jokii

Shopping u Segedinu

4069 poruka u ovoj temi

Nije da kažu nego to je fakat. I hvala Bogu da su se neki setili da potegnu to pitanje. I nije baš ni da su priznali već su saterani u ćošak pa su sami sebi skočili u usta.Sad me mrzi da guglam ali sam gledala taj video, bilo je otprilike ovako:"blabla pa taj lošiji Persil je ustvari dobar za istočnu Evropu.-Kako to mislite?-Pa tamo su prljave fleke drugačije.-Molim?-Ooo...pa od drugačije Nutele drugačije su i fleke.". Da nije tužno bilo bi smešno.:angry::angry:

Dakle proizvode tih brendova ne treba vukljati,isti je kvalitet kao ovde.

Mađarske proizvode, salame, sireve, namaze itd vredi kupovati jer su jeftiniji nego kod nas na pijaci.

Obe cene su ispisane, sa AFOm i bez,koliko se sećam.Mi ne idemo baš jako često u šoping ali vidim da ti niko ne odgovara ba sam napisala ono najosnovnije, valjda će se javiti neko iskusniji, pretpostavljam da ideš za vikend.

A kad smo već kod kvaliteta proizvoda, ima lanac drogerije u kojima je 80% robe pravi nemački proizvod po normalnim cenama ali na žalost ne drže radnju u Segedinu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, zanima me da li znate da li je sad u subotu 23.12. redovno radno vreme ili skraceno? Hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U subotu 23.12. radnje rade normalno radno vreme. 24.12. ce radnje raditi do 14h (npr. Auchan, Lidl)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za upucene da mi objasnite gde pogledati i kupiti neku tehniku. Pominjali ste ovde edigital, gde je ta radnja. Neko mi je napomenuo da mora prvo roba da se poruci i za par dana stize u radnju, da li je to istina? . Posto smo slabi sa madjarskim jezikom intersuje me i da li govore engl? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Engleski govore a sve imaš na stanju, jedino ako nije neki specijal...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Idem prvi put na banjski turizam sa suprugom sredinom februara, pa bi u povratku svratili malo do Segedina / Kelebije u nabavku neke hemije, kozmetike, malo garderobe i hrane. 

Kakav je kurs za placanje Inetsa Inspiron ili Master karticom, i da li je ok placati u svim radnjama karticom zbog kursa (Auchan, Arkad, Tesco)? Ili da jurimo menjacnice.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slobodno placajte Intesinim karticama, kurs im je bas dobar za njihove korisnike, mnogo bolji nego u menjacnicama. I to se ne odnosi samo na Madjarsku, vec uopste za inostranstvo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno sam pisao u ovij temi ali ne o ovome sta zelim da pitam. Treba mi preporuka za Baby opremu/namestaj?

Nije mi bitno da li je Szeged ili Pesta..

Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj u brendon.hu ili yoops.hu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav potrebna mi je pomoc ako je neko bio skoro?Koliko je minimalni racun za povracaj PDV,tacnije koliko moram da potrosim da bi dobio nazad novac od Pdv-a?Cito sam po forumu da primaju i do 6 meseci starosti papire za povracaj PDV-a,pa me zanima da li je to tacno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se isplati ici u shoping za Bebu, trebaju mi kolica i jos neke stvari ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je sa global blue papirima rok za povracaj poreza 150 ili 180 dana

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel se isplati ici u shoping za Bebu, trebaju mi kolica i jos neke stvari ?

 

 

Da li se isplati ?!Sve zavisi sta zelis. Pogledaj  na Brendon.hu

Inace hvala za preporuke Brendona. U Segedinu je mali. U Budimpesti Outlet je stvarno krcat. Nema sta nema za bebe. 

Ko ima strpljenja, snage i volje ne bimu bio dovoljan jedan dan da pokupuje svu opremu za bebu :) 

Izmenjeno (Markeez)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav potrebna mi je pomoc ako je neko bio skoro?Koliko je minimalni racun za povracaj PDV,tacnije koliko moram da potrosim da bi dobio nazad novac od Pdv-a?Cito sam po forumu da primaju i do 6 meseci starosti papire za povracaj PDV-a,pa me zanima da li je to tacno?

54.001 forinti i 3 meseca

Izmenjeno (Звезда је живот)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

The Tax Free Form is valid for 3 months plus the month of purchase.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka