jokii

Shopping u Segedinu

4064 poruke u ovoj temi

Ja mogu da ti pomognem oko toga da Chicco kolica zaobidjes u sirokom luku.

Meni su,naprotiv,Chicco liteway kolica bila odlicna,kupljena su ovde.Lagana,sklopiva,izdrzala i 2 godine Egipta i vozanja po onom pesku na plazama,bacanja po avionima..ta su mi bila dobra,a druga nisam ni imala,moje dete nije volelo kolica nikako:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama . Da li neko zna koliko iznosi povracaj poreza za decja kolica , negde sam naisao na info da je 13 % , ne znam da li je jos uvek tako

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas sam bila u Segedinu, soping varijanta, ali skoro nista nisam kupila jer su cene uzasno visoke :( Ranijih godina sam odlazila u soping oko 18.-20.12. i uvek sam nalazila lepe popuste ali danas nista. Tako da ako je neko planirao ovih dana iz istog razloga da zna da ne ide.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko skoro isao u Tompaker ili Hatar?

Planirala sam da odem sledece nedelje pa me interesuju cene... Malo prehrambeni artikli, slatkisi za paketice, uzela bih nesto i od hemije.. naravno sve zavisi od cena.

Da li se isplati? Kakva je razlika izmedju ove dve prodavnice?

I koliko je potrebno pazariti da bi se vratio porez?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno nema razloga da tamo idete. Sve to imate po istim cenama na buvljaku u Subotici. Pa i više, jer tu ima i robe iz Lidla, Aldija, Metroa...

Mi smo danas bili do Hatara i Tompakera i ono, ne znam šta bih  rekla. Iskreno prvenstveno su me ti raznorazni slatkiši interesovali i nešto kozmetike. Bili smo tu u blizini, pa ajde da svratimo tamo. Peške smo granicu prešli.

Slatkiša je bio prilično slab izbor, tih novogodišnjih. Nije dai ih nema, ima ih. Ali slabo nešto sve to. Na kraju smo još i na pijacu u SU svratili da dokupimo nešto. Eto...

Jesmo na kraju tu kupili nešto ćokoladica, nes kafe.. i nešto kozmetike.

Zaključak nam je bio da ne vredi tamo ići, jer sve ima i na pijaci u SU po istim cenama. Sve to ima i u NS po malo većim cenama.

Tako da je možda bolje da odete samo do pijace u SU.

Bolje pazarimo kad odemo do Tesca, Lidla i Aldija. Eto sad se zalomilo da smo bili tu u blizini graničnog prelaza Kelebija, pa kao da svratimo. Nećemo više ići u Tompaker i Hatar.

Inače idemo samo do Segedina. Ali mi ne kupujemo nešto posebno hranu. Ima tačno šta gde kupujemo. Onda detetu garderobu, koju igračku..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada se radi povracaj poreza u Auchanu, da li vracaju u keshu ili u bonovima za kupovinu kod njih?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Auchanu vracaju u keshu i to puni iznos afe (zeleni obrazac).

Izmenjeno (Gota)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ce neko uskoro za Segedin? Potrebna mi je jedna usluga. Bili smo tamo u subotu i zbog zabune sa vaucerima iz firme nismo kupili nista od igracaka za dete,a sad ne mozemo da nadjemo nikoga ko ide. Ako neko moze da pomogne bilo bi super. Poslala bih Vam slike, znam i tacne cene, ne morate da vracate porez ili ako vracate zadrzite kao proviziju. Mi smo iz Beograda, ali i sa postarinom bi ispalo mnoooogo jeftinije nego kod nas.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako idem, ici cu u utorak sledece nedelje do auchana. ako vam nesto znaci, tu sam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh nisam sigurna da sam i tamo videla isto. u Tesco smo poslednji isli pa sam zapamtila njihove cene

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesu pocela snizenja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Garderobu nismo ni gledali, isli smo samo u Auchan I Tesco

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio juce u Segedinu u arkadu , decathonu i tesci. U arkadu sam uzeo par tehnickih stvari za kucu , racun je bio 64000 forinti. Na pultu za overu afe radi devojka koja govori srpski pa rece pre kupovine da je povracaj pdv 21 ako dodjem kod njih u radnju a manja ako pokupim u Srbiji. Kad sam platio popunila je onaj global blue obraac i stavila iznos za povracaj 9000 iako pise da je porez 13500. Jel to oni jos dodatno uzimaju proviziju da popune onaj obrazac? U decathlonu najveci deo cini roba neke njihove robne marke koja ne deluje kvalitetno i jos par stvari brendiranih firmi. U auchanu je sramotan kurs 280 a jedan evro. U centru je 310 za preko 100 evra. U mediamarktu primau evre racunaju kus 306. U tescu ona njihova f&f marka jako kvalitetna cene su ok ali od reklame na sajtu za 50 popusta nema nista , snizenje se odnosi samo na nekoliko stvari i to oko 30posto. U H&M ima dosta svari na snizenju za decu ali brojevi su problem ima uglavnom samo jedan ili dva broja.

E da i edigital u centru radnja je 5×5 metara i jako malo robe ima nekoliko tv , telefona , kamera... Verovatno funkcionisu preko narucivanja.

ako nesto treba pitajte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razlike u ceni nisu kao sto su nekad bile, koliko sam razumeo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E-digital radi preko sajta. Morate poručiti.
Uvek kupujte karticama ili se spremite da vas deru za kurs kako ko hoće.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877876
    Ukupno poruka