jokii

Shopping u Segedinu

4064 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima, htela bih prvo da se zahvalim svima koji su pisali jer su mi u mnogome olakšali moj odlazak u Segedin. A sad bih da podelim svoje iskustvo i nadam se da će nekome biti od koristi.

Prošlu subotu sam išla u Laptop Szalon da kupim laptom i imam samo reči hvale za način na koji posluju. Sajt im je odličan za sve artikle može da se vidi stanje u prodavnici i mogućnost poručivanja. Preko sajta sam napravila porudžbinu sa naznakom da ću lično preuzeti u prodavnici u Segedinu i u toku istog dana javili su mi se iz prodavnice da će laptop biti kod njih u radnji u roku od tri dana. Prodavac je bio jako ljubazan i izvinio se što njegov srpski nije "mnogo dobar". Nakon dva dana su mi se ponovo javili da je laptop stigao u radnju i da mogu da ga pokupim. 

Cena u odnosu na Srbiju je daleko povoljnija, oko 30%. Naravno ovo ne važi za sve što ima kod njih, po pravilu što je laptop skuplji, to je cena povoljnija. Kod onih najskupljih (ako nekome tako nešto treba) razlika u ceni je i do dva i po puta. Ali oni osnovni modeli koji su kod nas oko 250 do 300€ su i tamo manje-više iste cene.

Plaćala sam karticom i to je ubedljivo najpovoljniji kurs koji sam mogla da dobijem. Čak mi je i prodavac u salonu rekao da se više isplati tako.

Eto, to je moje iskustvo. Ne bih vas davila sa Auchanom i Tescom, jer nemam ništa da dodam što drugi već nisu rekli.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. 

Da li neko moze da mi kaze gde je najpovoljnije kupiti moblini telefon u Segedinu? Do sada sam samo isao u Arkad po garderobu tako da ne znam mnogo radnji van tog trznog centra.

Takodje ako neko zna da mi preporuci dobru ribolovacku radnju bio bih mu vecno zahvalan. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas info da li sutra rade preodavnice u Segedinu, Arkad, auchan...i do koliko?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko sa sigurnoscu da potvrdi da li Arkad u Segedinu radi nedeljom. Isla bih ove nedelje i da li je neko isao u ovo vreme u shoping tamo? Da li se isplati ici, plasim se da je dosta rasprodato i da su kao kos nas ostali samo mali brojevi obuce... :-(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Radi nedeljom. Mi smo bili pre dve nedelje i nije bilo nekih posebnih snizenja vise :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel kod nas neizbezno platiti carinu ako bih npr. kupio TV? Jel postoji fora da izvadis iz kutije da prodje kao korisceno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

haha, a odakle ti ideja da se na "koriscenu" robu ne placa carina?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam, oduvek sam mislio tako. Znaci da kupim i polovan tv placam carinu nasim shakalima :) Jos jedna stvar, gledam na KP ljude sto prodaju stvari iz Madjarske, uporedim njihove cene i cene iz Madjarske i razlika je i dalje oko 100e. Da li se onda svejedno isplati otici i sam kupiti TV sa placenom carinom? Ili se u svakom slucaju nije smatralo jeftinim kupovati preko KP.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li jedan kratak presek: gde sta kupovati mislim na trzne centre?Hrana,garederoba ,tehnika i da li placati karticom ili kesom.Idemo prvi put porodicno.Unapred Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :) Interesuje me kupovina sata marke citizen..ne mogu da nadjem nikakav sajt i cene..da li ima razlike :) evo primer model ca0590 25000 din? 
Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao sto si rekao, mislim da se ne isplati. Pokusao sam malo da kalkulisem al slabo to ide. Mislio sam da je cena malo drugacija al je skuplji tamo. Ipak ce sat morati ovde da se uzme :) Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je suvise velika tema da bi sve ispratila  a pitanje je -

Da li neko zna link za narucivanje veterinarskih lekova , da li je neko uzimao , postoji li slicna apoteka u Segedinu ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :) Interesuje me kupovina sata marke citizen..

Jedna od najjačih prodavnica satova u Segedinu, TC Arkad : http://www.ora-idozona.hu/ imaš cene, modele, sve. Momak u prodavnici slabo govori srpski, rade povraćaj poreza tj papire za afu . 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26311
    Ukupno tema
    877577
    Ukupno poruka