MartinTrajkovic

Villa DEA, Ohrid

2 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima.

Danas sam se odlucio da letujem sa suprugom, koja je inace trudna, u Ohridu. Period je druga polovina avgusta. Gledao sam nekoliko apartmana i odlucio sam se za vilu DEA. Uplatio sam im 30% akontacije. Dvokrevetni apartman je 40 eur po noci. Mozda je malo skupo, ali nemogu da idem na bum, kao pre dve godine, kad sam nasao hotel Montenegrin, sve najbolje o njemu, za 35 eur, a i apartman ima balkon, pogled na jezero i na setalistu je. Da li neko ima bilo kakve informacije o ovoj vili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio sam se iz Ohrida, gde sam boravio u villi DEA.

Cena po sobi je 40 EUR i zasluzuje svaku moju preporuku. Sobe su veoma prostrane, imaju predivan pogled na jezero i uvece nisu mnogo bucne. Ciste se svaki dan i peskiri se menjaju svaki dan.

Lokacija vile je na dobrom mestu, 200 - 300 m od starog dela grada. Kafic u prizemlju je takodje dobar i cene nisu visoke.

Ukiliko ide porodica, preporucio bih i paprtman po ceni od 60 EUR koji je velicine 2 spojene sobe, stim sto je u jedno sobi kuhinja dnevni boravak + spavaca soba vecih dimenzija.

Takodje posetio sam i vilu Dislievski koja je na dobrom glasu u Bgd-u i mogu da kazem da je takodje lepa, da ima sopstveni parking, ali da je polozaj vile los. Uvucena je u malu ulicicu i nema lep pogled sa terasa. Cena sobe u toj vili je 38 EUR, tako da moram da dam prednost vili DEA.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886986
    Ukupno poruka