j.lo

Provod na Halkidikiju

65 poruka u ovoj temi

Pošto obiđoh celu Kasandru pre, 10 dana se vratih, najbolji provod je u Kalitei i Pefkohoriju. U svim ostalim mestima do 02.00 h sve poluprazno a Kalitea i Pef. puni do 05.00. Tako ja to videh.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Problem je sledeci:

na more idem autom sa dva drugara. Opredelili smo se da to bude Grcka, te da ne zalazimo suvise duboko. Ja sam u Grckoj bio pre 3 godine, na Krfu, ali sa devojkom, pa me ta vrsta odmora nije zanimala!

Sva trojica idemo na more bez devojaka, porodice... Iz tog razloga nismo hteli da rezervisemo smestaj, da se vezemo za jedno mesto...cilj nam je samo da se ludo provedemo desetak dana. Ocekujem korisne savete od ljudi koji su bili i videli...

Koliko vidim Tasos nam je najblize ostrvo, ali po opisu koji sam citao, nisam siguran da je simbol provoda za mlade i zurki

Unapred hvala na pomoci!

Kalitea.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK. ajd sad malo da pobegnem od teme, posto si napisao da si skoro dosao. Konkretno, kakve su cene smestaja? kontam da bi bilo povoljnije da uzmemo studio apartman. hoteli su verovatno skupi...

jel nam pametnije da uzmemo nesto malo dalje od mora i desavanja, obzirom da idemo autom i da se necemo zadrzavati na jednom mestu?

Izmenjeno (Freehunt)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kalitea, a ukoliko imaš jezičke barijere Hanioti ili ti kombinacija štranda i Ade! biggrin.jpgbiggrin.jpgbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Problem je sledeci:

na more idem autom sa dva drugara. Opredelili smo se da to bude Grcka, te da ne zalazimo suvise duboko. Ja sam u Grckoj bio pre 3 godine, na Krfu, ali sa devojkom, pa me ta vrsta odmora nije zanimala!

Sva trojica idemo na more bez devojaka, porodice... Iz tog razloga nismo hteli da rezervisemo smestaj, da se vezemo za jedno mesto...cilj nam je samo da se ludo provedemo desetak dana. Ocekujem korisne savete od ljudi koji su bili i videli...

Koliko vidim Tasos nam je najblize ostrvo, ali po opisu koji sam citao, nisam siguran da je simbol provoda za mlade i zurki

Unapred hvala na pomoci!

definitivno Pefkori..provod je nezaboravan,a i Hanioti takodje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

idemo 3. na Pef. ali cemo da cunjamo po celoj Kasandri...

...valjda ste u pravu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ноћни живот на овом делу полуострва?

Углавном што сам до сада читао су породични људи боравили у овим местима.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li iko ista da mi kaze o mestu Nea Modania?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde vi mladji da malo probudimo temu...ono,solidan provod do 2,3h ,nikakvo bahacenje i raspadanje do 5h(treba videti i plaze malo)?gde ima vise zenske populacije od 20-30? Jel puno srmo do mora?

Koliko sam ueo da prelistam teme mozda je najbolja komba pef.kao baza i poseta kalithei?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da si osvezio obe teme, pa evo ti odgovora ovde.

Provod dakle: Kalitea #1, Pef #2

Kupanje je isto Kalitea pre Pefa.

Cene: Kalitea je mnogo, ali MNOGO skuplja.

Gde ce ti biti baza, vidi u zavisnosti od budzeta, mada je i za izlaske i za kupanje bolji izbor Kaltea.

U Pefu su sve Srbi, u Kalitei vise izlaze Grci. Pef ima nekoliko barova i samo jedan klub (ne nesto jak), a u Kalitei ima dva bara i jedno 5-6 diskoteka, od toga dve, tri jake i jedna ultra-giga-mega dobra (Perla).

Vise nasih devojaka ima u Pefu.

U Pefu ste na moru, a u Kalitei do mora treba sici niz stepenice ili put.

Trebalo bi da je od pomoci.

Pozz

Izmenjeno (brainiac)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala brainiac,

tako nekako sam vec i zamisljao...pa jel bas strmina!?jel se gubi osecaj da si na moru kada se popenjes gore u selo!?

znaci,uglavnom Grkinjice do 25!?:)hmmm...pa to i nije tako lose ! A u Pefu...predposlavljam same porodice sa decom i nasi tinejdzeri kao i u Paraliji !?

Skuplje u smislu smestaj ili i klopa pice!?

P.s to za diskoteke znam da su paprene,pa svuda su uglavnom 10+ ufur i pice start...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Strmo je prilicno. Ima nekoliko nacina da se dodje do plaze, jedan je precicom stepenicama, a drugi preko nekoliko puteva, ima vise ili manje strmih... Realno to je problem za malu decu i starije ljude, populaciji od npr. 10 ili 15 godina do 45/50 nije problem sigurno.

Kada si gore u mestascetu nemas osecaj da si na moru, mada je tako manje-vise i u Haniotiju, gde se sve vrti oko trga, jedino morsko morsko mesto je Pef, gde je setaliste uz obalu. Ipak, za kupanje je najbolja i najlepsa plaza i voda u Kalitei.

Grkinjice od 20 do 30 :) ali i Grci od 25 do 35/40 s njima. :D

U Pefu su ti nasi tinejdzeri i tinejdzerke, porodice verujem da preferiraju mirniji Hanioti ili penzoski Polihrono.

Skuplje samo pice i izlasci (kafici, barovi, diskoteke), ne i smestaj.

Ima varijanta u Perli ulaz i sto s flasom zestine 100 Evra (npr. 5 ljudi po 20 komada), uz to idu i neki sokici, vode ili energetska pica, ali mora rezervacija za petak i subotu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ima i smestaja dole na plazi ali onda ides uzbrdo u grad ... kako god jedno spustanje/penjanje ti negine ako se odlucis za kaliteu ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala momci,uskoro moram prelomiti..dakle,ne dao Bog da me potera u klonju na plazi:)

Koliko ja citam nije samo skuplje pice vec i klopa(ako izuzmemo markete tjst lidl)koji daje prednost kalithea jer je blize...ok,vec neku predstavu imam o kalithea ,pricitao celu temu i jos mnogo toga ali nikako da skontam po cemu je kalithea kosmopolitsko mesto tjst zasto je skuplje?predpostavljam da su na to uticali pre svega tih par dobrih hotela ...sticem takav utisak jer nema sta tako specificno da se vidi tamo i dozivi?

Ispravite me ako gresim...

Izmenjeno (ubio_sam_ajnshtajna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jer u Kaliteu dolaze Grci na odmor da letuju, a i iz Soluna na vikend da izadju, dakle ne u Pef, pa je zato u Kalitei skuplje jer Grci imaju vise love od nas da potrose. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26049
    Ukupno tema
    869219
    Ukupno poruka