drugarica

LOUTRAKI

231 poruka u ovoj temi

Idem početkom juna u Lutraki na letovanje! Uplatio sam hotel sa tri zvezdice, po pristojnoj ceni sa doručkom je smeštaj. Biću tamo 8 dana, 7 noćenja! Interesuje me kako da najlakše dođem u Lutraki iz Atine? Kojim prevozom i koje su cene prevoza, vozom recimo Nisam nikada bio u Grčkoj, valjda ću da se snađem. Znam malo engleski jezik! :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš opciju metro-voz do Korinta pa odatle taxi ili bus (ali je blizu) ili autobusom, sad sve zavisi odakle polaziš iz Atine, sa aerodroma ako dolaziš avionom ili negde iz centra ako dolaziš busom iz Srbije...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi palo na pamet da moram prvo do Korinta! Dolazim autobusom. Koliko traje autobusom putovanje iz Srbije do Atine? Gde se kupuju karte, kiosci? Grci znaju malo srpski, engleski? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako hoces vozom onda moras do Korinta.

Voz "Proastiakos" iz Atine za Korint ide cesto i treba mu oko 1h i 20 minuta a karta je ~12e. Od Beograda do Atine imas zanimljivih 20 sati voznje :D i kad stignes tamo treba da pronadjes stanicu koja se zove Larisa (oko kilometar od cuvene Omonije) velika je i poznata i svi prevoznici koji voze do Atine staju relativno blizu te stanice tako da ti i oni mogu objasniti gde se nalazi, a ako se ne snalazis bas najbolje uvek ti ostaje taxi kao resenje. Kartu ces kupiti na Larisi stanici. Ja sam nailazio na grke u Atini koji znaju srpski ali se nemoj oslanjati na to ali engleski je ok :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Proastiakos

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem početkom juna u Lutraki na letovanje! Uplatio sam hotel sa tri zvezdice, po pristojnoj ceni sa doručkom je smeštaj. Biću tamo 8 dana, 7 noćenja! Interesuje me kako da najlakše dođem u Lutraki iz Atine? Kojim prevozom i koje su cene prevoza, vozom recimo Nisam nikada bio u Grčkoj, valjda ću da se snađem. Znam malo engleski jezik! :neznam:

Ako nije tajna, koji si hotel uplatio i po kojoj ceni :) ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Početno slovo hotela je M (tri zvezdice) i platio sam 205 E u agenciji na slovo K :D Imam sedam noćenja sa doručkom. Uplatio sam ceo iznos vrlo rano, januara! Poslali su mi email sa prilogom da sam odštampam vaučer. Samo se pojavim sa tim vaučerom i to je to? Mislio sam da mi šalju neki vizuelno ozbiljniji vaučer. Nemam iskustva sa hotelima i zato ne znam kakav ću doživljaj hotela imati. Valjda će sve biti veoma prijatno. Video sam da imaju jakuzi bazene, interesantno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo lepo, pristojna cena za Lutraki :)

Nikad nisam bio u tom periodu samo jul i oktobar ali ne sumnjam da ce ti biti lepo...

Ja cu (najverovatnije) sredinom-krajem jula isto na 10ak dana :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли ме можете упутити на неки сајт на коме могу проверити ред вожње локалних аутобуса у Лутраки. Требали би да будемо смештени око 2 км од Лутракија у делу који се зове Като Лутраки. Хотелско особље нам је рекло да имамо аутобуску станицу испред хотела али не знам какав је ред вожње. Нарочито ме занима до када се увече саобраћају аутобуси до центра Лутракија и назад.

Пронашао сам ред вожње из Лутракија ка Коринту и Атини али ме занима како је организован превоз у непосредној близини Лутракија. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde je Kato Lutraki, mislim, prema kom mestu u odnosu na Lutraki, ili, kako se zove hotel pa da nađeš koja linija bi mogla tuda da prolazi...I ja sam nasla samo autobuse ka Atini I Korintu, a kad tražim na mapi baš  Kato Lutraki prebacim se u neko selo na Kritu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У питању је хотел ресорт Посејдон.  Налази се у  супротном смеру од Коринта на путу за Перихору.  Поред њега је некакав хотел Едем и неко насеље Oasis .  На сателитском снимку се види само магистрала и неуређена обала без шеталишта која води ка Лутракију. Први следећи већи хотел је Папас. Мало је цимка сваки дан ићи пешке а мислим да би такси био око 20 € са повратком. 

Izmenjeno (Barkmann)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хотел Посејдон јесте на око 2 км од самог Лутракија и јесте цимање ићи пешке јер је то ипак саобраћајни прометни пут, додуше такси не би био 20е, али свакако имате аутобусе који нису баш чести јер су свуда редуковали линије због кризе. Погледај овај линк где са редом вожње и бројем телефона "Ктел" станице, мада и сам сајт има још корисних информација које ће вам можда бити занимљиве и потребне.

 

Поздрав!

 

http://www.visitloutraki.com/destination/getting-here/road/bus

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
  • хвала пуно. Проверићу да ли је то овахј бус за Перихору, а ако јесте... баш је ретко и после 20:00 не иде.

Свакако неизмерно хвала на одговору. Гледали смо и остале хотеле али нам се нешто нису допали. Делују прилично мусаво и запуштено

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li neko info o ovom mestu.pre svega mislim na predsezonu tj kraj maja ...par nasih agencija ima ponude ali tek od 15og februara(malo me mrzi da cekam) ali deluje da imaju samo za jul i avgust i samo hotelski smestaj.da li moze negde da se nadje apartmanski smestaj pa cak i jeftiniji hotelski ali u periodu za maj..hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neka informacija od putnika koji su bili u neko skorije vreme u ovom mestu...kakve su plaze,more,temperature,izleti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili krajem juna prosle godine. More je bilo hladno. Bili smo samo jedno pre podne, na putu ka Srbiji. Turista nije bilo, malo Rusa ali je grad bio sablasno prazan.

 

P6272410.JPG

 

P6272435.JPG

P6272440.JPG

P6272448.JPG

Izmenjeno (Sladja)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka