loshmi

Sea Star Beau Rivage 4* + Hurgada

34 poruke u ovoj temi

planiram da posetim ovaj hotel u julu... ako je neko bio, neka napise utiske, sugestije... thx

Izmenjeno (loshmi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zar bas niko nije bio... kazu da je najprodavaniji hotel iz jolly-eve ponude proteklih par godina...

http://www.seastar-beaurivage-hrg.com

Izmenjeno (loshmi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja isto. Neverovatno da se bas niko ne javlja. Mozda i nije bas najprodavaniji....

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ono sto sam pronasao na internetu mi se dopada... komentari su stvarno pozitivni... a i zena koja radi u agenciji (a koju i privatno poznajem) mi je rekla da su ljudi odusevljeni ovim hotelom, kao i to da se sigurno necu pokajati... uostalom, videcemo... puno srece... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel kao hotel nije los bili su moji prijatelji u njemu pre dve godine ali se nalazi na najgorem mogucem mestu u Hurgadi i oko njega nema nicega ...jako je udaljen od Sakale starog centra Hurgade nalazi se cak iza EL DAHARA DELA U KOM ZIVE ARAPI, a o novom delu Hurgade tek i da ne govorimo..... Sve je daleko od ovog hotela , mislim da vam je pametnije da izaberete neki drugi....

SEA STAR

Lokacija : Nalazi se u severnom delu Hurgade,2km od starog dela grada ( El Dahar ),10km od aerodroma,7km od Sakale, 8km od pešačke zone, na plaži.

Ovo je hotel preporucljiv za pasivan odmor i za staruije ljude

evo njegove pozicije u HURGADI pa pogledajte ako niste do sada

http://www.wikimapia.org/#lat=27.2661505&a...amp;m=a&v=2

Izmenjeno (pedjolino90)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tu, ne preveliku, udaljenost od centra navode kao prednost hotela... kazu da je u mirnom delu, idealnom za odmor, a taxi, koji je btw jeftiniji nego u srbiji, je na svakom cosku...

cuo sam da ima jako lepu plazu i skolu ronjenja, sto je presudilo da se odlucim za ovaj hotel... hvala na sugestijama... pozdrav...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prijatelju raspitaj se pre nego sto se zeznes raspitao sam se i to sto si napisao da su ti u jolly rekli da je najprodavaniji uopste nije tacno...inace agencije velike imaju obocaj da uvaljuju hotele koji im najslabije idu ...kakava prednost je u pitanju stvarno ne razumem , uziva se u svakom hotelu na ovaj ili onaj nacin....nadam se da si pogledao na karti poziciju ovog hotela......

u svakom slucaju raspitaj se u jos nekoj agenciji o njemu ...pa ako odlucis da je to to onda srecan ti put.....

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam vec pogledao, odlucio i uplatio...

u svakom slucaju, hvala na savetu...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa položaj je fenomenalan, naravno ako je prioritet more, a ne grad! :D

Od sinoć gledam ovaj hotel iznova i iznova i iznova.

Preporuku sam dobila od dve osobe.

Jedna je bila kada je već bila u braku i imala dete - kaže perfektno je za dete.

Druga je bila sa tadašnjim momkom, čini mi se da reče 2006, kaže bilo je fenomenalno. Osoblje odlično, ni ne vidiš ih - a non-stop nešto prinose i odnose, dok si u vodi istresu peškire. Kaže da je hrana bila super, i pošto njen (sada već) muž ima užasno osetljiv stomak, ona kaže da tu prave čak i led od kupovne vode, što je meni jako bitno zbog deteta.

Kada u julu ideš? Jedva čekam da napišeš kako je bilo! razmišljam da uplatim od 19og avgusta.

Izmenjeno (Astra NS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sea star je odlican izbor.

mi smo bili u julu 2005 i fenomenalno je.

Meni je OGROMNA prednost sto je hotel udaljen od centra, jer je u gradu ludilo od buke, cike, sviranja automobula itd. Preko puta hotela je apoteka i jedna prodavnica (tada bila) i to je sasvim dovoljno. U okviru hotela imas nekoliko restorana, kafea i radnjica.

Neces se pokajati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravo sam se vratio iz ovog hotela. Prilično sam zadovoljan. Jeste daleko od Sakale, ali taksi je 15-20 LE iako traže i 50. Hotel je čist i lep i zaslužuje one svoje 4 ipo zvezdice, ne baš 5. Dva su bazena, topli i hladni, bar je u hladnom. Sobe su odlične i održavane fantastično, klimatizovane dobro. Hrana je njihova, ali se trude da ima i evropske, mada za 5 dana se navikneš na dosta toga. Imaju jaja, palačinke, špagete i sl za decu. Kolači fantazija. AI je OK, ako piješ kolu, fantu i pivo. Sve ostalo je loše. Imaš dve užine od kojih je ona oko podne dosta dobra. Sve osim AI je skupo (pivo Stela 30LE, cedjen sok 20LE itd..). Plaža je odlična ali samo ona na desno. More je super. Interesantno ne gori se na suncu. PONESI DOLARE!!! ČESTO NE PRAVE NEKU RAZLIKU IZMEDJU $ i evra.

Bićeš veoma zadovoljan.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno na savetima... ja idem za nekoliko dana... pozdrav...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratla iz ovog hotela.

Hotel je pre svega na najboljoj mogucoj lokaciji.Pre nego sto sam izabrala ovaj hotel,danima sam gledala,a i na kraju se licno uverila,da ne postoji bolja lokacija.

Prednost je sto se oko njega nalaze vile,nemacka ambasada,a ne zgrade mestana.

On se nalazi posle starog dela Hurgade,potpuno odvojen od mestana,a to sto u Daharu zive Arapi je potpuno normalna stvar,jer ne ides na Zlatibor,nego u Egipat.

Od Sakale je 15km udaljen,ali u jednom pravcu taxi me je kostao,prevedeno u nase dinare,120din...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo, i ja se upravo vratio... u potpunosti se slazem... extra lokacija... extra hotel... u mirnom je kraju, a kad ti zafali guzva, treba ti samo par funti i par minuta... sve super... pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre nego sam uplatila ova hotel, sestre i ja smo pregledali sve moguće forume....i zaključak je da se nismo nimalo pokajale. Hotel je zaista fenomenalan kao i osoblje. Vratila sam se 1.8., provela prelepih 15 dana, a činimi se da smo u isto vreme bili, moguće da se i poznajemo. Ja sam jedna od one tri lude sestre, najstarija biggrin.gif .

Elem, malo utisaka za buduće goste:

Hrana, na prvom mestu, jer to sve najviše zanima: ja sam u principu zadovoljna, prvih dana sam imala malo problema, jer mi se čini da je dosta začinjena, ali se navikneš, prođeš dijareju(u hotelu je na raspolaganju lekar koji sa jednom inekcijom i par tabletica reši problem u danu)...i ono najvažnije, uvek ćeš naći nešto što voliš.

Osoblje: vrlo ljubazno i druželjubivo, sa par funti ih kupiš i obožavaće te...

Plaža: postoje dva prilaza plaži iliti dve plaže, leva i desna...leva plaža je čistija ali moraš da prođeš korale (verujte mi, posle dva dana se navikneš i pretrčiš ih), a desna je bez korala ali se do popodne isprlja.

Bazeni: s obzirom da se moje sestre nisu navikle na korale, kupale su se u bazenu (mada sam ih navukla par puta na plažu), tako da sam ja pre podne provodila na plaži a popodne na bazenima. Ako ćete mi verovati u malom bazenu se nisam okupala, jer je voda topla, a u velikom je hladna (dovoljno da se koliko toliko ohladiš). Mana je što moraš rano da ustaneš da bi zauzeo ležaljke, jer već oko 8h nema ni jedne slobodne. Naravno za to su bile zadužene moje sekice (i ja sam jednom išla da ih zauzmem)

Sobe: mi smo bili na petom spratu, iznad malog bazena i imali smo prelep pogled, oni koji su bili na nižim spratovima kažu da nisu imali pogled na more, ne znam ali smo mi imali fantastičan pogled na more. Naravno, sobe se čiste svakog dana, menjaju se peškiri i uz onih par funti sačekaće te razne figure od peškira.

Animacija: nikada nije dosadno, stalno se nešto dešava...dan počinje sa strečingom, dalje sa akva bikom, odbojka na pesku, fudbal, časovi plesa, takmičenja razna...preporučujem da budete aktivni u nađete sebe u ovim vratolomijama. Isti animatori svako veče organizuju i muzičko-zabavni program na bazenima, tako da ako ne odete do grada, neće vam biti dosadno.

Toliko od mene.

Umalo da zaboravim....mi smo uplatili sve žive ekskurzije, tako da i njih preporučujem, a posebno ronjenje i safari.

I moram ovako javno da pohvalim vodiča Vladu koji je bio fenomenalan i veoma strpljiv sa svima nama, a pre svega izuzetno podkovan znanjem i iskustvom.

Nadam se da sam nekim budućim gostima hotela Sea Star malo više približila ono što ih očekuje.

Pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka