvarno nije bilo nikakvih neprijatnosti.  

Još samo da kažem da hotel u poređenju sa nekim drugim hotelima u Hurgadi izgleda skromno, međutim ima neki svoj šmek i predivan vrt, koji mu daju jednu divnu notu. 

Izmenjeno (tristan1)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel neko skoro bio u ovom hotelu zanimaju me utisci jer nije bilo novijih komentara

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868273
    Ukupno poruka