srle

Vlasina

61 poruka u ovoj temi

Ja sam bio u privatnom smestaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jer moze da se nadje povoljan smestaj na licu mesta na Vlasini i koje su cene otprilike? Video sam vilu best dosta povoljno ali imam nekih obaveza pa cu znati sutra dal idem na vikend ili na samo jedan dan pa necu da rezervisem...

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze se naci ptas ovde onde ili u hootelu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za ljubitelje zdrave hrane, netaknute prirode, pecanja i duge šetnje Vlasina je pravi raj. Ima dosta vikendica a pitam se čije su i to mi je jedn razlog više za posetu. Volim Vlasinsko jezero do kog možete doći preko Hana i Surdulice ili Lskovac Vlasotince Crna Trava što je bliže ali lošiji put. Preko Surdulice je širi put ali sa dosta serpentina a preko Vlasotinaca je blagi uspon gde put vodi pored reke Vlasine sve do jezera.

Zamerka je da nemaju menjačnicu pa ako vam treba zamena deviza tu su Bugari i šverceri na pijaci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sem prirode nista posebno, dva restorana i toliko a hrana u njima katastrofa... produzio do Vranje kad sam se vracao da bi se dojeo :D Ako voli neko samo mir i tisina ondak to je pravi izbor... bio sam jednom i dosta je eventualno jos jedan put :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u oktobru ručala u Narcisu super klopa. Ako bi urbanizovali Vlasinu kao Kopaonik to bi izgubilo svu divlju lepotu. Bolje da ostane ovako da oni koji vole mir i tišinu imaju gde da uživaju. Ne kažem da bi trebali zbog turizma da ponude više sadrtžaja, da urede plažu, pokose livade i još dosta sitnica ali ko voli divljinu i čistu prirodu mesto je ok.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka ostane kako jeste.

Bolje niko da ne dolazi,neka ide samo onaj koji zna zasta ide gore.

Izmenjeno (urkepz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da de i to je dobro za necij ukus, divina i nista drugo ako oces komercijala ondak, imas Kopaonik recimo ali i cene su komercijalne :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros sam otišla na prvomajski uranak. Prelepo vreme dosta naroda i zbog posla se već vratila u Beograd ali puna utisaka i dobrog raspoloženja. Za petnaest dana idem opet i ostajem duže 10-15 dana. A klopa kako za koga o skupoći ne treba raspravljati. Znam da su na jugu plate loše i zbog toga ovo kažem.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I šta se tamo može raditi? Osim pecanja i udisanja svežeg vazduha :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

promeniti krvnu sliku kompletno odmoriti itd

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako idete leti možete da berete borovnice i da zaradite neke pare. Možete da se sunčate ako je temperatura velika i da se kupate. Svež planinski vazduh i odmor super. Ko voli takav odmor ići će.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari,prvi post i taman da malo osvezim temu.Planiram da idem na Vlasinu po prvi put sa devojkom pocetkom avgusta.Ono sto mene interesuje je ako iko zna gde se placa dozvola za pecanje i jel ista cena jos uvek,postoji li iznajmljivanje camaca ili bilo kakvog plutajuceg objekta :D kao i ima li vila/smestaja,restorana sa wifi? Mislim,ne idemo gore da bi blejali po netu vec zbog posla moramo redovito da proveravamo mejlove. A za ostalo vec skupio informacije i video slike.Oduvek sam mislio da je jedno od bojih mesta za odmor u Srbiji,nadam se da cu potvrditi to.

Izmenjeno (Иван Станојевић)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas dva hotela Vlasina stariji i Narcis privatni obadva su odlicna ima i privatnog smestaja pristojno sredjenog.Dozvolu ne znam gde bi mogao nabaviti,ali nemas dnevnu sigurno,mada treba pitati,ili u Vlasotincu ili u Surdulici treba je verovatno izvaditi.Ako nesto saznam javljam.

http://www.vlasina.rs/hoteli.aspx

http://www.vlasinskojezero.co.rs/ ovde cak imas i nesto o ribolovu

http://www.tosurdulica.org/lat/Siteview.asp?ID=69 zovi njih TO Surdulica pa pitaj za ribolov

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se mozda može negde na Vlasini i iznajmiti biciklo? Takođe kakva je voda što se tiče kupanja leti? Vidim da pišu da je ok i da je topla ali pošto vidim da ima dosta priče o pecanju da li to znači da ima mnogo riba u vodi pošto ne volim kada me grickaju ribe dok plivam. Uvek se nešto tripujem. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka