jokii

Shopping u Segedinu

4063 poruke u ovoj temi

Hvala! nazalost nema citizena :) resio sam definitivno kod nas da uzmem. 
Hvala u svakom slucaju!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto sam letos ostao bez fotoaparata razmišljam da skoknem do Segedina po nov.Vidim da u Media Markt primaju evre prilikom plaćanja u kešu, pa bih postavio pitanje-Da li je povoljniji kurs(eur/forinta) koji obračunava Media Markt na kasi od kursa menjačnice u Arkadu?Koja je generalno najpovoljnija menjačnica u Segedinu, da se nalazi u okolini Arkada i da radi subotom? Negde sam pročitao da u Tizsa Lajoš ulici ima dve menjačnice sa dobrim kursom ali da one ne rade subotom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U 21 veku bi trebalo da svi imaju kartice,

Intesa Visa, kurs 307 f za 1 eur, samo provučeš i plaćeno,

a Visu dobiješ džabe u banci, samo treba da uplatiš evre na račun.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo da u martu odemo do Segedina, prvenstveno u Akvapark, ali se nadam i nekom šopingu pride :)

Ima li tada nekih sniženja? Gde je najbolje ići za kupovinu garderobe? 

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je povoljniji kurs(eur/forinta) koji obračunava Media Markt na kasi od kursa menjačnice u Arkadu?

Kurs u ARKADU, JE KATASTROFALAN...Svakako ti je bolje da platis u MM u evrima, ako nemas karticu, ali ako prosetas od menjacnice do MM, ideces razliku, a vodi pri tome racuna da postoji provizija u menjacnica.

Ima li tada nekih sniženja? Gde je najbolje ići za kupovinu garderobe?

Pa svako da je ARKAD, najkompletnije mesto za soping, mada ne i jedino.

Prilikom odabira datuma , imajte na umu da je 15. mart praznik u Madjarskoj.

Inace ove godine nam se Uskrsi poklapaju, ako nekom mozda to igra neku ulogu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno. Bićemo tamo par dana ranije, tačnije 9 -11 marta. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče sam obavio kupovinu fotoaparata u Segedinu.Eure sam promenio u menjačnici u Tisza Lajos ulici br 55 po kursu 306 forinti za jedan euro.U životu nisam video da neko toliko kontroliše novčanice-opipava svaki deo novčanice, zagleda iz svih uglova, pa na aparat,pa ponovo pipanje.Gledam i ne verujem. Još ja kod kuće izabrao najlepše novčanice, proverio na aparat, odabrao samo velike apoene (iz razloga što se retko koriste i jasno se očitava sva zaštita)-baš iz razloga da se tamo ne objašnjavam na mom tečnom mađarskom :hahaha:.Dobro što nisam poneo sitne apoene što sam dobijao kao kusur na Tasosu-to je prošlo sito i rešeto, jedva se vidi i koja je novčanica a zaštita je pohujala sa vihorom :D.Da sam to ponudio za menjažu, zadržao bih se dva sata u menjačnici :dosada:

Pored ove ima još dve-tri menjačnice  (imaju sličan kurs) i od Arkada su udaljene desetak minuta hoda...Kad se pređe semafor kod Arkada ulazi se Gutenberg ulicu (pođe se cela) i kad se dođe do Tisza Lajoš ulice skrene se levo i posle 20 metara nalaze se te menjačnice.Inače,  to je pravac kojim se ide od Arkada do Karasz ulice. Menjačnice rade i subotom.

u Media Markt može da se plaća u eurima(kurs koji obračunavaju na kasi eur/for- 302).Isplati se prošetati tih desetak minuta za povoljniji kurs.Ima menjačnica u Arkadu ali nisam proveravao kurs(neko moje iskustvo - menjačnice u tržnim centrima uvek imaju nepovoljniji kurs).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Da li afa moze da se vrati istog dana? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 26.2.2017. at 11:01, MilanSl je rekao/la:

Juče sam obavio kupovinu fotoaparata u Segedinu.Eure sam promenio u menjačnici u Tisza Lajos ulici br 55 po kursu 306 forinti za jedan euro.

Jel to ova menjacnica

http://www.correctchange.hu/index.php?p=valto&vid=15

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da nije.Na potvrdi koju sam dobio u menjačnici piše Tisza Lajos krt.55 a ova se nalazi jednu kuću dalje krt.57( tu ima 3-4 menjačnice jedna pored druge i sve imaju isti kurs).Meni je ta menjačnica sa sajta bila orjentir pošto ima i važeću kursnu listu.Obavezno se predhodno informisati o kursu, pošto agencije voze kod nekih sumnjivih tašna-mašna menjača.Kad smo prešli granicu, šofer napomene da će stati u Morahalom banji (par ljudi je išlo u banju, ostali u šoping ) na mesto gde je najpovoljniji kurs. Kontam neka menajčnica, kad on zaustavlja kombi ispred kuće nekog čiče koji menja po tom povoljnom :razmislja:  kursu  od 300 forinti za jedan euro a ja na sajtu predhodno snimio da se menja po 306.Nisam hteo da ulazim u neke rasprave sa šoferom i da odvraćam ljude, iskulirao celu nameštaljku i promenio pare u Segedinu.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 2/24/2017 at 14:57, diver je rekao/la:

Inace ove godine nam se Uskrsi poklapaju, ako nekom mozda to igra neku ulogu.

Da li znate kakvo ce biti radno vrijeme marketa/prodavnica u Segedinu za vrijeme uskrsnjih praznika (konkretno, interesuje me Veliki petak i subota,  14-og i 15-og aprila) ?

Hvala unaprijed na odgovoru ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene takodje interesuje radno vreme, Ali za 1 i 2. maj, kao i za vikend 29 i 30. april. Jel akvapark radi i tokom praznika? Kakva je situacija sa restoranima tokom praznika? Hvala.

Sam pitao, sam odgovaram :).

Dani kada ne radi Arkad:

Sledećim danima naš tržni centar je zatvoren:

15. mart 2017.
14. april 2017
16-17. april 2017.
1. maj 2017.
4-5. jun 2017.
20. avgust 2017.
23. oktobar 2017.
1. novembar 2017.
25-26. decembar 2017.
1. januar 2018.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! 

Interesuje me da li je neko skoro isao u kupovinu bebi opreme u Segedin? Da li se isplati? Nama je ovo prva bebica tako da nam je sve potrebno :)

Unapred hvala :cvetak:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
  • Dobar dan svima, nova sam na forumu. Molim vas za informaciju, gde se kupuju igracke u Segedinu? Znam za Tesco, Arkad, ali me zanima da li postoji jos nesto povoljnije? Hvala vam unapred!
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26205
    Ukupno tema
    873852
    Ukupno poruka