ANNIE

KALITEA

1047 poruka u ovoj temi

Pogledaj i na prethdnoj strani Kikisvet je pominjala nešto! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Halkidikiju nema niskih cena nigde, na to moras racunati! Pogotovo u Kalitei gde je sve papreno skupo, pocev od pica, hrane i ulaza u diskoteke od najmanje 10 evra bez pica! Bio sam tri meseca na Halkidikiju proshle godine, i na letovanje tamo nikad ne bih otishao. Shto se tiche mora i plaza, to je stvarno fantastichno, posebno na zapadnoj strani prsta. To je ustvari i najprivlachniji detalj na prvom prstu, jer pored toga nema nichega (osim fantastichnog mesta Afitosa) od recimo kulturno-istorijskih znamenitosti za videti i obici! Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio pocetkom septembra u Klitea-i, da li ima ljudi i kakav je provod u septembru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proćitala sam na jednom forumu da Kalitea ima dug plićak, ja to inače ne volim, pa ako neko može da mi kaže nešto više i o tome, značilo bi mi!

Hvala.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja krecem 19og.javim se cim se vratim,o svemu cu da vas obavestim;)eto,nadam se da cu se ludo provesti:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ceka te Kalitea, bas sam pre nedelju dana dosao s mora i jedno 4-5 veceri sam bio u Kalitei. Jako je lepo, zivo, ima gde da se izadje, da se potrosi. Ja ti govorim iz ugla roditelja male dece, mi smo trosili na zezalice svakojake, ali imas dosta kafica u centru gde se sve desava i cene su normalne....mytos 2,5e...nes 2,5e........e sad za sve kafice neznam jer je to sa decom nemoguce izvesti, ali nije strasno.

Imas dve dobre diskoteke kad izadjes iz Kalitee i ides prema Polihronu...odmah su na izlazu sa desne strane a pre su ekskluzivnih hotela "Makedonia", "Palini" i "Atos"

lep provod!

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ancho,jako me je obradovalo ovo sto kazes!!!reci mi,jel ima nasih puno?znaci te diskoteke su na izlazu?a dokle traje ta ludnica u centru?kazes pivce samo 2,5 evrica?super:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelima "Athos palace" i "Pallini beach". Vidim da se pise o nekoj ekskluzivi,ali da li neko ima neke konkretne podatke o ovim hotelima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!!!

Ja sam bio sa porodicom u hotelu Athos palace, pre mesec dana!!!

PRELEPOOOO!!!!

ukratko:

Ljubaznost 5*

higijena 5*

plaza 4*

bazen 5*

all inclusive5*

Pitajte sve sto Vas zanima, odgovoricu!

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno

Ja bih trebalo da idem krajem septembra tamo ili u Pallini, pa me interesuje sve a i okolina hotela,ponuda i sl. Svaka informacija zlata vredi.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima:)evo mene,vratio se iz kalitete,pa kao sto sam obecao,da napisem nesto:)prvo,more i plaza su predivni,imate deo plaze kod amon zeus hotele pa navise koji je penzionerska varijanta,znaci samo cvarenje i kupanje,a na nize su beach barovi marbella,almyra itd...znaci tamo je pijanka po ceo dan,moja preporuka je almira,poslednji bar u redu,tu i uvece bude po nesto.more je predivno!i jedan savet: BEZITE OD STENA KADA JE MORE MUTNO<TJ KADA IMA VETRA I TALASA<PUNO JE JEZEVA!kada je more mirno kao sto je u 90posto slucajrva,cak iako ih ima,vide se...ljudi,u toj almiri ima u d*pe da vas ljube,ali bukvalno,tj u svakom od tih lokala,ja kazem-jos samo da su mogli do wca da odu umesto mene:)ja sam svo vreme provodio na plazi u kalitei,menjao sam deo plaze gde sam bio,ali nikad nije bilo potrebe da idemo u druga mesta.verovatno vas zanimaju cene.e,to je malo sjebana stvat,ko je prosao da se provodi...pice je skuplje,oko 5 evra pivo u beach barovima,a u diskotekama je ulaz 10evra sa jednim picem,svako naredno je 10 evra:(tako da je flasa zestine bolja varijanta,oko 80-120 evra...hrana je u marketima iste cene kao kod nas,ja prporucujem masoutis market,najveci je i najjeftiniji,cena girosa je 2,5 evra,ma sva brza hrana je toliko,za restorane ne znam.cene za shoping su iste kao kod nas,mada kome je do toga,na bas ili u kola pa pravac solun.izlazak uvece:1ahoy:super je tamo,imaju tematske veceri,mada je preko nedelje uglavnm prazan,znaci vikendom.2stigma:prepuno svake veceri,ide strana,grcka,i po malo srpske muzike,s' akcentom na grcku,ali provod do jaja:)3.island disco:tu nisam bio,on je prekoputa stigme otprilike...ma sve u svemu ko god ide,nece se ni jednog trena pokajati,bice vam perfektno.meni je ovo najlepse letovanje u zivotu.oscar studios su perfektni,ako mozete idite tamo.e sad,jedna napomena,ovo ce znaciti mladima.mi smo uzeli neke 'almira' kartice,sa kojima smo u almiri i stigmi imali popust 50 posto na sve sto pijemo i jedemo,tako da je pivce bilo 2.5 evra(sve vrste),flasa zestine 50 evra(mi cepali chivas svako vece,to ni kod nas nema:)).e sad,kako do kartica?raspitajte se po almiri,mi smo te kartice dobili od nekih momaka koji su u KaBeZi,ali vi pitajte konobarice ili menadzera almire,decko se zove stiven,kako da dodjete do njih,mislim da kostaju 20 evra.ako nekoga interesuje bilo sta,neka pita,ja jos uvek nisam sredio utiske,haos mi je,i tuzan sam sto sam se vratio:)nema veze,idem ponovo:)ae,poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama,ali kad nudis da pitam...da li je mesto veliko (u poredjenju sa recimo Haniotijem) i da li ima sportskih terena za Beach-volley,basket,fudbal... Kave su cene(ako znas) iznamljivanja skutera i automobila?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma samo pitaj(te)!ma mestp je da kazem 'klasicne' velicine:)nista vece i nista manje od haniotija,mislim klasicna koncepcija jednog takvog mesta:)ja terene na plazi nisam video,mozda negde postoje,ali ih ja nisam video,iskreno nismo ih ni trazili.iznajmljivanje auta je oko 40evra dbevno,ako uzmes 3 dana,4ti dan gratis i ta prica.za skutere stvarno ne znam.naravno obavezna ti je vozacka i pasos za svako iznajmljivanje.iznajmljivanje jet-ski skutera je 35 evra za 15 min:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno

Ja bih trebalo da idem krajem septembra tamo ili u Pallini, pa me interesuje sve a i okolina hotela,ponuda i sl. Svaka informacija zlata vredi.

Ja sam pre mesec dana dosao iz Sivirija.................par puta sam uvece bio do Kalitee. Oba hotela u koja planiras da ides su extra........bili i ostali a pamtim ih jos od 1995. Palini ima svoje terene za tenis, basket i nisam siguran da'l jos nesto.......na samoj plazi ima kafe sa bendom koji svira. Samo okruzenje oba hotela je perverzija sto se tice sredjenosti i urednosti. Palini ima svoj bioskop i crkvicu, mozda ti bacim sutra i fotkice neke. Oba hotela su na nekih 2km od centra Kalitee kad se krene prema Polihronu. Malo pre njih kod vec pomenute diskoteke Stigma imas i karting.......pa ako volis, napred!

p.s. nemoj mi samo reci da ides na radnicko sportske igre?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li taj "zivot"mnogo zamre u Kalithei polovinom septembra(mozda bi moja deca tada mogla da odu,pa se pitamo gde nije bas mnogo mrtvo u to vreme)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka