ANNIE

KALITEA

1047 poruka u ovoj temi

 

Hvala!

Bas sam sad gledala Margaritu. Meni se dopada. 

Ammon je verovatno preskup, on ipak ima 5*.

Da li sam ja nesto pomesala ili je tu bio neki Palini hotel, nesto tako? Jel ti poznato? 

Izmenjeno (Abeona)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poznato mi je, on je na oko cca 2 km s druge strane, pravac koji vodi u Polihrono. Nekoliko hotela ima tu u nizu, Teofano, Atos Palas, Palini i Aleksandar Veliki.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam siguran da Palini radi. Renovirao se. Ne znam da li je završeno renoviranje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neki bar na plazi da ima svoj parking, pa da se lepo spustim kolima do plaze, jer mi je pomisao da se sa detetom od 4 godine vracam gore do hotela...? Hvala vam unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima javni parking u blizini hotela Margarita ( vidi se na google maps gde su parkirana vozila), parkirate se gde nadjete mesto. Ako nadjete, i to ranom zorom. . Neki parkiraju i na putiću iza kuća koje su uz plažu. 

Izmenjeno (rakel)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MIslim da ima i privatan parking kod hotela Zevs, da je namenjen turistima, a ne gostima hotela, pošto oni imaju svoj parking.

Mi smo letovali prošle godine. Ako neko ide, preporučujem mu obavezno Afitos da poseti, to mi je i najlepši utisak sa letovanja.

Kalitea je lepa, ali je brdovita, voda je lepa, postoji i plićak za decu, takođe, i sadržaj za odrasle, ali zbog brda i prilaska plaži ne bih opet išla.

MIslim da ima i privatan parking kod hotela Zevs, da je namenjen turistima, a ne gostima hotela, pošto oni imaju svoj parking.

Mi smo letovali prošle godine. Ako neko ide, preporučujem mu obavezno Afitos da poseti, to mi je i najlepši utisak sa letovanja.

Kalitea je lepa, ali je brdovita, voda je lepa, postoji i plićak za decu, takođe, i sadržaj za odrasle, ali zbog brda i prilaska plaži ne bih opet išla.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio se iz Kalitee posle 8 dana provedenih tamo. Mesto ne da napreduje, ne da stagnira, nego propada, posebno u poređenju s periodom od pre npr. 10-ako godina. U odnosu i na bliži period pre Korone mnogo lokala, prodavnica zatvoreno, zvrji prazno. Grci od ulaganja jedino dve ulice u centru obnovili, ostalo ništa, posebno je deo od stare magistrale do mora loš, svi putevi i staze, neobeleženo, popucalo, korovljak, dole kod plaže isto ništa nije pipnuto... Skupo, kafići bezobrazni, slobodni delovi plaže sve manji i manji... da nije lepe vode bilo bi za izbegavanje, ovako bi im najbolje bilo da platimo, damo pare, ništa ne koristimo, ništa ne dobijemo i da odemo. Znam da su Grci narod lenj do smrada ali ga preteraše. Giros sa cacikijem 4.4 E da ne zaboravim. Pekare cene katastrofa, 600 grama kiflica sa kobasicom i sirom 7.7 E,cifre su užasne, bukvalno se ništa ne isplati da se kupuje tamo... Masutis renoviran i ne dopada mi se, pre bio lepši i funkcionalniji, Lidl u Afitosu više ne postoji, tamo je sada Jysk. Ako ima pitanja izvolite...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vratio se iz Kalitee posle 8 dana provedenih tamo. Mesto ne da napreduje, ne da stagnira, nego propada, posebno u poređenju s periodom od pre npr. 10-ako godina. U odnosu i na bliži period pre Korone mnogo lokala, prodavnica zatvoreno, zvrji prazno. Grci od ulaganja jedino dve ulice u centru obnovili, ostalo ništa, posebno je deo od stare magistrale do mora loš, svi putevi i staze, neobeleženo, popucalo, korovljak, dole kod plaže isto ništa nije pipnuto... Skupo, kafići bezobrazni, slobodni delovi plaže sve manji i manji... da nije lepe vode bilo bi za izbegavanje, ovako bi im najbolje bilo da platimo, damo pare, ništa ne koristimo, ništa ne dobijemo i da odemo. Znam da su Grci narod lenj do smrada ali ga preteraše. Giros sa cacikijem 4.4 E da ne zaboravim. Pekare cene katastrofa, 600 grama kiflica sa kobasicom i sirom 7.7 E,cifre su užasne, bukvalno se ništa ne isplati da se kupuje tamo... Masutis renoviran i ne dopada mi se, pre bio lepši i funkcionalniji, Lidl u Afitosu više ne postoji, tamo je sada Jysk. Ako ima pitanja izvolite...

Odličan i potpuno realan opis...!

Istog smo mišljenja.   :razmislja::razmislja:

 

Izmenjeno (klea2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani prijatelji,

Zamolio bih ako neko moze da malo napise o Kalitei,

Plaze, cene lezaljki,(ima li gde da se samo pice plaća) da li ima neki "ekspres restoran" , cena girosa i pica .

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Postovani prijatelji,

Zamolio bih ako neko moze da malo napise o Kalitei,

Plaze, cene lezaljki,(ima li gde da se samo pice plaća) da li ima neki "ekspres restoran" , cena girosa i pica .

Hvala unapred

Pročitaj postove iznad,svako je napisao ponešto ove godine.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudski je dati neku informaciju, i uputiti nekog u situaciju. A i situacija se menja  ćesto... Uglavnom prelepo more, ležaljke od  10€ za par, pa nadalje mesta za suncobran uvek je bilo ja sam evo bio druga polovina avgusta, kafa od 3e,  limunada od 5€, sokovi od 3€, piva od 4€, giros od 4€, U Masoutis cene slicne kao i u Srbiji, jedino skuplje voce i povrce, a njihova pripremljena hrana je lepa a cene kao u Maxi-ju. Pica u Eugestol-u stvarno prelepa, od 17€, Riba u restoranima od 9€ (Brancin na roštilju je recimo 15 € ) Mesto, kao mesto ima šarma ali je sve kao vašar. Preporuka za posetiti obližnji Afitos koji je dosta prefinjeniji, prelepa i preukusna ponuda restorana i poslastičarnica.

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka