ANNIE

KALITEA

1047 poruka u ovoj temi

hehe,ipak mi se cini da ce ovo biti fenomenalno mesto za nas:)i ja sam cuo da su diskoteke i provod u njima vrh vrhova:)znaci ipak da regulisemo smestaj pre nego odemo....planiramo da odemo od 19jula do 1 avgusta.hehe,moracu da nadjem tu diskoteku, pa onda da prizivam kisu,pa da opet ispadne ta zurka,mokre majice,skakanje :P hajde mary,pisi nam jos malo,pliz:)a sto se tice hrane,nadam se da makar ona nije toliko skupa?ajd sad,mozda ce malo glupo da zvuci(nemoj niko da shvati pogresno),ali nas 5orica planiramo da za hranu i provod ponesemo negde oo 2300evrica.moze li da se pristojno provede sa tolikim budzetom?koliko sam mogao na slikama da vidim more i plaze su predivni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa Mary nas kulira! :bez-zuba:

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedna koja tamo nije bila, ali kojoj se taj potez Afitos-Kalitea-Kriopigi bas dopada!

Agencije mahom ne nude apartmanski smestaj, ali nadjoh OVO

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super izgledaju ovi apartmani,a i cena je odlična! Nemojte mi stajati na muku.... :tuzni:

Fackeer-u pošto nema informacija,kada se vratiš da nam napišeš sve do detanja! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ako se niko u medjuvremenu ne javi,pisem vam opsirno u iscrno,cim se budem vratio;)posto sam se toliko nalozio na ovu destinaciju,da je mala verovatnoca da necu otici:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehe,ipak mi se cini da ce ovo biti fenomenalno mesto za nas:)i ja sam cuo da su diskoteke i provod u njima vrh vrhova:)znaci ipak da regulisemo smestaj pre nego odemo....planiramo da odemo od 19jula do 1 avgusta.hehe,moracu da nadjem tu diskoteku, pa onda da prizivam kisu,pa da opet ispadne ta zurka,mokre majice,skakanje :P hajde mary,pisi nam jos malo,pliz:)a sto se tice hrane,nadam se da makar ona nije toliko skupa?ajd sad,mozda ce malo glupo da zvuci(nemoj niko da shvati pogresno),ali nas 5orica planiramo da za hranu i provod ponesemo negde oo 2300evrica.moze li da se pristojno provede sa tolikim budzetom?koliko sam mogao na slikama da vidim more i plaze su predivni?

Ej ljudi,izvinite molim vas,da sam znal da je opsta pomama za mnom,javila bih se.Znate kako,ja nisam letovala u Kalitei,samo sam tamo uvece isla zbog provoda.Sa srednjeg prsta tamo svi idu,pa sam normalno isla i ja!Nisam nesto zalazila u mesto(bila sam samo jednom na kratko i to sto sam videla je super).Drugarica je letovala,kaze da je fantasticno i da je plaza kao i more neopisiva.Ja sam bila po tim diskotekama i kaficima,mnogi su nacickani jedan do drugog pored magistarle,ali to uopste nije daleko od mesta pa ti sad treba neko vreme da stignes do njih.Sve je tu...Sta da vam kazem o provodu,sem da je fenomenalan.To je moje licno iskustvo.Tamo mi je bio najlepsi provod u Grckoj.Stvarno ludilo!!!Puno ljudi,zezanje do jutra,vise se ni ja ne secam kako sam se provodila,samo znam da je opusteno,da su svi odlicno raspolozeni,svi se druze,upoznaju,igraju.Mozete da nahvatate devojke kako hocete.Svi su pijani!!!Stvarno lepo,mladi ste i ako vam to treba ne moze da vam bude lose.Najbolje bi bilo da pitate nekog ko je bio prosle godine ili ko ide pre vas koji su klubovi i kafici sada aktuelni,da vas ja ne predjem, jer sam ja bila 2005 i neke diskoteke pored magistrale su bile tada veoma zanimljive.Verovatno sad ima i nesto novo,jer je Kalitea poznata po super provodu.

Sto se para tice,preporucila bih vam da nosite hrane koliko mozete,jer vidim da vam je stalno do provoda,pa bi bilo glupo da dosta para trosite po restoranima.Najvise para ce vam ici na plazi preko dana i uvece,a taj iznos koji si naveo je ok.Vi ste muskarci,predpostavljam da dosta pijete,tako da je moj savet da obavezno cirkate malo pred izlazak jer su stvarno nemoguci sa cenama.Secam se da se u diskoteke placao ulaz,al nemam pojma koliko je kostao.Stedite sto vise,nosite hranu,pijte pre izlaska da bi vam sto vise ostalo za uvece.Nadam se da ce vam biti dovoljno novca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeeeeee!pa vidis da je potraznja za tobom mnoooogoooo porasla:)!!!hehe,dobro pretpostavljas,cirkamo ko jedno omanje selo,a boga mi,otprilike toliko i jedemo:)pa posto vec gledamo da uzmemo apartman sa kuhinjom,nadam se da ce tamo biti marketa gde bi smo mogli da kupi namirnice,pa da i sami spremimo nesto,da ne vucemo hranu odavde,a ujedno izbegnemo restorane...nadam se da ima marketa,glupo bi bilo da ih nema:)ok mary,hvala do neba:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam sa drugarima,trosi se kinta nenormalno,a sve skupo.Zato je moj savet da obavezno ponese svako od vas po rucni frizider.Smestite koliko god mozete hrane,svakako je jeftinije nego po njihovim prodavnicama.Mi smo pre tri godine nosili sve(suva hrana,konzerve,salame,kremovi...),a tamo smo kupovali vodu,hleb,voce,povrce,grickalice za plazu.Pa samo vam za te stvari dnevno treba u prodavnici 20-ak eura(mozda i vise).Na plazi vam ponovo treba za neko picence i sl,a uvece deru po usima,ne osetis kad ti odu pare.Mi smo nosili otprilike po 500 eura,ali smo nosili hranu,pili pre izlaska i bilo je ok,mogli smo da izdrzimo finansijski izlaske.Ponesite hranu i verujte,necete se pokajati.Za petoricu momaka uopste ne treba malo para da se kupi dorucak,rucak i vecera.Marketi su skuplji duplo nego kod nas.Nista vam ne fali da ponesete koliko god mozete.A i ako vratite koju kintu nije strasno,jos bolje.Pozdrav.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima!Ja sam prošle godine letovala u Haniotiju ali smo često išli u Kalitheu pa možda mogu da vam pomognem u izboru ovog mesta na Kasandri za letovanje.Kalithea je inače po meni najlepše i najkompletnije mesto na Halkidikiju,a možda i šire.Ono što razlikuje ovo mesto od ostalih je to što poseduje i predivnu plažu sa tirkiznim prelepim morem i odličan noćni život što je zaista teško naći u jednom mestu.Ili imate dobru plažu a ništa od provoda ili obrnuto.Plaža u Kalithei je peščana i to onaj predivan sitan beli pesak sa tirkiznom bojom mora kao da ste na nekom egzotičnom ostrvu.Duž cele plaže su beach bar-ovi sa ležaljkama i super muzikom.Ležaljke i suncobran su bili oko 7 eur.Uglavnom su mladi na plaži, nema puno pordica sa decom.Samo mestašce je smešteno iznad plaže i iz samog mesta se prostire predivan pogled na plažu i more.Na oko 1km od Kalithea ka Kriopigiju nalazi se nekoliko velikih diskoteka i još mnogo manjih disco barova na otvorenom.O provodu u njima neću puno pisati,ali mislim da je teško biti razočaran i loše se provesti.Cene u klubovima nisu baš male,ali vredi.U mesto ima dosta lepih restorančića ,cene za dve osobe u restoranu su oko 25 eur,naravno zavisi i od porudžbine.Ima dosta fast food- restorana i tu je dosta povoljnije za klopu,a može lepo da se najede i ukusno je.Giros je recimo bio 2- 2.5 eura kako gde.Takođe u samom centru mesta je mala popločena uličica-mini Knez Mihajlova prepuna kafića i prodavnica.Ne znam šta bih još mogla da dodam o ovom mestu,ali ukoliko neko ima bilo kakvih pitanja rado ću mu odgovoriti.Ja ću sigurno ,možda već i ove godine,ponovo ići u Kalitheu iako ne volim da se ponavljam i letujem više puta u istom mestu,ali to treba da vam govori koliko mi se svidela.U svakom slučaju lep provod onima koji putuju uskoro!Pozdrav...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa upravo me je ta kombinacija tirkizno plavog mora i belog sitnog peska odusevila:)hm,ne znam sta da kazem na ovo sto je mane rekao,oko nosenja rucnih frizidera...nemam pojma,mozda je to pametno,ali je svakako opterecujuce...pa nemoguce da recimo nsas 5orica,ako damo po 10evrica,ne mozemo da kupimo u marketu hrane bar za 2 dana?juce sam pricao sa likom koji je bio prosle godine,kaze da u marketima moze da se kupi gotov rucak za oko 2.5 evra,i da je to sasvim dovoljno,a rucak je tipa neki gulaas,cufte,riba,kuvana hrana,uglavnom...kaze mi da se placao ulaz u klubove 8eura,s tim sto ti ostaje kartica na kojoj imas 8eura...onda lepo njih 5orica skupe te kartice,to je 40 eura,i dodaju jos sezdeset evra i dobiju flasu dzek denijelsa sa gomilom onoga pica koje hoces da pijes uz viski,koje je kao free(oni su uzimali pepsi i kiselu),s tim sto naravno treba cirkati pre grada...jbm li ga,ne znam sta da mislim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam zasto ti je toliko opterecujuce?Mislim da je mane u pravu.Kad je taj lik bio na moru?Kada sam prosle godine letovala,rucak je u marketima bio oko 3-4 eura,mada tu imas oko 200gr,nemas vise.Uz to kupite salatu,hleb,dorucak i veceru.Moje misljenje je da jedan covek ne moze da doruckuje,ruca i vecera iz marketa za 10eur.Pa to ne mozes ni ovde kad malo realnije sagledas stvari.Uostalom,videcete kad budete otisli.Ja sam hranu nosila i ne mogu da ti opisem koliko mi se isplatilo.Nista opterecujuce,spakujes hranu,spustis je u frizider i ne brines imas li ili nemas para.Ponesite odavde suhomesnato za dorucak i veceru,a rucak kupujte tamo.To vam je moj savet.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakva je situacija sto se tice smestaja i cena smestaja.

Ja planiram da idem s 3 prijatelja krajem avgusta.

Gde bi mogao da pogledam neki apartmanski smestaj s kuhinjom?

Bitnije su nam nize cene od komfora.

Ima li neko neke informacije, linkove?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na samom saju putovanja.info imaš neke ponude a Kaliteu!

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa postoje ponude za neka 3 hotela i nisu bas povoljne...:(

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to ti je to! Kada sam gledao,činile su mi se povoljne! Kaliteu ti malo agencija radi,a i skuplje je od ostalog primorja!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka