ANNIE

KALITEA

1047 poruka u ovoj temi

Dali ima nekoga iz diskusija na ovom forumu koji je pokraden od Sab Travela? Niški sub agenti a i yuta čekaju ishod dogovora sa gazdom i inspekcijom ali izgleda slaba vajda. Uglavnom su destinacije bile Halkidiki. Očita i čista pljačka ljudi koji su uplatili pre Nove godine. Ponude su bile samo maska da ljudi plate a Grcima nisu prosleđene pare. Neke agencije prodaju vile ali izgleda zakupljene na crno jer se nigde ne pominje organizator putovanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, ljudi :) Je l' može neko da mi kaže koliko često ima buseva do Soluna i koja je cena karte? I, takođe, koje biste izlete preporučili?

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dali ima nekoga iz diskusija na ovom forumu koji je pokraden od Sab Travela? Niški sub agenti a i yuta čekaju ishod dogovora sa gazdom i inspekcijom ali izgleda slaba vajda. Uglavnom su destinacije bile Halkidiki. Očita i čista pljačka ljudi koji su uplatili pre Nove godine. Ponude su bile samo maska da ljudi plate a Grcima nisu prosleđene pare. Neke agencije prodaju vile ali izgleda zakupljene na crno jer se nigde ne pominje organizator putovanja.

ima, uplatili smo ceo aranzman u novembru za Kaliteu preko Saba. Dobili smo yutu i rekose nam da posaljemo mejl sa podacima, brojem garancije i brojem racuna za uplatu na email Sab travela, pa sta bude...cekamo, istu vilu koju smo uplatili preko Saba nasli smo na sajtu Hedonic travela.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre desetak dana letovali smo u Kalitei u vili Mystral. Vila je lepo uredjena, dobro odrzavana, bazen cist. 

Kalitea kao mesto nista narocito. Ima gde da se proseta, ali nema nista specificno zbog cega bih je pamtila. 

Plaza je fenomenalna s obzirim da je  gradska. Pesak beo, kako na plazi, tako i u vodi, pa imate utisak da hodate po tepihu. Plicak prlicno dugacak. Boja mora fenomenalna - nekoliko nijansi plave ...od tirkizne do modre u daljini. 

Vec u junu je bila poprilicna guzva na plazi. Mi smo uklavnom boravili u Papua beach baru gde za jedno pice imas lezaljku ceo dan. Cene - gazirani sokovi u limenci 4, frape 4.5, cedjena narandza 5, pivo 5 eu. U baru ispred-bilo koje pice je 5 eu. Giros u Kalitei je 3 eu, burger 2,5. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce naci neki solidan smestaj u jeku sezone? Posto bi isli sopstvenim prevozom nas 3 drugara nama bi trebao samo smestaj, a umanjenje kod agencija je mizerno tipa 25e. Da li ima neka druga solucija osim dobro poznatog bookinga? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate i Airbnb... Trazenje smestaja onako na bum, ne bih preporucila, ali i dalje verujem da sreca prati hrabre.:neznam:   

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

. Da li ima neka druga solucija osim dobro poznatog bookinga? 

grckainfo.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav narode uplatio Kaliteu i zdravlje od boga eto me tamo od 24jula. Prosle godine bio smesten u Polihronu i zadnja 4 dana proveo u Kaliteu tako da me ocarala i resio da se vratim i nasao smestaj :)

Smesteni u trokrevetnom apartmanu u vili Elpida. Interesuje me jel bio neko smesten u toj vili, utisci pozitivni i negativni :) ?

Jel ima bus linija do Nea Potideu, Sivirija, Furke,Sanija i Posidija? Afitos je blizu i verujem da se moze obici i pesaka ili taksijem. Uglavnom obisao sam sva mesta na istocnoj strani osim Afitosa, a interesuje me ta zapadna strana Kasandre i bus linije!

I koliko se otprilike krecu cene busa u jednom pravcu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Elpida je blizu crkve, tako reci centar Kalitee. Ono sto mene uvek odvrati od nekog smestaja je to da smo deca i mi u istoj prostoriji. Nemojte pogresno da me razumete, ali svi smo dosli na odmor i ako cemo sada , mi roditelj (ili bake i deke) i 100% opet da se samo posvecujemo deci, bez da imamo intimni kutak za nas, onda od nadogradnje naseg odnosa nema nista. Bitno mi je da deca budu srecna i zbrinuta i sigurna, ali mi je jako bitno da sa svojim partnerom imam vremena za casu vina, duge razgovore, i intimne trenutke.Naravno, postoji taj finansijski momenat i on u danasnje vreme se nikako ne moze zanemariti, ali ako krenete u dublje istrazivanje preko bookinga ili arnbnbia ili grckainfo, mozete sasvim lepo da organizujete odmor. Svakako, postoje i ljudi koji se boje da ostanu sami sa svojim partnerom i ovo sto se na prvu loptu nudi u Grckoj je spas za sve i u finansijskom i u privatnom pogledu, tako da se ja izvinjavam svima koje sam cacnula tamo gde ne treba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Elpida je blizu crkve, tako reci centar Kalitee. Ono sto mene uvek odvrati od nekog smestaja je to da smo deca i mi u istoj prostoriji. Nemojte pogresno da me razumete, ali svi smo dosli na odmor i ako cemo sada , mi roditelj (ili bake i deke) i 100% opet da se samo posvecujemo deci, bez da imamo intimni kutak za nas, onda od nadogradnje naseg odnosa nema nista. Bitno mi je da deca budu srecna i zbrinuta i sigurna, ali mi je jako bitno da sa svojim partnerom imam vremena za casu vina, duge razgovore, i intimne trenutke.Naravno, postoji taj finansijski momenat i on u danasnje vreme se nikako ne moze zanemariti, ali ako krenete u dublje istrazivanje preko bookinga ili arnbnbia ili grckainfo, mozete sasvim lepo da organizujete odmor. Svakako, postoje i ljudi koji se boje da ostanu sami sa svojim partnerom i ovo sto se na prvu loptu nudi u Grckoj je spas za sve i u finansijskom i u privatnom pogledu, tako da se ja izvinjavam svima koje sam cacnula tamo gde ne treba.

Izmenjeno (vessna72)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ima, uplatili smo ceo aranzman u novembru za Kaliteu preko Saba. Dobili smo yutu i rekose nam da posaljemo mejl sa podacima, brojem garancije i brojem racuna za uplatu na email Sab travela, pa sta bude...cekamo, istu vilu koju smo uplatili preko Saba nasli smo na sajtu Hedonic travela.

U Nišu je aranžmane SAB-a prodavala jedna agencija koja je uzela svoju proviziju ODMAH. Uplate u celosti od osiguravajuće kuće idu iz 300 000 eura a to će biti neka sića za svakog od nas. Devizne i ostale raćune vlasnika nije niko dirao iako su naše pare bile tamo i nisu prosleđene u Grčku Valjda eke agencije ponovo prodaju aranžmane. Očita i smišljena pljačka vlasnika uz pomoć YUTE uzme od ljudi oko 1,800 hiljada evra od svih aranžmana a da posle nadomesti onoliko koliko je garancija i nešto još od prodaje autobusa. Smešno i od Yute i od države. Opljačkaju te a račune nesme niko da blokira.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vila Elpida je blizu crkve, tako reci centar Kalitee. Ono sto mene uvek odvrati od nekog smestaja je to da smo deca i mi u istoj prostoriji. Nemojte pogresno da me razumete, ali svi smo dosli na odmor i ako cemo sada , mi roditelj (ili bake i deke) i 100% opet da se samo posvecujemo deci, bez da imamo intimni kutak za nas, onda od nadogradnje naseg odnosa nema nista. Bitno mi je da deca budu srecna i zbrinuta i sigurna, ali mi je jako bitno da sa svojim partnerom imam vremena za casu vina, duge razgovore, i intimne trenutke.Naravno, postoji taj finansijski momenat i on u danasnje vreme se nikako ne moze zanemariti, ali ako krenete u dublje istrazivanje preko bookinga ili arnbnbia ili grckainfo, mozete sasvim lepo da organizujete odmor. Svakako, postoje i ljudi koji se boje da ostanu sami sa svojim partnerom i ovo sto se na prvu loptu nudi u Grckoj je spas za sve i u finansijskom i u privatnom pogledu, tako da se ja izvinjavam svima koje sam cacnula tamo gde ne treba.

Kakav post

Pa ima ljudi koji u garsonjeri zive sa decom

Ja sam do pre dve godine bila jedna od njih

Tako da stvarno ne razumem ...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kakav post

Pa ima ljudi koji u garsonjeri zive sa decom

Ja sam do pre dve godine bila jedna od njih

Tako da stvarno ne razumem ...

Ja i dalje zivim i ne zalim se, tako da ni ja ne razumem.....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je moguce naci neki solidan smestaj u jeku sezone? Posto bi isli sopstvenim prevozom nas 3 drugara nama bi trebao samo smestaj, a umanjenje kod agencija je mizerno tipa 25e. Da li ima neka druga solucija osim dobro poznatog bookinga? 

ja sam rezervisao rappos studio u kalitei, sutra krecemo nazad, studio je odlican, ima sve sto treba cak i veliku terasu, domacini su izuzetno ljubazni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas planiramo u Kaliteu. 

Koji deo plaže je plitak,pogodan za bebe, sa peskom ili sitnim šljunkom, a da je mirno, bez puno ljudi? Ne trebaju nam ležaljke i kafići već slobodan deo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka