drugarica

LOUTRAKI

231 poruka u ovoj temi

Hvala puno na odgovoru i slicicama,koliko toliko znaci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko išao avionom u sopstvenoj režiji preko Atine do Lutrakija? Da li može  vozom od aerodroma do Korinta? 

Kakvo je vreme početkom juna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 16.1.2016. at 21:00, Barkmann je rekao/la:

У питању је хотел ресорт Посејдон.  Налази се у  супротном смеру од Коринта на путу за Перихору.  Поред њега је некакав хотел Едем и неко насеље Oasis .  На сателитском снимку се види само магистрала и неуређена обала без шеталишта која води ка Лутракију. Први следећи већи хотел је Папас. Мало је цимка сваки дан ићи пешке а мислим да би такси био око 20 € са повратком. 

Nije baš preporučljivo da idete peške jer je u pitanju magistrala, a ni autobus nije baš najbolja opcija jer morate se iz hotela popeti na magistralu i tamo ga čekati.

Taxi je oko 3-5€ u jednom pravcu i mislim da vam je to najbolja opcija naročito ako idete sa decom :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malo sličica :)

Gradska plaža, gledano ka centru grada.

Park

Mala plažica kod parka i marine

Kafić kod parka.

Slikano pre mesec dana, dnevna temperatura 20 stepeni :)

DSC01062.JPG

DSC00979.JPG

DSC00988.JPG

DSC01002.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide li neko ovog leta za Lutraki?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko bas u resortu Posejdeon, zanimaju me iskustva, posto planiram tamo!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Lutraki 24.07. hotel Mantas seaside 3*. Svaki info je dobro došao. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Друг који ради у агенцији је ишао пре пар месеци у посету Лутракију да ошацују хотеле који су у понуду. Нахвалио је Посејдон и на његову препоруку смо га резервисали. Хотел је препоручљив за поородице са децом.

Мантас је градски хотел где сте у центру дешавања али је и доста бучно у самом месту. Више је за младе него за нас нешто старије са ситном децом.

 

Идем у Лутраки половином јула па се јављам са утисцима

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo u junu, dvoumili smo se izmedju Mantasa i Posejdona, ali smo zbog mesta izabrali Mantas. Nije bas najbolja veza,koliko smo culi, izmedju Posejdona i Lutrakija. A peske bas nije preporucljivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Није баш нјбоља веза али видећемо нешто таксијем ки да комбинујемо на лицу места. Планирам да изнајмимо ауто пар дана да обиђемо локалитете класичне Грчке и Мистру.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dečko i ja planiramo da idemo u Lutraki 03.08. (avionom) - hotel Mantas Hotel 4*.

Interesuje me kakve su sobe hotela? Da li sve imaju klimu, frižider. Da li postoji sef . Kakva je klopa?

 

Na sajtu Kontikija u opisu hotela stoji da hotel ima svoj privatni deo plaže, pa me interesuje i da li ima dovoljno ležaljki ili "ko prvi devojci njegova devojka" :)

 

Kakvo je mesto Lutraki tj. da li ima veće markete? kako se kreću cene u marketima i po restoranima/kafićima (giros, kafa...).

 

Da li ima direktan bus Loutraki- Atina ili moramo sve preko agencije?

 

Hvala :)

 

 

Izmenjeno (mala devojčica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4.6.2016. at 21:38, mala devojčica je rekao/la:

Dečko i ja planiramo da idemo u Lutraki 03.08. (avionom) - hotel Mantas Hotel 4*.

Interesuje me kakve su sobe hotela? Da li sve imaju klimu, frižider. Da li postoji sef . Kakva je klopa?

 

Na sajtu Kontikija u opisu hotela stoji da hotel ima svoj privatni deo plaže, pa me interesuje i da li ima dovoljno ležaljki ili "ko prvi devojci njegova devojka" :)

 

Kakvo je mesto Lutraki tj. da li ima veće markete? kako se kreću cene u marketima i po restoranima/kafićima (giros, kafa...).

 

Da li ima direktan bus Loutraki- Atina ili moramo sve preko agencije?

 

Hvala :)

 

 

 

Ја идем термин пре у Мантас сеасиде 3*, јављам утиске са лица места. Што се тиче самог места коментари су сасвим ок. Пуно је таверни и кафића и увек много туриста и много Атињана којима је то једна од омиљенијих дестинација за бег из вреле Атине. Постоји бус до Атине неколико пута дневно и вожња траје око 60 мин. Ми планирамо једну ноћ да преспавамо у Атини,мислим да је то боља варијанта. Има ноћење и за 20€ по особи. Поред Атине, обавезан обилазак Коринта, Микене, Епидауруса, Нафплиона, плавог језера и Хериног храма (са прелепом увалицом за купање). Можда Олимпија ако буде било времена. Мало купања, мало обиласци...

Izmenjeno (dragoljub.t)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala mnogo :) Čekamo vaše utiske. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veoma zanimljivo, praticu temu, nadam se da cu i ja jednom ostaviti ovde utiske ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od utorka sam u Lutrakiju, prenecu utiske. Planiramo vise odmor nego obilaske. Atina i Nafplio obavezno, a ostalo kako nam bude odgovaralo.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka