aloe

Koh Phan Gan - Tajland

7 poruka u ovoj temi

Zdravo svima :)

Interesuje me kakvo je stanje za net na ovom ostrvu ( mrezno/ADSL USB ili Wifi ) u sklopu bungalova, da li je uopste moguce pristupiti internetu iz nekog kafica, restorana ili net cafea, ili su bungalovi pokriveni net-om?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila mesec dana na Thaiu i 15 na Phan Ghanu, imaju sasvim pristojan net, koji besprekorno radi, ima internet kafica i nije frka za komunikaciju, nije ni skupo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari, po ko zna koji put ista sugestija, molba ili sta vec... ako vec postoji tema u okviru koje mozete postaviti pitanje nema potrebe da otvarate novu jer na taj nacin se pravi haos koji nikome nece biti od koristi... malo je sebicno tako se postaviti i za svako svoje pitanje otvarati novi topic pa koristim ovu priliku da pozovem i moderatora da ove postove premesti na temu Tajland gde im zapravo i jeste mesto... Sto se tice interneta na Koh Panganu kao i svuda na Thai ga ima ali je prosle godine na ovom ostrvu bio najskuplji, tacnije 1min - 3bhta sto je bilo 2-3 puta skuplje nego na drugim mestima ali znam da je od ove godine WiFi masovno poceo da se uvodi tako da ako nosis racunar neces imati problema sa netom...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, izvinjavam se sto sam ovako postavio pitanje, i ja molim admine i moderatore da ovu temu premeste u topic Tajland-info.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koju lokaciju preporucujete za smestaj? Planiram da ovde provedem 5 dana pa posle toga 5 dana na Samuiju. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo prošle godine 5 dana i net je svuda bio ok. Uzeo sam za smešne pare njihovu sim karticu i tako sam imao svuda net i u pokretu. 

Thong Nai Pan Yai Beach
Koh Pha-Ngan, Surat Thani 84280, Тајланд

https://goo.gl/maps/jmoddkNxrqw

Obišli smo celo ostrvo ali mi je ova još neke okolne plaže najbolje

Izmenjeno (nepiyu)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26042
    Ukupno tema
    869054
    Ukupno poruka