ANNIE

KALITEA

985 poruka u ovoj temi

Igore, ima li neka slicica? Do 24.07. ima jos dosta, pa da me zelja mine :rolleyes:. A sto se tice policije, sve je drugacije nego sto je bilo ranijih godina. Kontrole su poostrene u svakom pogledu i vodite racuna o svemu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore, ima li neka slicica? Do 24.07. ima jos dosta, pa da me zelja mine :rolleyes:. A sto se tice policije, sve je drugacije nego sto je bilo ranijih godina. Kontrole su poostrene u svakom pogledu i vodite racuna o svemu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima slicica do mile volje ali je internet ocajan i ne verujem da bi uspeo da ih postavim. Sada sam u Almiri, isto je fora pice - lezaljka. 5€ je Frape i sve ostalo u sustini. Cene girosa su u giro giro 3,30€.Pizze su od 10 pa do 15€. U sustini u restoranu ispod 7€ nemate apsolutno ni jedno jelo cak ni supu a ako ste ikad probali njihovu supu shvaticete da mozete sa njom samo noge oprati - korisinije je. Pivo je 3€- toceno pa navise. 

Sve u svemu lepo je, zaista lepo. Svako sebi moze priustiti lep odmor u kalitei bez obzira na finansijske mogucnosti. Postoje delovi plaze gde mozete staviti sve svoje od lezaljki do suncobrana. Imate Lidl koji je u mnogome povoljniji nego odredjeni marketi u Bgdu. 

Ostatak desavanja u Kalitei je kao i u ostalim manjim grckim mestima. Kozne jakne, razne dzidza midze, garderoba sumnjivog porekla i kvaliteta...

eto. Izvolite pitajte sta god jos :-)

Izmenjeno (igormaestro)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima slicica do mile volje ali je internet ocajan i ne verujem da bi uspeo da ih postavim. Sada sam u Almiri, isto je fora pice - lezaljka. 5€ je Frape i sve ostalo u sustini. Cene girosa su u giro giro 3,30€.Pizze su od 10 pa do 15€. U sustini u restoranu ispod 7€ nemate apsolutno ni jedno jelo cak ni supu a ako ste ikad probali njihovu supu shvaticete da mozete sa njom samo noge oprati - korisinije je. Pivo je 3€- toceno pa navise. 

Sve u svemu lepo je, zaista lepo. Svako sebi moze priustiti lep odmor u kalitei bez obzira na finansijske mogucnosti. Postoje delovi plaze gde mozete staviti sve svoje od lezaljki do suncobrana. Imate Lidl koji je u mnogome povoljniji nego odredjeni marketi u Bgdu. 

Ostatak desavanja u Kalitei je kao i u ostalim manjim grckim mestima. Kozne jakne, razne dzidza midze, garderoba sumnjivog porekla i kvaliteta...

eto. Izvolite pitajte sta god jos :-)

Zdravo.Jel u vili Paradiso ima interneta i preko koje agencije si u njoj? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam saznala da je jedna mezoneta u Kalitei slobodna od 12.8 do 22.8. Moze da smesti 6 osoba, ali je idealna za dva para.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam preko ViVa travela. Ima interneta (wifi) ali radi ocajno kada se svi zakace. Ostalo je ok tu i tamo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S lica mesta, vreme se pre neki sat pokvarilo, kiša, vetar, hladno. Prognoza za utorak, sredu i četvrtak je očajna, Inače nema neke gužve, praznjikavo je prilično, voda (do danas) topla. Pozdrav iz Kalitee.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čitam na netu acu water prognozu vremena za Grčku. Dali je po vačem mišljenju realna i tačna?  Malo mi čudno da u Kalitei temperatura neće preći  26 stepeni početkom Jula?  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja aplikacija (The Weather Channel) kaže 28-30 C za prvih nedelju dana jula. Mada i 26 je skroz OK ako je vedro i sunčano.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas ispao divan dan, ali utorak, sreda... LOSE. Ili kuci, ili u kafanu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, da,, jos samo da dodam. Na plazi, ispred nosa nam je bio beach bar Afroditi. 2 lezaljke i suncobran su trenutno 5 evra dnevno. Piće se posebno plaća i nije obavezno.  Nema popusta na cene pića za goste koji su zakupili lezaljke. Pored toga, ne sme se donositi sopstveno pice i hrana, sto je bas bezobrazna zabrana,  ako mene pitate. Tako je jedna zena bila opomenta -  od stane coveka uposlenog u baru  - kad je cerkici ponudila NessTea iz marketa, na lezaljkama koje je uredno platila. Mislim, u redu bi donekle bilo da zabrana postoji ukoliko dobijate koriscenje lezaljki uz pice, ali ovde se placa sve posebno... 

Ova opaska nema veze sa Kaliteom, to je, izgleda, nova moda sirom Grcke i bas je bzvz. 

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav iz Kalitee jos jednom. Upravo se vratili sa plaze. Samo u utorak i sredu nije bilo kupanja zbog kise i loseg vremena. Ostalo je sve ok. Ko prica drugacije neiskren je. Svima koji dolazite uzivajte, plaze su super sto je najbitnije. 

Pozdrav. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drago mi je da Voula opet radi. Proslog leta su mnogima otkazane rezervacije gde je kao razlog navedeno to da je vlasnik umro i svi su potvrdili da je sve bilo zakljucano. Voula je na divnom mestu i steta je da ne radi. Kalitea ima neku posebnu caroliju u sebi i od kad sam je otkrila, zasenila je sva ostala letovalista u Grckoj koja smo posetili do tada. Dva puta smo Novu godinu docekali u Kalitei, jesenovali i prolecovali u istoj i NIKADA, ali NIKADA nismo otisli razocarani iz nje. Dobro, mozda sam pomalo subjektivna, jer nam je tamo drugi dom, ali o Kalitei nisam znala mnogo kad smo je naselili i uvlacila mi se pod kozu polako i zavodnicki, jer je znala da ne moramo da budemo bas tu i da joj posvetimo toliko vremena. Pre par meseci nam je neka agencija ponudila otkup smestaja za celu sezonu po neverovatnoj sumi. Rekli su, mozete u Dubai i da pretekne jos dosta...Rekoh, prijatelju, nije meni do Dubaia, meni je do ovog mira koji samo ovde imam, a to ne moze da se plati...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drago mi je da Voula opet radi. Proslog leta su mnogima otkazane rezervacije gde je kao razlog navedeno to da je vlasnik umro i svi su potvrdili da je sve bilo zakljucano. Voula je na divnom mestu i steta je da ne radi. Kalitea ima neku posebnu caroliju u sebi i od kad sam je otkrila, zasenila je sva ostala letovalista u Grckoj koja smo posetili do tada. Dva puta smo Novu godinu docekali u Kalitei, jesenovali i prolecovali u istoj i NIKADA, ali NIKADA nismo otisli razocarani iz nje. Dobro, mozda sam pomalo subjektivna, jer nam je tamo drugi dom, ali o Kalitei nisam znala mnogo kad smo je naselili i uvlacila mi se pod kozu polako i zavodnicki, jer je znala da ne moramo da budemo bas tu i da joj posvetimo toliko vremena. Pre par meseci nam je neka agencija ponudila otkup smestaja za celu sezonu po neverovatnoj sumi. Rekli su, mozete u Dubai i da pretekne jos dosta...Rekoh, prijatelju, nije meni do Dubaia, meni je do ovog mira koji samo ovde imam, a to ne moze da se plati...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881480
    Ukupno poruka