Aleksa

Cene na Tasosu?

119 poruka u ovoj temi

Moze li da se nadje apartman za 3 osobe(2 sobe) za, recimo 18-20e po osobi? TV, sef, klima i dve potpuno odvojene prostorije za spavanje. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da pojasnim, pitam za cene na ovaj nacin posto bih da izbegnem domace agencije. Bez posebnog razloga, sve ostalo vec imam (viza, prevoz) pa bih da nadjem nesto na boom ako je preporucljivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosetaj Internetom, malo Google-aj, mozda nadjes nesto, pa bukiras on-line.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prati link:

http://www.putovanja.info/forum/index.php?showtopic=631

Tu ces videti fotografiju cenovnika iz hotela Ralitsa u Limenariji. To je hotel sa 2 zvezdice. Imas apartmane sa kuhinjicom, TV, klima.

Za to sto si ti naveo, realna cena na Tasosu je od 40 do 50 Eura dnevno po apartmanu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Mirarbi,

izguglirao sam Tasos onoliko ali puno interesantnih smestaja ne daje cene na Internetu. Nasao sam cak i online engine za rezervaciju trajekta. Ali cene smestaja vrlo cesto izostaju na sajtovima sa apartmanima.

Ralitsa mi je nekako za izbegavanje, ne znam bas.

40 do 50 eura za 3 osobe u 2 odvojene prostorije je super cena, samo ne znam da li ce da se odrzi i u avgustu.

U svakom sucaju vizu imam, potraga se nastavlja.

Pozdrav i jos jednom hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ti ni preporucila Ralitsu, nego sam jedino odatle imala cene, cisto primera radi.

Srecno sa potragom!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirarbi-pitanje?

Video sam da si ove godine rezervisala Tasos nesto povoljno. Mogu li se znati detalji. Ja idem oko 10 avgusta i za sada sam rezervisao Vourvourou ali ni Tasos jos nije definitivno otpao. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze pomoci po pitanju poredjenja cena pica, hrane, prodavnice i sl., gde mislim na Tasos i recimo Pefkohori.

Na prvi pogled cene smestaja na Tasosu su jeftinije, ali razmisljam da li je posle sam boravak na ostrvu mnogo skuplji ?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo na Tassosu 2006 Limenaria i Potos

Cene su bile:

U restoranu:

Rucak za cetiri osobe oko 20-25Eura

Girice, musaka, lignje oko 6 Eura

Mesano meso od 15Eura pa do 20

Riba ne jako velika ali odlicna oko 15 Eura

Uz svaki rucak besplatno: voda i desert

Palacinke, giros i sl. u kioscima od 2.5 Eura

U prodavnicama:

Pavlaka je bila oko 1.20

Hleb 60 centi

Maslinovo ulje 5l 20 Eura

Mleko oko 1 Euro

Voce je bilo malo skuplje nego kod nas

Voda - OBAVEZNO SE KUPUJE 6 FLASA od 1.5l (do 2 Eura) jer 1.5 litra (jedna flasa) dodje oko 1 Euro.

Jagnjetina za 4 odrasle osobe i 4 cetvoro dece sa picem ti oko 70 Eura.

Pice na plazi 2-2.5 Eura

kafa nes oko 2 Eura

Lezaljke i suncobrane ne naplacuju.

Otislo je oko 1000 Eura za 10 dana 2 dece i 2 odraslih-rucali uglavnom po restoranima, dorucak poneli, veceru kupili - najjeftiniji je bio smestaj 180 Eura za 10 dana 4-krevetni apartman extra sredjen 2 tv, 2 sobe, 2 terase, 50m od mora.

PS. Napominjem da smo tamo bili pre dve godine mozda se nesto i promenilo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su vrlo slicne-bili smo 2005. na Tasosu,a 2006 u Psakoudii(Sitonija)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna ispravka lezaljke i suncobran prosle godine na Tasosu su se naplacivale i to 7e, hrana po restoranima je bila skuplja nego sto je Nigor napisao,nazalost.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde se to naplaćuje i ko to od naših Srba plaća ?Čekaj malo pa nije to CG,ko nije bio pomisliće još da se naplaćuje i ulaz na plažu i parking.Ko i u celoj Grčkoj ležaljke i suncobrani na plažama su vlasništvo kafića i uz naručeno piće su gratis.Jedino se na Tasosu plaća ulaz na Makriamos plažu ali zna se zašto.Ostalih milion plaža je raspolaganju džabe pa svoj suncobran i peškire stavite gde vam je volja.

Izmenjeno (Gulanfer)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja znam da je u Grckoj zakonom zabranjeno da se naplacuje ulaz na plazu i plaza ne moze biti privatno vlasnistvo.. E sad ako neko krsi zakon to je vec druga prica.. To za lezaljke je tacno da su vlasnistvo kafica i uz naruceno pice je besplatno koriscenje (kao sto je besplatno da sednes u bastu nekog kafica..). Ali niko nikom ne brani( tj ne bi trebalo da brani) da stavi svoj peskir odmah tu pored..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine na Golden plazi lezaljke su se naplacivale bez obzira da li narucio ili ne narucio pice.Cak je bilo i tog bezobrazluka i kada dodjes oko 17 caova momak dodje i naplati. Tako bilo :angry: , a da mozes peskir i svoj suncobran zabosti gde god hoces i to je tacno :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ima li neko "friskije" informacije u vezi cena?

ove godine prvi put planiram da letujem u grckoj, i bas se vagam izmedju halkidikija i tasosa. volela bih da nema bas guzvi, a nekako mi se cini, posto ima i vise ponuda, da ima i vise turista na kopnu, nego na ostrvu. i nekako mi logicnije da je na ostrvu i skuplje. ali volela bih da cujem necija svezija - npr. leta 2008. - iskustva.

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka