drugarica

LOUTRAKI

223 poruke u ovoj temi

Mislim da su ukinuli taj slobodan ulaz za Akropolj, nisam sigurna, ali znam da sada i Grci placaju, ni oni nemaju daj jedan dan koji su imali. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da pitam za potvrdu, neko rece "pojavile su se meduze".

Jel to tacno, ako jeste koje i koliko ih ima realno. Ako moram da pazim na dete pa i sebe u moru, onda ne dolazi u obzir.

Hvala

Izmenjeno (mcurlic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u hotelu "Achillion"?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meduze su bile samo jedan dan. Sutradan smo videli samo jednu. Posle ih nije bilo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 22 sata, badem je rekao/la:

Mala devojcice, neces ostati gladna. Dorucak je u vecini hotela slican i ne mnogo raznovrstan. Sunka, kuvana jaja, sir na kockice, margarincici, paradajz, 2 vrste marmelade i to ukusne, med, cesto je bila i kajgana i neke kombinacije sa gratiniranim testeninama, musli, retko peciva. Od napitaka standarrdno mleko, vrela voda pa pravi caj i kafu.

Ono sto je mene bas obradovalo je sto vas u sobi ceka elektricni bokal za zagrevanje vode i soljice za kafu. Saceka te i po 2 kesice nes kafe,caja i secera.Ona grandova turska u kesicama kad se prelije vrucom vodom iz tog bokala meni je kao iz dzezve. Secer moses uzeti ujutro prilikom dorucka. Imaju smedji u kesicama. Takodje, od 13-16h u trpezariji donesu neki kekse, kafu, sokove, caj pa mozes da se posluzis.

Meni je hrana bila ukusna, ali jednolicna za hotel sa 4*. 

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smena od 24.06-4.7.2016. je imala meduze 6 od 10 dana na delu plaze hotela Sea Side odn.Mantas. Najozbiljniji ujed meduze zadobila je zena koja se kupala na drugom kraju plaze. Na delu oko svetionika su u jatima, ali su makar na samom ulazu pa ih i vidis. Bez obzira na to nisam primetila da je bilo ko izbegavao ulazak u more.

Sto se tice hotela A|chillion pricala sam sa zenom koja je tamo bila sa sinom. Hotel je na samoj obali, ima svoju plazu. Ulaz mu je sa glavne ulice u centru grada. Sobe i kupatilo su male i skromne, kao i dorucak, ali ova yena je bila zadovoljna.

Ulaznice sa sve lokalitete sa izleta su poskupele. Ulaznice za Mikenu i Epidaurus ukupno su 24e. Na Akropolj sam isla u sopstvenoj reziji i ulaznica kosta 20e.

Ja sam u Grcku u poslednje 3 godine putovala sa 3 razlicite agencije i bila sam samo na 2 izleta dok sam za 10 dana u Turskoj i 14 dana u Egiptu bila napo 4 izleta. Dakle, slazem se da su izleti u Grckoj skupi, ali ne bih rekla da je to zbog nasih agencija. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno za pocetni info o hotelu "Achillion''

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l ima u Lutrakiju peščanih plaža? 

Da li postoji stanica u Lutrakiju na kojoj hvatamo autobus za Atinu i ostale destinacije? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pescanu plazu nisam primetila u okolini.

Autobuska stanica je u centru, u glavnoj ulici, 7 minuta od Mantasa i Sea side i jos manje od Achiliona i Ekscelziora. Autobuse ces lako primetiti, a autobuska stanica je na uglu u drugom redu ulica koje su prema plazi. Karta Korint je 1,9e, povratna za Atinu 16,5e. u Korintu ima vise da se sopinguje, lep je grad i dobre su veze.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 1 sat, badem je rekao/la:

Pescanu plazu nisam primetila u okolini.

Autobuska stanica je u centru, u glavnoj ulici, 7 minuta od Mantasa i Sea side i jos manje od Achiliona i Ekscelziora. Autobuse ces lako primetiti, a autobuska stanica je na uglu u drugom redu ulica koje su prema plazi. Karta Korint je 1,9e, povratna za Atinu 16,5e. u Korintu ima vise da se sopinguje, lep je grad i dobre su veze.

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Hvala na vrlo korisnim informacijama. Juče sam saznao da je problem sa plaćanjem ležaljki za Mantas i Mantas sea side rešen i da se više neće plaćati. Videćemo da li će se i ispoštovati. Mi idemo 24.07. u Mantas sea side

Kakav je ulaz u more, plitko ili je odmah duboko ?

Ima li neki bus koji vozi  do jezera i Herinog hrama?

Ima li lokalnih agencija koji nude još nešto od izleta?

Pozzz...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ulaz je ok, ali nema velikog plicaka, odmah je dubina. 

Nazalost Lutraki je autobusom povezan samo  sa Atinom i Korintom. U okolini ima zaista interesantnih mesta, ali nema prevoza.

Lokalne agencije nude iste izlete kao i nase, a s obzirom da su turisti uglavnom Rusi, te cene su vise. Rusi preko iste grcke agencije preko koje i nasi organizuju izlete, placaju za iste od 10-20 evra skuplje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 56 minuta, flor je rekao/la:

Ulaz je ok, ali nema velikog plicaka, odmah je dubina. 

Nazalost Lutraki je autobusom povezan samo  sa Atinom i Korintom. U okolini ima zaista interesantnih mesta, ali nema prevoza.

Lokalne agencije nude iste izlete kao i nase, a s obzirom da su turisti uglavnom Rusi, te cene su vise. Rusi preko iste grcke agencije preko koje i nasi organizuju izlete, placaju za iste od 10-20 evra skuplje.

Hvala. 

Nudi li neko Olympiu kao izlet ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da nema... Olimpija je ipak daleko, mislim da ima preko 200 km. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav je wi fi u hotelu mantas,ima li ga u sobama? 

Koliko često idu autobusi za korint? Jel postoji negde red vožnje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26368
    Ukupno tema
    880962
    Ukupno poruka