jokii

Shopping u Segedinu

4064 poruke u ovoj temi

Pozdrav ljudi !!  Hitno mi treba savet ako iko od vas zna da li psotoji bilo koja agencija osim LASTE a da nudi shopping turu u Segedinu , da se ide  PREKO KELEBIJE ? Lasta iam neko suludo kretanje iz Bg-a , u ponoc sto nikome od moje ekipe ne odgovara , pa ako neko od vas zna bilo koju agenciju a da je normalna cena neka mi baci info ovde , hvala puno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci, kada pocinju bozicne rasprodaje u Segedinu?

I da li u njihovim trznim centrima ima i nekih skupljih prodavnica?  Devojka bi htela da kupi neku Armani tasnu, ima li toga tamo? 

Ja bih neke kvalitetne cipele. Ima li nekih dobrih prodavnica?

Ili je za takve stvari bolja Budimpesta? Mada nam je Segedin zgodniji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Black Friday u Segedinu poranio ove godine ... za 4 dana veliki popusti :-) ajd da vidimo sta ce biti ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 2 sata, kule25 je rekao/la:

Ja bih neke kvalitetne cipele. Ima li nekih dobrih prodavnica?

Toga sada imaš i u Beogradu.Ne moraš se cimati čak tamo.

Pre 2 sata, Pedja-bg je rekao/la:

Pozdrav ljudi !!  Hitno mi treba savet ako iko od vas zna da li psotoji bilo koja agencija osim LASTE a da nudi shopping turu u Segedinu , da se ide  PREKO KELEBIJE ? 

Imaš u decembru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koja agencija vodi ? Ako mislis na Lastu - znam da ima ali trazim drugu opciju jer oni krecu u ponoc iz Bg-a , nepotrebno i nerealno . 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 8 sati, Boba i Sloba je rekao/la:

Toga sada imaš i u Beogradu.Ne moraš se cimati čak tamo.

Mislio sam,  da li su dobre cene kvalitetnih i firmiranih stvari, kada pocnu bozicna snizenja.

Sto se tice Beograda, svi znamo da su te stvari ovde mnogo skuplje nego u Evropskoj uniji i mnogo nekvalitetnije. Nama uvek salju drugu klasu, a nasi naplacuju kao da je prva ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 18 sat, madafakaniga je rekao/la:

Black Friday u Segedinu poranio ove godine ... za 4 dana veliki popusti :-) ajd da vidimo sta ce biti ...

Jer mislis na popuste u Arkadu ili gde konkretno?

Mi bas planirali za petak Segedin, skroz nevezano. Ali sada sa ovom info, bojim se da nesto ne propustim, kad smo vec tamo. hehe. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa Black Friday je tradicionalni raspad sistema sa popustima koji su ovde u Evropi pokupili od preko bare i koji se desava jednom godisnje. Na taj dan bi ogromne popuste trebalo da daje mnogo prodavnica i firmi, poznato je da dosta igracaka recimo ide na 50% i tako to.

http://www.blackfriday.hu/

Tako ocekujem i da se u Arkadu dosta prodavnica prikljuci tome, tako da mislim da je petak vrlo dobar izbor za odlazak u Segedin.

Verovatno je da ce i kod nas biti crni petak, ali u nasem slucaju, sastojace se u tome da se cene naduvaju za 40%, a onda da bude upola cene kao.

Javite kako je bilo

=================

Mala ispravka/napomena

Hmm, sad vidim na sajtu sto sam stavio da pise 25. novembar. Ocigledno je taj dan malo fleksibilan posto je npr. u https://edigital.hu/ sad u petak, 18. novembra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima ! 

Moze li mi neko reci gde mogu povoljno kupiti saksijsko cvece u Segedinu (ili okolini) ?

Ima li takvih mesta i u Kelebiji ? 

Gde je povoljnije kupiti hranu? Segedin ili Kelebija? 

Izvinjavam se ako su ova pitanja vec bila postavljena...

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uspela sam da procitam svih 290 strana :D ipak, muci me jedno pitanje, jer su bili različiti odgovori, pa da proverim samo... shvatila sam da za global blue obrazac vracaju manji procenat i da moze da se novac podigne i na granici i kod nas u banci, ali me zanima ovaj zeleni obrazac, da li on moze samo tamo da se podigne (u radnji gde je nesto kupljeno) ili i sa njim moze kod nas, posto ne planiram opet tamo skoro da idem? hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zeleni obrazac mozete da refundirate samo u radnji u kojoj ste kupili robu, i to u roku od 6 meseci od kupovine. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :) planiram sad u petak da idem u Segedin , prvi put, pa mi treba preporuka za kupovinu tehnike i garderobe povoljne ? Bilo koji savet znaci :) hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da idem za Segedin da kupim kolica za bebu . Negde sam procitao da je povracaj poreza 13 % , da li je to tacno ili se vracas vise/manje? Hteo bih da kupim Chicco kolica , da li se mogu negde naci u Segedinu , na sajtu Brendona ih nema .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mogu da ti pomognem oko toga da Chicco kolica zaobidjes u sirokom luku. Koristio sam Peg Perego za dva deteta i jos mogu da traju. Dok moji drugovi koji su kupovali Chicco nisu mogli da ih iskoriste ni za jedno date. Dobra kolica su i Inglesina.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima i Babycenter radnja

http://www.babycenter-szeged.hu/

a pretražuješ na tom delu sa desne strane yoops.hu

evo linko za Chicco http://www.yoops.hu/product_list/Babakocsi/all/Chicco

Da li sve to ima u radnji, ne znam.

Osim Brendona i Babycentarer ima još jedna radnja.

Faktum http://www.faktumgyermekaruhaz.hu/kismama_termekek.php?item=1

iskreno nisam nikad bila ni u jednoj od tih radnji, tako da ne znam kakve su im ponude. Svakako imate i drugih stvari da se za bebu tamo nakupujete, bar smo mi jako puno garderobe u Tescu kupovali. Idemo i sad po garderobu, ali većnom sad uzimamo u radnji Pepco koja se nalazi u okviru zgrade prvog Tesca, na ulazu u Segedin.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877875
    Ukupno poruka