j.lo

Provod na Halkidikiju

65 poruka u ovoj temi

idem sa deckom na more 10 jula,oboje idemo tamo prvi put i idemo kolima!!zanima me kakve su plaze i voda?sta obavezno da obidjemo?a rezervisali smo ahileas apartmane,pa da mi kazete kakav je smestaj?

:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Haniotiju obaveyno idite na plazu Molos. Privatna plaza sa fenomenalnim beach barom, lezaljkama, muzikom...Pesak je svetao, more tirkizno...To vam je na ulazu u Hanioti sa strane Pefkohorija tj. 10min peske od Ahileas apartmana. Mi smo bili u Odiseas ap. blizu vasih. Tamo nema, osim kafica drugih mesta za izlaske.

Na svakom cosku videcete ponudu izleta na srpskom. Mi smo isli brodicem do juga drugog prsta, tamo ima lepa plaza od sitnog zutog peska i kamencica. OK je ako volite brodice. Posto ste kolima obidjite mnoge plaze juzno, Cruso, pa dalje do samog juga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sva sreca da ides sa deckom i to sa KOLIMA. Ne bih da te odmah razocaram ali ja sam prosle godine bio u Haniotiju i nisam se nagledao dobrog clubinga :)

Kafica i Barova ima kao i svuda ali klubova ne . Moracete da idete u Pefkohori , kolima 5 minuta ( tamo ima jedna diskoteka i dosta klubova po plazi tj barova ) mesto podseca na Sutomore , Petrovac :))) nacickani kafici uz plazu i tu smo mi skoro svako vece isli ....

Sto se tice Haniotija ok je za parove ( mi smo mislili da smo dosli u banju )

posto su nam u svim agencijama rekli da je tamo na ostrvu najbolji provod (Kalitea ti je udaljena nekih 15 kilometara i tamo ima par diskoteka dobro uradjenih ) More je najcistije u tom delu prstena kao sto je reko Alexia za plazu Molos .Sve u svemu fino mestasce dosta mirno i za parove jako dobro pogotovo za malu decu :)

Vama sa kolima nece biti problem da obidjete ceo prsten posto vam za to treba pola dana i ima jako dobrih plazica

Lep provod pa javi kako je bilo :)

P.S. Ima u Haniotiju jedno mesto kafanica kafic sta li je vec gde pustaju nasu domau muziku kao srpsko vece ako te to zanima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slazem se za prethodne postove,Hanioti definitvno nije mesto za izlaske ali ima mnogo dobrih barova i diskoteka u Kalithei na otvorenom,za po 2 hiljade ljudi,i bude mnogo dobro zezanje...naravno vikendom je havarija....U Pefkohoriju isto imash diskoteka ali nista posebno..ja sam konkretno isla u NoNo i bash je super bilo,strana muzika tipa mtv ,svi djuskaju,ulaz nije bio nesto skup,dobijesh i pice jedno uz kartu i tako...naravno imam brdo kafica gde se pusta nasha muzika shto sam izbegavala :))) ali videces sama,ceo taj potez Hanioti,Pefkohori,Polihrono su prepuni nashih ljudi...da ti se smuchi..meni barem jeste :)

Inache sam protekle 2 godine isla u Hanioti jer mi drug ima tamo neki apartman pa smo mogli da ostanemo koliko smo hteli....a neko drustvo nam je bilo smesteno u Achileasu i skroz je super smestaj...

U Haniotiju su plaze super,imash 100m od glavnog trga jedan beach bar Bahalo gde je super za bleju,muzika,lezaljke,mladi ali po mom misljenju Molos je mnogo bolji,jeste malo dalje ali posto imate kola nemas brige :)))

A toplo bih ti preporuchila da obidjete ceo prst jer stvarno ima fantasticnih plaza,samo treba istrazivati!!!! I obavezno idite na krstarenje...kosta oko 25 evra...traje od 9-17h i bash je uzivanje...

Eto,toliko od mene...Veliki pozdrav!!! ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto ja moram svako vece da se zezam i izlazim,

sta konkretno preporucujes ?

Jel ima bus do Kallithea-e, taxi ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prava je shteta biti autom na Kasandri, a ne izlaziti u Kalitei. Bus ima, ali ne znam koliko kasno ide, a taxi svakako ima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

snaci cu se ja za prevoz,

samo mi preporuci par dobrih mesta,

gde se otprilike nalaze...

i sl ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve diskoteke u Kalitei se nalaze na ulazu u mesto, kada se naidje iz pravca Haniotija. Ne mozes da promasis, pored puta su i velike su. Ima bas pored samog puta nekoliko manjih koje su pune svakog dana, muzika se cuje napolju, a i nazire se atmosfera kroz vrata, pa mozes da ocenis sta ti se najvise dopada. A malo dalje od ulice ima nekoliko mega-diskoteka koje najbolje rade vikendom, neke su sa grckim narodnjacima, negde su nastupi uzivo, a meni se najvise dopala AHOY, gde se pushta techno, komercijalniji, super atmosfera.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da mozda pitanje i nema smisla, ali ipak cu pitati. Koje je mesto na Kasandri najromanticnije i najbolje za provod (urbano) za mlade, ako tako nesto uopste postoji ili se ipak mora ici po ostrvima za to ?

Prosle godine smo bili na Skiatosu, i tamo je stvarno bilo super u svakom pogledu (i plaze i mesto)!

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da mozda pitanje i nema smisla, ali ipak cu pitati. Koje je mesto na Kasandri najromanticnije i najbolje za provod (urbano) za mlade, ako tako nesto uopste postoji ili se ipak mora ici po ostrvima za to ?

Prosle godine smo bili na Skiatosu, i tamo je stvarno bilo super u svakom pogledu (i plaze i mesto)!

Hvala.

Pa valjda je to Hanioti,jel tebe bese prosle godine nesto nervirao miler-mobilni u vezi Skiatosa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sto se nocnog provoda tice mislim da je najbolje u Kalitei pa u Haniotiju i to bas ovim redom.

a sto se plaza i lepih a nekome i romanticnih mesta za kupanje tice to je recimo okolina Pefkohorija i Paljurija gde se nalazi mnostvo lepih plaza van naseljenih mesta.

e sad da uparis Kaliteu i Pefkohori,Paljuri je malo teze jer su relativno daleko (nekih tridesetak kilometara).tako da je mozda najbolje biti u sredini u Haniotiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@drasko: hvala ti! Da, sa milerom je bilo dosta rasprave vezano za Skiatos, ali srecom uspeo sam se snaci na kraju i bilo je super.

@talija: Uf sad, Hanioti, Kalitea, Pefkohori, tesko je izabrati. Ono sto mi se cini u odnosu na Skiatos koji ima oko 6-7000 stanovnika u gradu ili Krf koji je daleko veci, ova mesta su u sustini sela sa po 1-2000 stanovnika, tako da mi nesto ne deluju kao dobra mesta (i) za provod, vec kao Tassos, mirna mesta za kupanje i porodice sa decom, itd. ? Sto neko rece ovde kao Kosjeric na moru. Citajuci sve ove forume, a gotovo sam ih sve procitao, stekao sam utisak da su iskljucivo ostrva dobra za provod, dok kontinentalni deo i nije bas za to.

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@drasko: hvala ti! Da, sa milerom je bilo dosta rasprave vezano za Skiatos, ali srecom uspeo sam se snaci na kraju i bilo je super.

@talija: Uf sad, Hanioti, Kalitea, Pefkohori, tesko je izabrati. Ono sto mi se cini u odnosu na Skiatos koji ima oko 6-7000 stanovnika u gradu ili Krf koji je daleko veci, ova mesta su u sustini sela sa po 1-2000 stanovnika, tako da mi nesto ne deluju kao dobra mesta (i) za provod, vec kao Tassos, mirna mesta za kupanje i porodice sa decom, itd. ? Sto neko rece ovde kao Kosjeric na moru. Citajuci sve ove forume, a gotovo sam ih sve procitao, stekao sam utisak da su iskljucivo ostrva dobra za provod, dok kontinentalni deo i nije bas za to.

Ja mislim da je ipak najbolja varijanta za tebe Kalitea.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hm...Kalitea mi iz Google Earth-a deluje kao najmanje seoce tamo, da li je moguce da tu ima dobro provoda ? Takodje, ne vidim ni jednu nasu (ozbiljnu) agenciju da nuti Kaliteu u ponudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li ja pogresno shvatam ili ti pomalo patis od letovalista sa zvucnim imenom i sa par desetina hiljada stanovnika.

pitao si gde je dobar provod na kasandri,mi napisasmo ono sto pouzdano znamo,ti sad hoces neki megalopolis.

toga na kasandri nema.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka